Galatasaray ve Beşiktaş neden Kadıköy de beraberliğe oynuyor?

Son 15 yıla bakın inönü ve ali samiyende Fenerbahçe nin en az Beşiktaş ve Galatasaray galibiyeti vardır misal. Peki Kadıköy de neden durum böyle değil?

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray berabere bile kalamıyor ahaha

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray 18 yıl oldu (en son 1999 da kadıköyde galibiyet gördü)
    Trabzonspor 19 yıl oldu (en son 1997 de kadıköyde galibiyet gördü)
    Beşiktaş 12 yıl oldu (en son 2005 de kadıköyde galibiyet gördü)
    valla bunlar çok özel seriler, her takımın ezeli rakiplerine karşı kolay kolay kuramayacağı üstünlükler ve seriler bunlar. Bunun nedenleri araştırılmalı bence.. :D
    Bu kadar uzun yıllar Fenerbahçenin rakiplerine karşı geçit vermemesinde, Fenerbahçenin kadıköyde rakiplerine karşı iyi baskı kurması, en etkili taraftar ve trübüne sahip olması gibi nedenler başlıca sayılabilir. Onun dışında gelen takımların bu galip gelememe serisinin altında ezilmesi, kendi tararftarlarının baskısının olumsuz etkileride kadıköyde bu takımlara rahat oynamasını engelliyor bence... :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Aziz hakemleri dövüyor olabilir. Taraftarın bu kadar sevdiği Alexi gönderen adam her şeyi yapar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Neden son 15 yıl?

Kadıköy de beraberliğe sevinme falan yok. Dünkü derbi dışında Beşiktaş in 1 puan için oynadığı derbi hatırlamıyorum.3 gün sonra şampiyonlar liginde tarihinin en önemli maçı varken bu macı %100 istemeyeceği belliydi. Rakiple 4 puanı korumak mantıklı , nasıl olsa ikinci yari sahana gelecekler

Ayrıca istatistiklere bakarsak Kadıköy de oynanan özel ve resmi maçların genelinde Beşiktaş ve fbnin galibiyet sayıları eşittir

0|0
    0|0
    • Simdi araştırma yaptım genel maçlarda fener inonude daha fazla galibiyet almış bjk ye karşı. ikinci yarı Vodafone arenada bjk feneri cok zor yener gorurusn

• Tekrar diyorum bjk feneri cok zor yener arenada

• Hakem olayına girersen çıkamazsın isin içinden sosayi bogazlayan volkan , golden önce olmayan faulden faul vermeler falan. Sans falan yoktu Beşiktaş gayet iyi oynadı sen ya ayık kafayla izlemedin ya da başka maçla karisitiriyorsun tek kaleymis :) söylediklerine sen de inanmıyor olacaksın ki gizlısın , açık ol devam ederiz

• Fenerbahçe büyük takim da ondan

0|0
    0|0
  • Beraberliğe oynamıyoruz biz. Sadece kazanamıyoruz beceriksizlikten

0|0
    0|0
  • bir stad yapmışlar adı şükrü saraçoğlu diye berabere kalan seviniyor bu yazıyı gördüm dün koptum :)

0|0
    0|0
  • Ayakları titriyo cunku Saraçoğlunda

0|0
    0|1
  • Valla galatasarayın beraberliklere üzülmeniz lazım sezon sonu kupaları götüren onlar oluyor genelde.

0|0
    0|0
    • Sanki 35 şampiyonluk önde fenerden

• Galatasaray 1 sezonda 3 kupa kazaniyoken Fener neden 5 sezonda 2 kupa kazanamiyor? Önemli olan bu.

0|1
    0|0
    • Kardeş fenerle gs arasında pek fark yok 59 öncesi sayilsin fener fark atıyor hatta ama konu bu degil

• Metin oktayin tarihini saymiyorsan sorun sende

• O tarihler ayrı ama lig 59 da kuruldu 59 a kadar fener iyi olabilir

Yükleniyor...