Erkekler hayalinizdeki kadın tipi nasıldır?açıklayınız.

Sarısın esmer kumral boyu kilosu iç güzelliği felan filan hayalinizdeki kadın tipi nasıl?erkekler nasıl kızlarla çıkmak ister ?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bana sorarsan..Esmer tercihimdir..Sarışınlar biraz nazlı olacağını düşünürken esmerler daha iyi bir ilişkide olacağını düşünürüm...Boy olarak erkeğin boyundan büyük olmasını istemez çünkü yanında rezil kalmak istemez kısaca ben 1.70 isem 1.65 filan falan olsun derim.Kilo ise fazla kiloluysa zayıflamasını zayıf ise hafif kilo almasını isterim..bakımlı olsun.Makyajlara özenerek güzelliğini göstermeye çalışanlarıda sevmem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bana göre yüzü fiziği güzel olsun, duygusal sevsin ama cinselliği de yaşayalım...

Ama yok hiç bir tane denk gelmedim be arkadaş ya duygusal sever "evlenmeden olmaz"cıdır ya da cinsellik yaşatır o****unun teki çıkar

International açılma zamanı :D

0|0
    0|0
  • 1.55 -1.60 boy, esmer, hafif balık etli ve siyah düz saçlı:)tanıdığınız böyle bir kız varsa ve erkek arkadaşı yoksa ben hemen aşık olabilirim:)))

0|0
    0|0
  • bilmem anlaşabiliyorsam beni kafa olarak yormuyorsa sorun yok yani :D

0|0
    0|0
  • Hayalimde ki kadın :P sofia jaramillo <3 <3

link</a>

0|0
    0|0
  • 1,68 boy beyaz tenli koyu kızıl uzun ve düz saçlı ela gözlü hafif çekik az uzun kirpikli boyuna göre kilosu tam fizik ölçüsü normal .iç ozellıklerını es gecıom :d

0|0
    0|0
  • Esmer sadece esmerr

0|0
    0|0
  • güvenilir, kıskanan, arada trip atan fizik kanunlarını sevmem felsefem dışı.

1|1
    0|0
  • tip olarak fazla güzel olmasına gerek yok. Espiri yapabilen be anlayabilen olursa her türlü olabilir.

0|0
    0|0
  • yüce yaradandan korksun zaten otomatikmen hayallerimi boşa çıkarmaz:D

0|0
    0|0
  • hayalimdeki kız modeli siyah saclı gözlüklü görüs ve popo kısmı ne büyük nede küçük bacakları orta uzunlukta yaklaşık 1.70 boyunda

0|0
    0|0
  • Alternatif 1:Kumral olsun gözleri de kahverengi.

Alternatif 2:Beyaz tenli olsun simsiyah saçlı.

Çok zayıf olmasın, çok kilolu da aşırı uçlar olmasın yani.

Balık etli olabilir, boyu önemli değil.Boyu pek önemli değil.Ben de uzun değilim zaten.

0|0
    0|0
  • Öyle belli bir model yok. Her an herkesten etkilenebilirim :D

0|0
    0|0
  • 90,75,95 ölçülerinde benimle aynı yaşta sarı saçlı mavi gözlü :D benden biraz kısa :)

0|0
    0|0
  • İri gözlü kumral minyon 160-165 arası bütün kızlar candır

0|0
    0|0
  • beyaz ten düz karın 1.70 boy ince bel tatlı bir surat

0|0
    0|0
  • Söz Diyen Biri Olması Yetio Bna

0|0
    0|0
  • burda yazmayla olmazkı bu işler

0|0
    0|0
  • Kızıl saçlı, minyon tipli belki de bacakları güzel olabilir.Ama kesinlikle tahammüllü ve sevecen olmalı.

0|0
    0|0
  • saçları rasta olsun rengi de pembe olsun ruhumu veririm

aranızda böye biri varsa hemen evlenme teklif edebilirim

0|0
    0|0
  • Link hakım yok yoksa bir fot gösterirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yıllardır aynı soru...

0|0