Kızlar sorum sizlere saçlarınıza uyguladığınız şampuanları ve serumları söyleyebilir mi herkez ?

Saçlarınızın sağlığı için bu güne kadar neler yaptınız? saçımızın kimyasını bozmamak için neler yapmalıyız?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Saçlarımı görüyorsun, nasıl bu hale getirdim? saçın kimyasını bozmamak için kimyasal değil bitkisel ürünler kullanarak. saçlarım müthiş gürdü düz saçlarımla bonus gibi duruyordum çok döküldü ve yarısı gitti. sonra saclarıma hep haftada 2-3 defa maske falan yaptım düzleştirici maşa vs kullanmak yok. yavaş yavaş toparlıyorlar :) şimdi başka bir bitkisel ürün kullanmaya başladım. he maskeyi neyle yaptım organik zeytinyağı şart. inanılmaz güzelleşiyor saçın rengi parlıyor yumuşacık oluyor dökülmeyi durduruyor kabarıp elektriklenmeyi yok ediyor mükemmeldi zeytinyağı tavsiyemdir :)

0|0
    0|0
    • sadece zeytinyağı mı sürdün ne kadar beklettin ve nasıl arındırıyorsun bende gürleşmesini istiyorum

• Çok tesekkurler sacların da supermıs gercekten eğer musade edersen senin saçlarının nasıl öyle olduğu hakkında senden daha fazla bilgi almak istiyorum.ekliyorum kabul et canım.

• kabul ettim biraz geç oldu ama özür dilerim, mesajımda yazdım neden ks ye bakamadığımı. ayrıca saçlarım beğendiğin için çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• o kadar şampuan değiştim ki anlatamam en son pantene kullandım bugün :))

0|0
    0|0
  • Sadece bazen kille yıkıyorum başka serum falan yok

0|0
    0|0
  • pantene aqua tam set

0|0
    0|0
  • ben sarımsak şampuanı kullanıyorum baya yararını görüyorum. bide zaman zaman dogal maskeler yapıyorum

0|0
    0|0
  • ben elidor kullamıyorum yeri geldiğinde maşa düzleşdirici kullanıyorum ama ara ara kırıklarını alıyorum gayet sağlıklı öyle bitkiselmiş maskeymiş bence saçları asıl yıpratanlar onlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...