Anormallik kimde sizce?

Benim odun sevgilime dedim ki bu pazar bizimkiler günübirlik bir akrabaya gitmeyi planlıyor banada gelecekmisin sende diye soruyorlar ben sadece pazar günümüz var sevgilimle diye karasız kaldım aslında annem beni evde yanlız bırakmazdıda onu benimkide bilir.Ona sordum gideyim mi gitmeyeyim mi sana bağlı git ya da gitme de dedim.Oda sen bilirsin ama hiç gezmiyosun git gez toz dedi.Evden dışarı çıkmıyosun değişiklik olur.Monoton yaşıyosun git değişik biyer gör sosyalleş dedi bana.Sanki keyfimden gezmiyorum ot kafalı odun

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Anormallik sende

0|0
    0|0
  • Eğer belli bir zamandan beri kapalı ve kendi halindeysen değişiklik yapmadıysan monotonluktan sıkıldıgını düşünebilir...

Bence kötü niyetle söylemedi, biraz ipucu verirsen o da gerisini getirecektir...

cut.

0|0
    0|0
  • Herkes anormallik sende demiş bence o arkadaş odunmuş seni bırakmıyor heralde bir yere çıkasın üstelik bir pazar gününüz var onuda maf etmiş durumda..

0|0
    0|0
  • adam ne güzel demiş :D ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • puhahahaha yarıldım resmen :D süpermiş ya

0|0
    0|0
  • yapacak bişi yok

0|0
    0|0
  • bnecede anormalsin

0|0
    0|0
  • onda skerimlan uzunluğun u

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anladigim kadariyla sen duygusal bir yapiya sahipsin. Bi pazar gununuz varmis bulusmak icin canatmasi lazim yani odunluk etmis sorun onda. Bu kirginligini dile getir

0|0
    0|0
  • belki monoton yaşayıp onun üzerine çok düşmüşsündür...belki de gerçekten seni düşündüyü içindir...belki de başından atmak istemişdir...belki de aklına gelen ilk şeyi söylemiştir

0|0
    0|0
  • Git gez ya ondan sonra da ne çok geziyosun derler tabi seninki kıskanç mı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • odun değil o. sorunlu olan sensin. madem cevabını kendi istediğin gibi sorular soruyorsun sorma.

0|0
    0|0
  • Kotu bise demediki..

0|0
    0|0
  • kendi isteğinle mi dısarıya cıkmıyorsun yoksa aile baskısı falan mı var?

0|0
    0|0
    • annem yüzünden

• bırak ya dısarıya cıkıp ne yapıcaksın sanki benm eski sevglm bana asosyel deyip deyip durdu belli bir zaman geçtikten sonra beni eve tıktı köpek :)

Yükleniyor...