Sevgilimin eski sevgilisi sevgilimi ekliyor. Yerimde olsaydınız siz napardınız.Bir İnsanevladı buraya bakabilir mi -_-

Sevgilimin eski sevgilisi olacak kaltak... aradan 2 yıl geçmesine ragmen hala gelmiş benim yarimi ekliyo.bunu sevgili oldugumuz zamanın ilk yıllarında da yapmıştı adam gibi konuştum daha aramayacagını bırakıcagını söyledi.E be yollu hala sen niye durup durup ekliyorsun benim sevgilimi.yani amacı nedir bu kızın arkadaş ? alayım karşıma konuşayım mı yoksa dövmeye gideyim mi yoksa 3. bir halin imkansızlıgını mı bekleyeyim ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• bunun gibileri dövcen yaw. Dayaktan anlar

0|0
    0|0
    • seni en iyi cevap ilan ediyorum canıms :D aklıma kötü kötü şeyler geliyo şeytanı def ediyorum :D

• daha cesaret edicegini sanmiyorum ama 3.halin imkansızlıgı oldu da olursa dedigini uygulamazsam namerdim

• Aferin kız :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Oha kız kavgası var koşun.

0|0
    0|0
  • yat uyu soğuk su iç

0|0
    0|0
    • o içsin soguk suyu ben diye içiyim

• gitmiş çocuk :)

• kim gitmiş nereye gitmiş hiçte bir yere gitmez o beni seviyoo o beni seviyoo :)

• ben har zaman derim sacı uzun aklı kısa diye hepte doğru çıkar sağolsun :)

0|0
    0|0
    • saçım kısa diye üstüme alınmıyorum

• vermeden rahatlamaz, ona bir erkek bul...

0|0
    0|0
  • git dal kafa göz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapma ya sosyal paylaşım sitesinin tekinden sevgilini ekledi diye kız mı dövülürmüş? sevgilinin telefonuna mesaj falan gönderse anlayacağım da basit bir arkadaş ekleme şeysi yani, hemen tepkini gösterme, ekleme nedenini sor. çünkü ekleyen kişinin bin bir türlü nedeni olabilir

1|2
    0|0
    • O lafın gelişiydi dövmek filan huyum degildir :D ya ilk kez olsa neyse ama kaçtır yapıyor bunu ve benim oldugumu bile bile.salak degilse biliyordur en azından.amacı huzur bozmak sanırım hiç bir eylemde bulunmadım ekledi diye zaten

• Al karşına konuş anlamazsa döv :)

0|0
    0|0
  • eğer çocuğu çaldıysan inşallah kıza döner

0|0
    0|0
    • Lan ne çalması o geldi benim sevgilimi çalmaya çalışıyo ama yemezler yuh anasını bakış açısına bak

Yükleniyor...