Galatasaray ın Teknik Direktöründen Memnunmusunuz?

Takım gol attiktan sonra 2. golü atamaz diye kural var sanki. Yazık oluyo Sneijder li Brumali Podolski li kadroya.

Fatih Terim le anlaşma zemini hazırlansa ayrıca Mancini de boşta bunlar Türkiye liginin uzerinde hocalar 2. yarıda takimin başında Terim ya da Mancini olmali diye düşünüyorum

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın tecrübesi yok bu seviyelerde bir nevi staj görüyor diyebiliriz. Oyuna müdehale yönünden baya zayıf kalıyor zaten yapılan değişikliklerde taktik değil zamana yönelik yapılan hamleler örneğin poldi 60 dan sonra baya yoruldu çıkıp diri Eren girebilirdi ama 91. dakikada aldı bunlar önemli Fatih Terim ismi benide sevindirir Galatasaray için ama futbolcularda hocadan memnun gitmesini istemiyor işin tuhafı bu.

0|0
    0|0
    • Futbolcular rahat hocayı sever Terim gelirse tembellik yapamazlar tabi

• Terim ağırlığını koyar şu futbola tepkisini koyardı örneğin ama mevcut hoca farklı tarzda yani haklılık payın var.

En İyi Kız Görüşü

• Iyi efendi adam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Riekerink büyük takim hocası olmadığını tekrar gösterdi. Maçın sonları takım fizik olarak düşüyor, adamın umrunda değil, vip'ten maç izliyor resmen.

0|0
    0|0
    • Cok tecrübesiz yaptığı işler var ama oyun oynanirken mudahele etmek tecrübe ister bunuda Turkiyede en iyi Fatih Terim yapmistir.

• Müdahale konusunda terim iyi ama ben Şenol reisi çok beğeniyorum bu sene 2,0 gs ve 3,0 benficadan 1,0 başakşehir maçı çevirmek kolay değildir

• Güneş te iyi ama Terimin daha böyle bir sertliği var adam Real Madride defans oyuncusu aldiracak kadar iyi böyle hocalar lazim Mancinide iyi

• Mancini de olmaz, hücumcu takım lazım, bak Advocaat geldi Fenerbahçeye adamlar araştırdılar hücumcu buldular, Şenol Güneş keza hücumcu. Jürgen Klinsmann olabilir, sağlam takım kurar

0|0
    0|0
    • Mancini varken 6-0 yendik. Ayrica adam futbolu çok iyi biliyor tam sistem hocasi

• Senin dediğin gibi oynasa Juventus deplasmanindan fark yerdik dimi? Adam 1 puani tak diye aldi İstanbuldada yendi

• iyi de biz Juventusa baskılı oynamadık ki 1 kişi soktuk ceza sahasına o da gol attı

• oyuna müdahelesi yok adamın 90. dakikada oyuncu değişikliği nedir ya

0|0
    0|0
  • gs böyle oynarsa işi zor

0|0
    0|0
  • degilim

0|0
    0|0
  • Fatih terim dönemi artık bitti boşverin, manciniye sıcak bakıyorum. İlk yarı bittikten sonra antrenör operasyonu yapılabilir. Riekerink en azından ilk 3 te tutarak veda etsin yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir galatasarayli olarak ben bile kararsizim jdhchfhc

0|0
    0|0
Yükleniyor...