Bir kızın telefon numarasını nasıl alabilirim acaba?

adını biliyorum , az çok tanıyorum , laf aramızda seviyorum :) ama telefon numarası yok sadece güzel bir bahane. merak ettiğiniz bir şey varsa sorun cevap vereyim

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• laf aramızda seviyorum telefon numaranı alabılırmıyım de :) bana sempatık geldı ona da gelır belki :)

0|0
    0|0
    • riske atamam ama biraz daha tanısın istiyorum beni

• bekleyemem okul tatile girdi araya soğukluk girer iletişimi koparmamam lazım

• rıske atamzsın bekleyemzsın daha ne kaldı .. kayedecek bırseyın yoksa en azından kazanmaya calıs bırınden bırını denıyceksın :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• isteyerek.

0|0
    0|0
  • telefon numarasi isteyen erkekler hep itici gelmistir bana birak o istesin ya da belli edince istersin durup dururken ya da bisiy bahane ederek istesen ben vermezdim :D

0|0
    0|0
    • belli ettim biraz ama benim istemem daha doğru galiba

• ama facebook kullanmıyor konuşamıyoruz oralardan alayım şimdi de okul tatilde diye görüşemiyoruz

• al ama isterken hayir diyemiycegi bir sekilde iste ;)

• Sorun nedense çok içten geldi.

0|0
    0|0
  • normalde facebooktan flan konuşuyormusunuz ?

0|0
    0|0
    • hayır ya pek kullanmıyor

• ne diyim bari onu söyle :(

• Beni yanlış anlamanı istemem numaranı verebilirmisin bir sakıncası yoksa diyebilirsin mesela...

• çok kolay

0|0
    0|0
  • Merhaba bağyan

Telefon numaranı verir misiniz?

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Her zaman kullandıgım taktigimdir. Kendi telefonunu sessize al ve o kızın yanına git ve deki benim acilen annemi aramam gerrk de veya baska bride olabilir telefonu evde unuttum senden arayabilier miyim de kendini ara sonra sorarsada açtım ulaşamadım de bu kadar. Kızın numarası artık sende

0|0
    0|0
    • şu an yüzyüze görüşemeyiz ama numara iyi peki numarayı alınca ilk mesajın ne olur? nasıl başlarsın?

• Demokraside çareler tükenmez iyice çalıştır saksıyı.

0|0
    0|0
  • Telefonunu alıp ne yapıcaksın? Yapmak istediğin şey için en iyi yol telefon olmayabilir.

0|0
    0|0
    • telefondan söylemem herhalde iletişimi koparmamak için lazım telefon

• dersinden aa ile geçmekten daha zordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...