Hekes yaşadığı aşk acısını anlatsın bakalım neler çıkıcak

Kokusunu özlüyorum sıcacık nefesini özlüyorum bir an geliyor dayanamıyorum artık onsuzluğa koşup yanına gidiyim sımsıkı sarılıyım diyorum çok uzakta şimdi sarılamam arayım o zaman diyorum mesaj atıyım onunla sohbet etmek de iyi gelir ama nişanlandığını hatırlıyorum onu da yapamıyorum son çare facebookdan resimlerine bakıyım diyorum nişanlısıyla birlikte kapatmışlar hesaplarını beraber kurduğumuz kız çocuk hayallerini onula kurduğunu öğreniyorum sonra ona da kadınım diyormuş bebeğim diyormuş ona da kzııyormuş mesajlarına geç cevap verdiğinde onun da benim gibi gamzeleri var bende olduğu gibi en çok gamzelerini seviyormuş onun da

İlki benden :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben onu sevdiğim günden sonra bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmadı. 10 yıl geçti üzerinden ve hala adını unutturacak biri cıkmadı. Biliyorum ki ben bu gün her ne yaşıyorsam sebebi o.

1|0
    0|0
    • aynı şeyleri bende bir erkek için söylüyorum şu anda seni o kadar iyi anlıyorum ki

• Yapma böyle sadece kendine eziyet edersin, sen güclü bir kız olmalısın ve onun yapamadığını yapmalısın. Bitti deyip bir dahada görüşmemelisin

• haklısın en iyisi sanırım

Erkekler Ne Diyor 6

• 2.5 yıllk bir sevdiğim vardı birbirimize söz verdik aldatma ya da arkamızdan buyuk oyun oynamamak dısında ne olursa olsun ayrılmıycaz sonsuza kadar birlikde olucaz ben sözümü tuttum hiç aldatmadım hatta ondan baska hıc bır kız arkdaşım bile olmadı... bazı yorumları okuyorum mıllet ılıskılere gırıyo ben sırf onun gönlü gücenmesın benı yanlıs bılmesın dıye dudagından bile öpmedım hep korudum kolladım hayallerim vardı arada tartısırdık ama hep ilk barısan ben olurudm ee sonra ne oldu benı terketti gitti hiç bişey olmamıs gıbı ben biliyorum kı benım gıbısını hayatda bulamaz ben haketmedım bunu ama olsun gün gelıcek bende mutlu olucam ve o bu mutlulugumu görünce acı cekıcek ama geri dönmek istersede cok gec kalıcak

SAygılar !

1|0
    0|0
  • hiç acı çekmedim.

1|0
    0|0
  • ben anlatacam olsam 30000 yetmez ki :( hangisini anlatayım ? bıraktınımı hsateneler düşdümümü hastalıkla uğraştımıma ha hangisini anlatayım

1|0
    0|0
    • hepsini tek kızla mı yaşadın :)

• önyargılı olduğunu söylemiştim :) kanıtladığın için teşekkür ederim

• 5 para etmezsşn senya git işim güşüm var benim ya allah senin gibileri benden uzak tutsun

• bi tek birine sarılmayı özlemiştim sayılır mı?

1|0
    0|0
  • roman yazmışsın mübarek :)

1|0
    0|0
    • daha bu ne ki 5 yıllık ilişki bitti daha neler neler anlatırdım da çok uzadı

• 2010 yılında bir kıza vuruldum ses yarışmasında görmüşttüm 2 yıl boyunca taraflı sevdim sordum soruşturdum sevgilisi varmış bize yakışmaz dedim içimde hep gizli kaldı 17.01.2013 tarihinde büyükşehir belediyesi konservatuvarına gittim arkadaşlar felan vardı hocamı ziyaret amaçlı o kızda oradaydı konuşmuyoruz o beni tanımıyor ama ben onu tanıyorum nereli olduğundan tut hangi siyasi düşüncesine kadar neyse birgün faceden soyadını ben hep gerçek soyadını giriyorum arıyorum yok tarıyorum yok tesadüf hocamın sayfasnda gördüm mesaj attım sesiniz çok güzel felan diye 1 ay boyunca konuştum allem ettim kallem ettim neyse ben seviyorum ama beni sevmiyor ben sana hayranım diyorum sesi güzel ya sesine hayranım muhabbetinden neyse gel zaman git zaman birgün buluştuk ayak üstü beni görünce etkilenmiş körün istediği bir göz allah verdi 2 göz neyse 23.02.2013 tarihinde sevgili olduk hayatını anlatıyor bana bir kere evlenip boşanmış onu duydum kafama kaynar kazanlar döküldü olsun dedik geçmişte kalmış bizi ilgilendirmez neyse konuşuyoruz görüşüyoruz ama ben köpekler gibi seviyordum aileme söyledim ailem kız boşandı diye yok dedi 7 sülalelim istemedi evlenirsen düğününe felan gelme bizi sil dediler bende kızı bırakmadım sevdamın peşine gittim... Aradan 3 ay geçti birgün cafede oturuyoruz okey oynarken sinirlendim birine biraz argoca konuştm benedene soğumuş bunu söyledim diye herneyse 2 hafta geçti 19.05.2013 tarihinde benden ayrılmak istedi ama ben it gibi seviyorum gözümden kanlar yaşlar dökülüyor ben 60 km yol gidip evlerinin önünde 5 dk görüp özür dileyen bir adamım neyse bana dedi olmuyor ayrılalım eyvallah ama ben köpek gibi ağlıyorum... ayrılıyoruz tamam mı arkadaşlar felan soruyor neden bitti diye bende evlenip boşandığını kimse bilmiyor diye o bitirdi diyorum hiç birşey söylemiyorum.. O benim için öldü diyorum bana mesaj atıyor bir gün benim arkamdan konuşma diye sen yalanlarından bıktım bilmem ney felan felan vs... bak ağzımı bozdurma dedim bozmadım da zaten neyse arkamdan öldü deme dedi bende iyi öldü diyorum millete senin ne yalanlarını ortaya dökmüyorum dedim bana demez mi evlendi boşandı diye DİLERİM ALLAHTAN BACIN BENDEN BETER OLSUN DİYE... sustum sadece. aradan tesadüfen arkaadaşlardayım ortak arkadaşımız facesine bakıyorum hemen eski sevgilisini eklemiş GEL SEN BU KIZLARA GÜVEN ? ayırılırken seni mi seviyorum eski sevgilimi diyor birde sevmiyordun daha niye benimle dalga geçtin ?

1|0
    0|0
    • siz erkekelr bir kere seviyorsunuz o sevdiğiniz kız da güveninizi kırınca başkasına değer veremiyorsunuz başkalarının hatasını gerçekten seven insanlar çekiyor

• geçmişe hiç bir zaman dönmek olmaz

• Dostummm üşenmedım okudum dıycek bısey bulamadımm valla..

Kızlar Ne Diyor 5

• Onu seviyorum hem de çok ama onu sevmeyi sevmiyorum. 5 saat önce ayrıldık. Her ayrılışımızdan yarım saat sonra barışırdık en son 1 aya yakın ayrı kaldık sürekli konuşuyorduk ama o süre zarfında geçen hafta barıştık her gün buluştuk gezdik, tozduk arkadaşlarıyla tanıştırdı 1 senelik bir ilişki ama okul yüzünden çok görüşemiyorduk. u neyse ayrıldık ama canım çok yanıyor. Onunla mutlu değilim ama onsuz da mutlu değilim. Sürekli üzüyor beni. şu an onu o kadar çok özledim ki tüm adiliklerine rağmen... Ona sarılmak isterdim onun uykulu ses tonu ile saatlerce konuşmasını duymak isterdim...En küçük şeyden bile mutlu olan ben Şubat ayından beri sürekli ağlıyorum... En önemli senemdi oysaki bu sene benim sınav senesi... Yapabileceğimden 70 puan kadar aşağısını yaptım. Yarın sınav var ama ağlamaktan sınav aklıma bile gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Öyle mutluyuz sanıyordum ki. Ayrılınca anladım ne mal olduğunu. Amaç sırf zaman geçirmekmiş 5 ay boyuncaa. Onu nasıl sevdiğimi bildiği halde. Bazen diyorum bir insan böyle numara kesemez ya sevdi o da. Sonra diyorum seven insan yapmaz bunları. Ayrıldık başkasıyla çıkıyor. Gözümün içine baka baka. Vurup kırıp parçalamak istiyorum her yeri her şeyi. Sonra yatışıyorum. Ağlıyorum. Çok özlüyorum. Sakinleşiyorum. Aramak istiyorum. Bazen arıyorum da "Uğraşamam seninle" cevabını alıp, defalarca bağırıp çağırıp kapatıyorum. Hayat geçiyor böyle. O da geçer elbet kalbimden, aklımdan.

1|0
    0|0
  • Ben eski sevgilimin nişanına gittim . Dans edişlerini gördüm, mutluluklarınıı. Tanıyanlar bana öyle bir bakıyordu ki , anlatamam. Tabi sonunda ayrılıp tekrar bana döndü o başka bişey ama, o anı hiç unutamıyorum.

1|0
    1|0
  • sevdim s*kildim atıldım yazmaya kalksam 3000 yetmez en kısası bu

1|0
    0|0
    • aşk acısı berbat bir şey böyleleri hakkında bahsedilmeyi bile haketmiyor

• ne

• eror eror eror :)

• Sevdim, sevildim sandım terkedildim kafama da takmadım

1|0
    0|0
    • Bütün aşk acılarının ortak noktası zaten sevdim sevildim sandım :)

Yükleniyor...