Ne tarz spor yapmalıyım?

60 kiloyum 175 boyum var. hic spor yapmadim. formumu korumak istiyorum yuvarlk kalca ve karin bolgesinde kas istiyorum. nasil bir program uygulamaliyim?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• karın kasları senin boğazından ve iradenden gecer.. öyle basit bir iş değil bu irade sabır ve azimle yapabilirsin.. öncelikle vücut yağ oranını enaz %10 düşüreceksin bununla beraber her vücut bölgesini ağırlıkla geliştiriyorsak aynı mantıkla karın kaslarınıda ağırlıkl kullanarak geliştireceksin. vücut agırlıgı ile yarım mekik ve plank yapabilirsin.. ancak dedğim gibi burada önemli olan yağ oranını düşürmen yoksa geliştirdiğin kaslar yag tabakasının altında kalacagından görünmeycektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• %40-60 şiddetinde kuvvette devamlılık.
    6-8 tekrar
    programı kendin belirle

1|0
    0|0
  • pilates yapmalısın

1|0
    0|0
  • Onu biz değil, spor hocan ayarlar.

1|0
    0|0
  • fitness yapmalısın evde olcak iş değil bence bir spor salonuna yazıl ama ordaki hocalara bırakma kendini. çünkü herkese sıradan klasik programları yazarlar ilgilenmezler. kendin okuyarak öğrenerek yap sporunu

1|0
    0|0
    • Ben de senin gibi dusunuyorum ancak hic spor gecmisim yok ve nasil olur hicbir fikrim de yok. Buraya yazarak bilgili insanlardan bilgi almak istedim

• evet ama cok da mantikli yorum atan olmamis. istersen detayli yardim etmeye calisirim

• Valla kısaca ebru şallı'ın dvdileri var videoları var onları açarsan ne yapman gerektigini herşey orda yazıyor

1|0
    0|0
  • söylesemde uygulamazsın

1|0
    0|0
  • merdiven çık in çık in :D

1|0
    0|0
  • İyisin spora gerek yok. İlla yapacaksan squat ve fitness yap

1|0
    0|0
  • İnstagramdan jenselter i takip et işine yarayacak 😏

1|0
    0|0
  • Size yürüyüş yeterli olacaktır

1|0
    0|0
  • yarım mekik çek baklavaların çıkar yerler seni

0|0
    1|0
  • Bence kendine güzel bir program yap kendini yor.
    Beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • amaaan yat uyu

0|0
    0|0
  • kadın ın kaslısı güzel olmaz

0|0
    0|0
  • sen daha ufaksın büyünce fiziğin oturur.

0|0
    0|0
  • Bence fıstık gibisin

0|0
    0|0
  • Yüzme.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Plates yapabilirsn ftnes da olur spor salonuyla gorusursen ne tarz bir spor yapman gerektigini daha iyi soyler onlar bakar soyle bir

1|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • mekik çek her gün

1|0
    0|0
Yükleniyor...