Arkadaşlar güvenebileceğim bir idda ustası var mı yardım edebilir misiniz?

Güvenebileceğim sağlam iddaa dan anlayan usta var mı bildiğiniz yardım eder misiniz

0|0

En İyi Kız Görüşü

• varsa banada söyle

0|0
    0|0
    • olsa hiç kaçırmıcam sizede söylerim tabiki sizde kazanın ☺

• rica ederim

• Benim bildiğim harika bir yöntem var. Ama tek kötü yanı sadece internet üzerinden oynana biliyor. Eğer isterseniz anlatırım size. Karşılığında hiç birşey istemiyorum. Ama eğer 2-2buçuk ay sabır edilirse 20 milyon lira para yapar

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş bildiğim harika bir yöntem var. İnternet üzerinden oynama imkanın var mı? Eğer tamamsa bana özelden mesaj at. Emin ol duyunca çok şaşıracaksın.
    Ve karşılığında istediğim tek şey, bir whatsapp grupu oluşturalım. Hergün bir-birimize maç önerelim. Ama gerçekten kaybetme ihtimali 0 olan bir teknik

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çıkarsa banada maç verin..

0|0
    0|0
    • tabiki bulabilirsem yardımcı olmaya çalışırım

• Benim bildiğim harika bir yöntem var. Ama tek kötü yanı sadece internet üzerinden oynana biliyor. Eğer isterseniz anlatırım size. Karşılığında hiç birşey istemiyorum. Ama eğer 2-2buçuk ay sabır edilirse 20 milyon lira para yapar

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok yıllardır oynamam ama hep diyorum az para, çok maçla iddaa zor gelir 3 banko maç bul 1e 2 versin 100 bas 200 al 20 bas 40 al 50 bas 100 :)

0|1
    0|0
  • kardesim idda ustasi bilse zaten kendisi kazanir zengin olur inanmayin soyle seylere ya

0|0
    0|0
  • kardeş bulursan öyle birini bana da haber ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...