Selamın Aleykum hayırlı akşamlar herkese....

Diyelim ki geçtiğimiz Bayram öz kardesinizi topraga verdiniz esınız sizin feryadımıza herseyinize şahid oldu nasil kahroldugunuzu gördü yani simdi onsuz geçecek bu bayramda hem de bir Bayram gunü kardesinizi topraga vermişken esınız gelip bu Bayram kızımızı akrabalara götürelim derse tepkiniz nasil olur üstelik gittiğiniz yerde insanlık namına tek davranış yok ve uzak bir yerdesiniz..bunda ne var demeyin yani gittiğiniz yerde sürekli laf sokmalara maruz kalıyorsunuz ve esinizde bunu biliyor eşinizin boyle düşüncesizce davranmasına sizin bu bayramı nasil anlatacağınızı düşünmesi yerine akrabalarının mutluluğunu düşünmesine nasil bir tepki verirdiniz?

Güncellemeler:
Adam gibi cevap veremeyen yazmasın lutfen.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası ölenle ölünmüyor derim. Yani eğer ölmüşse Allah rahmet eylesin deyip önündeki hayat bakacaksın. Her bayramı kendine zindan etmenin anlamı yok. Birgün gelecek sende öleceksin bizlerde öleceğiz. O zaman sizin değildi sadece size emanetti ve emanet sahibi emanetini geri aldı. Ha laf sokmalar falan varsa da eşine gitmek istemiyorum haz etmiyorum o akrabalardan dersin seni zorla götürecek hali yok. Yok eğer gitmek zorundaysanızda gidin ve söylenenlere kulak tıkayın kimseyi iplemeyin olsun bitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok belli ettin kendini her sorunun girişi selamınaleykum hayırlı akşamlar :D

0|0
    0|0
  • evlatlar için böyle şeyler iyidir akrabalık bagları gelişir.fakat kendiniz için de gidin siz Allah rızası için gidin denilenlere kulak asmayın ve ''Basar'' (herşeyi gören) sıfatı ile ona sıgının..hiç birşeyi karsılıksız koymaz rabbim

0|0
    0|0
  • bu bayram gitmesek, evimizde beraber gçirsek diye gitmemeye telkin etmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Best seller roman olmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ölenle ölünmez derler.eşine hak ver.senin bir an önce normaline dönmeni istiyor.mezarlığa gitmenee gerek yok aç oku evinde .duanı et.ama normaline dön.

0|0
    0|0
  • bunu onunla konuşmalısın..

duygularını paylaş

birini suçlamak hiç bir şey kazandırmaz.

0|0
    0|0
  • geçen arife anneannem ölmüştü onu hatırladım şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...