Size gelen hediyeleri beğenmediğiniz oluyor mu? Peki tepkiniz?

yılbaşı hediyeleşmeleri...bugün ne tepki vereceğimi bilemedim.sevdiğim bi sanatçının albümünü almış arkadaşım ki o albüm zaten bende vardı:)ben hediye alırken çok kasıyorum sanırım ya.uzun uzun düşünüyorum,gözlem yapıyorum,bazen hediye alacağım kişiyle alışverişe çıkıyorum beğenilerini görmek için.ama ben niye bu kadar şanssızım:)))kitap hediyesini beğenmeyen çocuğun tepkisi geldi aklıma.keşke bende tepki verebilseydim:)))

Güncellemeler:
izleyin link

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben o yüzden kutlama yapmıyorum çünkü fena halde bıktım herkesin kendine göre güzel bulduğu şeyi alıp bana hediye göndermesinde bitti o dönem kutlama yapmıyorum senin doğum günün ne zaman diye ben hiç doğmadım cehennemde dünyaya gelenlerinm doğumm günü olmaz diyorum:((

0|0
    0|0
    • bende bugün buna karar verdim.hiç bulaşmicam böyle şeylere...

• hatta yılbaşına gavur icadı diip yobaz olmayı, sevgililer günü vs için kapitalizmin dayatması diip tavır takınmayı tercih ederim:)

• Yeni yıl bayramınız mübarek olsun ben bunu daha çok seviyorum

ama konu sevgililer gününde değişir sevgilim olduğunda önemserim ve onu önemsediğimi ikimiz için özel olan bir günde gösterirrim:)))

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazen oluyordu ama şunu öğrendim. Kişi bana değer vermiş kendince bana yakışanı almış. Aslında o hediye ne kadar beğenilmesede saadece eğer uymuyorsa bedeninin değiştirip onunla beraber olacağımız zaman kullanmamız gerekir. Ona olan sağgınlığımızı ve verdiğimiz değerin göstergesi olur.

0|0
    0|0
  • Hediye edilmişse bana birşey alırım, kullanırım. Beğenmeme gibi bir lüksüm olamaz, çünkü o hediyedir. Kendi paran ile birşey sipariş edersin, daha sonra beğenmezsin o olabilir. Ama hediyeyi beğenmezsen, o hediye bir daha gelmez.Sende hak etmezsin zaten. Ben hediye alırken, hediyeyi kişinin kendisinin seçmesi gerektiğini düşünen birisiyim. İstediği ve ihtiyacı olan bir şeyi almak kadar bir şey insanı mutlu edemez. Ama eşim ne olursa olsun hediyeyi görmeden almak istiyorsa, onun da çözümünü buluruz. Eve gelirken bir çiçek, geceleyin sıcak bir mısır, yazın soğuk bir tatlı, bir tane daha çanta, eşinin beğeneceği bir saat v.s. Onu mutlu etmek yeter bana.

0|0
    0|0
  • Üzerine benzin döküp yakıyorum, sonra da üzerine işeyerek söndürüyorum :D

0|0
    0|0
  • Elbise alırlarsa begenmem

kitap alın bana :D

0|0
    0|0
  • Hediye beğenmemek olmaz saygısızlık olur.

0|0
    0|0
  • Ben hediyeleşmiyorum, yılınbaşınada inanmıyorum.

Çok gereksiz.

0|0
    0|0
  • tepki vermem almış beğendim beğenmedim allah razı olsun derim

0|0
    0|0
  • geri iade ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• gören sanki hayalimdeki hediyeyi aldı sanır. ne yapalım o düşünmüş onu beğenmiş ve almış kullanmayacak olsam da kalbini kırmaya gerek yok.

değiştirme kartlı hediyeleri seviyorum:)

0|0
    0|0
  • bir sürprizlere gerekli tepkiyi veremem bir de hediyelere :D o an donup kalıyorum :D kuru bi teşekkür ediyorum sadece içten olamıyorum nedense :/ ama senin durumun fenaymış kolaya kaçılmış.

0|0
    0|0
    • dimi yaa:( millet bunu bile söyleyemio.hediyedir kabul ederim filan diye bence ayak yapıolar:)))

• yok cunku açıkçası bana herkes hedıye alamaz bende kımseye almam.aldıklarımda/bana gelen hedıyelerde genelde begenılır.bazen anlamsız hedıyeler alırım komik olur ama saklarım hatta yakınımdan geldıgı ıçın bu ne be dıyebılırım:)

0|0
    0|0
  • evet normal olarak tabikide oldu bende hemde cook ama hic bir zmn sert tepki vermedim yaalndan gulumseyib saolun canim ccism dedim cunki dusunub almislar sonucda hem ne bilsinlerki zevkimi benim gunde bir akila duusrum:)

0|0
    0|0
  • Kızımın sınıfında çekiliş yapmışlar. Çekilişte çıkan çocuk için kitap aldım, umarım aynı tepkiyi vermez arkadaşı:))))

0|0
    0|0
  • Ayyy ne güzelmisss diorum:D Hahah napiyim düsünmüslerde almislar begenmedimmi diyim:D

0|0
    0|0
  • beğenmezsem kullanmıyorum zevklerimden haberi olmayan biri de bana hediye almasın

0|0
    0|0
  • ola bilir ama yinede tesekkur etmek gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...