Göz lazer ameliyatının zararları varmı?

Göz lazer ameliyatının zararları varmı? öğrenmek istiyorum

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• miyoplar için ilerde hipermetrop sıkıntısı olabiliyormuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zararlı demeyelim de gerekli ön incelemeler yapılmadan rastgele yapılırsa olumsuz sonuçlar doğuyor.

0|0
    0|0
  • Uzun yıllardır yapılan bir müdahale, doğru hastane ve doğru hekim tarafından yapılırsa en kolay yoldan gözlükten kurtulursun.

0|0
    0|0
  • bir kere olma imkanın var ve göz yeniden bozulan bir organ.ona göre zamanı ayarla.

0|0
    0|0
  • hayir degil.normal ameliyata gore daha kolay hem. ben lazerli ameliyat olmak istemistim ama normal ameliyat olacam.

0|0
    0|0
  • 2011 yılında wave front tekniği ile kardeşime yaptırdık gayet memnun ama her ameliyatta olduğu gibi bunda da yan etki vs durumlar mümkün olabilmekte

0|0
    0|0
  • yok mılyonlarca insan olmuştur

0|0
    0|0
  • zorunlu olmadıkça yapılmasını önermiyor doktorlar

0|0
    0|0
  • zararını bilmiyorum ama arkadaşımdan bildiğime göre yazları devamlı çok iyi bir güneş gözlüğü takmalıymışsın

0|0
    0|0
  • Gözün küresel yapısıyla oynandığı için ilerde ortaya çıkacak olası rahatsızlıklarda müdahale şansı azalıyormuş diye biliyorum ben.

Ayrıca göz doktorları niye gözlük kullanıyor la o zaman ?!?!?

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir. bence risk almamak lazım.

0|0
    0|0
  • zararı yok ama hastalık tekrar edebilir ...

0|0
    0|0
  • Hayır yok :(

0|0
    0|0
  • Son durak filminde voltaj yükseliyordu kızın gözü deliniyordu o sahne geldi aklıma ya ölürsen ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi kere lazer yaparsan ne gözlük takarsın nede bidaha amelyt olablrsn.belki memnun kalmayabilirsn o yuzden

0|0
    0|0
  • bi kere ameliyat oldunmu çok dikkat etmen lazım darbelere güneşe seçtigin guneş gozlugune bile annemde olmustu ama pismanmi dersen gozluk ten iyi diyor

0|0
    0|0
  • bi fikrm yok:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...