Klimanın arkasına kuş yumurtlamış kuluçkada ...

havalar da sıcak, nemle beraber çok daha sıcak hissediliyor ama klimayı çalıştıramıyoruz, klimanın tam arkasına güverciğn yuva yapmış ve yumurtlamış...resmini çekecektim ama ürkütmek istemiyorum...nette 17-18 gün kuluçkada kaldığını öğrendim güvercinlerin bir de buna yavruların uçacak kadar büyümelerini eklersek en az 1 ayı bulacak gibi...böyle bir şey ve ya benzeri başına gelen var mı ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• varmi senin gibi insanlar ya :)) cok iyisin.. ayni durum ben turkiyedeyken halamlarin basina geldi de az farkli klimanin arkasina guvercin yuva yapmaya calisiyordu.. hergun dal parcalari getirip diziyordu halamda atiyordu yuva yapar yumurtlar klimayi acamayiz balkonuda kirletirler diye.. ama guverciin israrla dallari getirdikce halamda pes etmisti buyuttu yavrularini ucup gittiler halama is cikmisti ama kiyamamisti iste senin gibi... bu insanca davranisindan dolayi seni tebrik ederim herkes böyle dusunmuyor onlarinda bir can olduklarini bile bile ellerinden geldikce hayvanlara iskence ediyorlar :/ (+5)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• bizim balkonda yapmışlardı yumurtalar durdu çıktılar ne çirkindiler güvercindi:))birgünde baktık uçup gitmişler:))yumurtalara falan çıktıktan sonra hiç dokunmayın kuş sizin kokunuzu alırsa bebek kuşları terkeder aman dikkat

0|1
    0|1
  • Benim başıma geldi. Bence büyüyene kadar pencereyle idare et.

0|1
    0|0
  • yok gelmedide baya ilginç bir durummuş bide onlar ürkmesin diye foto bile çekmemen çok hoşuma gitti

0|1
    0|1
  • Başka bir yere alın klimayı

0|0
    0|1
  • örnek alınması gereken bir davranış

0|0
    0|1
  • bizim kombinin üstüne yuva yapmışlardı falloş edecekler sizin klimayı haberin olsun o yumurta olmıycak onu aşağıya atıcak yenisini yapıcak oda olmıycak onu da atıcak sonra yenisini yapıcak onlar büyüycek uçucak gidicek sonra bir daha gelicek bir daha yumurtlıycak bu böyle bir kısır döngü anlıycağın beş yıldır kurtulamadık kuşlardan

0|1
    0|1
    • 365 gün sevişiyo mu bu keratalar ? :)) 1 ay tatile gidecem bu sürede çocukların istikbali kurtulur galiba, söylediklerin çok fantezikk :)

• bir daha yapmayım diye böyle diyosun dimi çakalllll :)

• senin bundan haberin yok galiba :)

link

• Bu yaptğınz çok güzel bir dvranş. Çok sevap işlemişşisiz...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Mutfakta camın önündeki ekmek kızartacağımın içine kumrular yumurtlamışlardı. Sabah camı aralık bıraktım. Bütün gün çalışmışlar. Akşamleyin yuva ve yumurtalar hazırdı.

Anne ve Bebeği link

Minik Kuş link

Çirkin Yavru link

Çirkin Yavru link

Anne ve Yavrusu link

1|2
    0|1
  • helal olsun örnek olacak bir davranış senin yaptığın

0|1
    0|1
  • bizimde pencerenin ucunda biraz mesafe var oraya yuva yapmış yeğen su koyayım dedi sırf iyilik etmek amacıyla pek hayvanseverizdir yolda bulduğumu bıldırcına 1 sene baktık neyse kuzen suyu koydu ben ne kadar koyma desemde :D çünkü bu hayvanlar yuvalarına müdehale durumunda bırakıp gidiyor ve sonuçta kuş yuvayı bıraktı civcivler yumurtadan çıkmıştı onlarda telef oldu bakamadık cok kucuklerdi sen o kilimayi 2-3 ay unut o kuşlar yumurtadan çıkınca belli bir zaman uçamazlar büyümesi lazım

0|0
    0|1
  • Oturdum evreni sorguluyorum şu an..

1|1
    0|2
  • bekelb iraz sonra onlar ucar gider sende yuvayı bozarsın ya da yerını degıstırırsın. bizim panjurlarımıza yapmışlardı yuvalarını degıstırmıstık

0|1
    0|1
  • yaptığın iyiliği iyi davranışı gelip burda ne diye anlatıyon reklam kokan hareketler bunlar kızların hepsi sana aferin dedi sana aferin

0|0
    1|3
    • her sorunun 1 eziği vardır o da gelmiş hoşgelmiş efendim...ezik ve gizli :))

• büyüde gel koçum benim

• :))) hahaha

Yükleniyor...