Kapat

Kasımpaşa 1 Galatasaray 2 maç hakkındaki düşünceleriniz neler?

GOlü atana kadar iyiydik zaten erken bir gol bulduk daha sonra ilk yarı zevksiz tatsız bir karşılaşma haline döndü 2. yarı Kasımpaşa'nın kıpırdanmasıyla maç zevkli hale geldi ancak rakip 10 kişi kaldıktan sonra birde penaltı kaçırdılar Muslera penaltıyıda çıkardı, ilk goldede ilk topu çıkarıyor ancak döneni yine adamda ve gol oluyor özellikle savunma hattında çok açık veriyoruz skoru bulduktan sonrada sanki skora ayatar gibiyiz üstüne gidilip farkın açılmasını istemek lazım diye düşünüyorum. Herşeye rağmen bu haftanın kayıpsız geçmesi önemliydi şimdi bir basamak daha yükseldik siz neler düşünüyorsunuz?

1|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• İlk gol sneijder podi yardımlaşmasıyla güzel bir gol. klasik gs 5. dk dan sonra gol atıp yattık. Yasin gole giderken Sidiku'nun yaptığı sarı karttı (verilmedi) yasin malı karşı karşıya gol kaçırdı, maçta yasin saç baş yoldurdu. yasin'in yaptığı pas hatasından gol yedik (biri şu adama 2 metreye pas yapmayı öğretsin)!!! .. serrdar azizin yaptığı tek şey musleraya pas atmaktı. Maçtan çıkarılması gereken ilk kişi yasindi ve ilk değişikliği 88 de yaptık şaka gibi gerçekten. verilen penaltı adamın suratına doğru gelmiş penaltı bile değildi ilahi adalet ki muslimiz golü kurtardı. kasımpaşa korner kullanırken hep mi onlar toplara çıkar bizim takımın stoperleri mal gibi bakıyolar.. Spiker diyor ki Galatasaray çok iyi pas yapıyor pas yapsan nolur o pasları hücumda kullanmadıktan sonra.. Koskoca Galatasaray takımı öne geçtikten sonra neden maça yatıyor hem de 5. dk'da anlamış değilim. Riekerink'le olacak şey değil bu. Artık gitsin de kurtulalım koskoca Galatasaray kimlere kaldı...

0|1
    0|0
    • Aynen öyle skoru bulduktan sonra yatma huyumuzdan vazgeçmeliyiz golü yedik yine oynadık attık yattık. Penaltı konusuna girmedim bile tartışılır.

• Hayırlısı olsun aynen :)

• Eig için teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum sana , ilkyarı ikiyi bulablrdik bulmalıydık. Sabrının hatasından gol yedik 10 kişi kaldık yine şans bizden yanaydı 2,3 ü yapmalıydık penaltı hatalı ondan önce yasinın elle oynamasına verebilirdi vermedi. Muslera üstüne düşeni yaptı haksız ve kötü kullanılan penaltıyı kurtardı. Carole un asisti süperdi çalımı unutmadan brumanın golde bir o kadar güzel herşeye rağmen kazanmak önemliydi. Hoca şaşırtmadı bizi çıldırttı yıne

0|1
    0|0
    • Penaltı konusuna değinmedim ama genel olarak doğru tespitler.

• Evet fazla gitmiyorum ama memnunda değilimde adam şu an bu yani sorun bu seviyelerde hocayı takımın başına getirirsen bunlara hazırlıklı olacaksın oda biran önce üstüne koyması lazım hep böyle gitmez.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Haftada bir maç oynuyoruz, onu da skorun üstüne yatıp şans silsileleriyle kazanıyoruz. Hayat bazen çok bela okunası

0|2
    0|0
  • Kasımpasa 10 kişi galatasarayı yenecekti görünen buydu.

0|2
    0|0
  • Oo dev derbi

0|1
    0|2
  • Kasımpaşa her türlü yenilir ki zaten klasik son

0|1
    0|0
  • Kazandı ama kötüydü begenmedim özellikle kasımpaşa 10 kişi kaldıktan sonra

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gs kötü oynayarak zar zor kazandı , riekerink büyük takim hocası olmadığını tekrar gösterdi. Maçın sonları takım fizik olarak düşüyor, adamın umrunda değil, vip'ten maç izliyor resmen.
    Kasımpaşa penaltıyı atsa gs yine kazanamayacak. Ayrıca kasımpaşanın attığı gol güme gitti bence. Altı pasın dışında pozisyon.

Daha önce de demiştim Muslera her maçı kazandıramaz. Sonrasında 4 maçta 3 mağlubiyeti seri olmuştu yine ona benzer birşeyler olabikir. Birçok gsli takimin halinden memnun değil zaten

0|1
    0|0
    • Yok kaleciye bariz müdehale var o poziziyona hep faul verildi bugüne kadar yani faul Kasımpaşa'lılarda biliyor bunu zaten :) Kırmızı kart iki sarı kart doğru ama acemice kendide anladı hatasını ama geç oldu Sneijder'e 5dk içinde iki kere yaptı. Penaltı poziziyonu akşam çok tartışılacaktır ama birşey diyemem hakem verdi ele müdehale var sonuçta açık olmasada top kafasına çarpsada öyle değerlendirdi.

• Gördüğünü söylüyorsun da dun hakemi konuşurken rvp konusu dan bahsetmemistin hatta fark edip müdahale ettim birinde. Zorlama pozisyon falan da değil yani 45 te direk kırmızılık hareket. Maçı izlemesen eyvallahta izleyip o pozisyonu es geçmek doğru değil Yorumlarken bunlara dikkat etmek lazim

• Sonradan hatırladım ve yorum yaptım ama sanırım görmedin ilk söyleyince anımsayamadım sonradan gördüm ve söyledim kar gerkliydi diye görmedin sanırım.

• Galatasaray tiksindirici bir oyun oynuyor, ben gerçekten bıkmış durumdayım, adam gibi teknik direktör gelsin çok yetenekli kadro harcanıyor

2|2
    0|0
  • bu maç en az 6-7 tane atmalıydı Galatasaray ama hocada iş yok dakika 90 ilk değişiklik oyuncular yorgun koşmak bile istemediler adamlar. biz takıma kızıyoruz ama haklı adamlar hocanın müdahale kapasitesi 0

1|1
    0|0
    • Abarttın snde , en az 6-7 :)

• öyle tabi be kardeşim görmedin mi 1-1 olunca nasıl gittiler direk 1-2 pozisyonda golü buldular. kasımpaşaya bu maç gol atmak çok kokaydı ama bizimkiler orta sahadan ileri çıkmadılar podolskiden çok sabri serdar muslera sesi duyduk hep pas yaptılar

• İyi bir teknik direktör şart yazık be galatasarayımıza

0|1
    0|0
  • İzlemedim ama iyi kazanmışız deplasmanda 3 puan iyidir

0|2
    0|0
  • Galatasaray maçta golü atana kadar çok iyi ama attıktan sonra duruyor. Sneijder Podolski çok iyi anlaşiyor.

0|1
    0|1
    • Aynen öyle bak golü yedik yine iyi oynadık golü attık yine durulduk.

• Büyük takim hocasi olsa fark atariz her maç sneijder podolski gibi yıldızlar kimdr var

Yükleniyor...