Chp genel baskanı hakkında

Chp genel baskanı Kemal Kılıçtaroğlu'nu başarılı buluyor musunuz?

• Evet, Başarılı
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
bi kisi çıkıp basarılı demiyecek mi?
Arkadaslar soruya bir bakın, yorumlara bir bakın arkadasın bir tanesi haddini asan bir yorum yapmıs alevi diye sevmiyormus kimse Kemal Kılıçtaroğlunu soruya ve yorumlara baıyorum bir tek kisi alevi diye basarısız buluyorum dememis... Sorumu düzeltiyorum yanlıs a CHP GENEL BASKANI KEMAL KILIÇTAROĞLU NU GENEL BASKAN OLARAK BASARILI BULUYOR MUSUNUZ?

0|0
3348

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 33

• Başarının zıt anlamlısı nedir diye soracak olsalar Kemal Kılıçdaroğlu'nu gösteririm.

3|7
    1|2
  • kemal kılıçdaroğlu deyince aklıma eziklik geliyor nedense .

4|7
    2|0
  • Hitap yeteneği yok. Liderlik vasfı yok. Karizması yok.

Gerçi ben CHP'nin hiçbir şeyini sevmem. Banane

3|8
    3|1
  • Başarılı diyenin aklından şüphe ederim :p

4|7
    0|1
  • başarılı bulanlar kimler bir gelsinler konuşcaz.

1|4
    0|3
  • yürüyen merdivene ters binen :D

1|8
    0|1
  • liderlik vasfı yok.

malesef.

0|5
    0|0
  • hayır öyle sayın başbakan gibi söz verip sözünün arkasında duran insan değil. onun adı recep değil onun adı ke-mal

4|7
    6|5
  • Chp bunun kadar malını ömrü hayatında görmemiştir ahahaha işte ispatı

http://www.youtube.com/watch?v=hshn9xqmbkIhttp://www.youtube.com/watch?v=DrFm-3H2evs

0|3
    0|0
  • kisacasi pislik torbasi.

2|6
    2|1
  • iktidarin kuklasi ve en büyük destekcisi.

1|2
    0|0
  • Bir İzmirli olarak kendisini hiç sevmiyorum . Baykal çok daha iyiydi ama p*rnocu çıktı o da.. indirdiler adamı :D

0|4
    1|1
  • Başarılı bulmuyorum tam bir hayalkırıklığı

0|5
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Tam bir parti lideri gibi konusmus. :)

• komiklikte ve gaf konusunda basarılı evet

0|4
    0|0
  • liderlik ruhu yok

1|2
    0|1
  • Chp nin genel baskanı da mhpnin genel başkanı da degişmeli ama asıl acilen değişmesi gereken kişiler degil kurum zihniyetidir. Demokratik bir partide ayrı fikirlerde olmalıdır. Asıl fikirler dogrular ayrı düşüncelerin çarpışmasından cıkmaz mı zaten? Ama ne acı ki iktidar partisinde ayrı fikirler degil sadece recep tayyip erdogan var . Oda Farklı fikirleri degil yalanlarını ve yancılarını çarpıştırıyor.

Beni yanlış anlamayın hayatımda hiç bir partiye üye olmadım hiçbirine kendimi yakın hissetmedim. Yarın secim olsa yine en az gıcık olduguma oy vericem ama bu akp faşizminin durması için elimden geleni yapmak vatandaşlık görevim. Bildiklerimi gördüklerimi paylasıp halkın kandırılmasına göz yumamam.

0|2
    0|3
  • Baykal ve Kılıçdaroğlu bağırıyorlar resmen..

CHP nin arkasında kimler var çok merak ediyorum. ikisi de kukla çünkü

0|4
    0|0
  • sevmem bu adamı

0|2
    0|0
  • içi dışı bir maşallah

0|0
    0|2
  • Kızlar Devam
    13

Erkekler Ne Diyor 47

• Tabiki Başarılı,

O da laf mı ?

Atıp tutmakta, saçma sapan konuşmakta en başarılı liderimiz.

Sn.Atatürk mezardan çıkıp gelse bunun yüzüne tükürür

Ulan der partimi ne hale getirdin aşağılık adam, in aşağa oradan der basar tekmeyi

5|5
    1|1
  • SSK'yı tarihin en büyük zararıyla batıran adam.. Allahtan ülkeye başbakan değil, halimiz ne olurdu bilemiyorum.

Sırf muhalif olmak için İsrail ile İsrailli, Suriye ile Suriyeli olan, hangi yurtdışı konusunda sorun yaşadıysak hep karşı safta yer alan bu adam için bir kerede Türkiyeli ol be adam demek istiyorum.

0|4
    0|0
  • Fazla bastırılmış, sindirilmiş biri. Bu yüzden normalde kullanmayacağı bir dil kullanıyor bu aralar. İktidar, muhalefeti ezme politikasından vazgeçmediği sürece etkin bir performans gösterebileceğini sanmıyorum. Boş bir adam değil lakin bu memlekette etkin bir siyaset yürütmesi zor.

4|0
    0|3
    • başta severdim bu adamı da mal mal laflar ediyor ya boş adam bence

• tayyosla siper kavgalari vardi, kim ayakta durur kim cömelir, o görüntüyü görünce baykala yazik oldu didim.

• Tayyipe küfrediyor cevabini alip mal gibi ortada.kaliyor obur gün yüzsüz yekrar baska ni smalik :))))

1|4
    0|0
  • no chp, no kılıçdaroğlu

1|3
    0|0
  • -Heja adlı arkadaş açıklamış işte :D

1|2
    0|0
  • CHP komple kadro başarısız. Partinin adı olmasa battıydı şimdiye.

0|5
    0|0
  • Herşeyiyle sıfır bir adam chp nin başına böyle adamlar geldikçe bilmelilerki iktidar şansları sıfır gerçi tam tersi bir adamda gelse iktidar şansları pek yok ama ihtimal dahilinde.herkese şöyle çaldı böyle çaaldı diye saldıran bir adam evet haklı % 90 nı doğru katılıyorum ama insan dönüp birde aynaya bakmalı ben ne kadar nasıl çaldım diye naif şerefli masum insanı oynaması çok aptalca milletide aptal yerine koyuyor.birde şu cem uzan vari vaadleri çok komik.yaw say say bitmez saymamak için baştan sıfır dedimdi zaten:/

1|0
    1|0
  • % 1 Genel başkan, % 99 Havagazı

0|3
    0|0
  • hayır !

Net ..

0|2
    0|0
  • Baykal ondan bin kat daha iyiydi bu adam tam komedi arkadaş :)

1|3
    0|0
  • MAHALLE MUHTARI OLMAZ ONDAN

1|4
    0|1
  • tabiki de hayır

0|4
    0|0
  • Acaba akp ile bir bağlantısı olabilirmi araştırmak lazım :)

0|2
    0|0
    • evet bu benimde aklıma gelmiyor değil ama bu sorunun cevabını hiç bir zaman öğrenemiyeceğiz sanırım

• Sürekli iktidarı eleştiriyor, sadece eleştiriyor çözüm yolları veya alternatifler sunmuyor.Eleştiriyi de düzgün yapsa içim yanmayacak.Yerine Muharrem İnce gelse ortalığın anasını ağlatacak CHP...

0|1
    0|1
  • Biz AKP liler olarak memnunuz :D ama chpli kardeslerin ayni dusundugunu sanmiyorum gercekten chp gibi koklu bir partiye kilicdaroglu gibi bir adamin birak genel baskanligi temizlikci bile olmamasi lazim.

0|1
    0|0
    • rakibleri için onun olması daha iyi değil mi?

• Haklisiniz kesinlikle ama adami gonderemiyorlar hala nedendir bende anliyamiyorum

• Gönderseler ne olacak parti aynı insalarla dolup tasıyor farklı zihniyette bir insanımı getirecekler gelecek seçimlerde MHP ye oy vermeyi düsünüyorum ama orda da Engin Alan ve Oktay Vural ı hazmedemiyorum ama mutlak muhalefet olmalı yoksa AKP karsıtı değilim ve parti tutmam

• dünyadan haberi yok o adamın :((

0|3
    0|0
  • bir lider olarak gerekli özellikler olmadığını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Başarılı mı :) ke-mal mi :D hahaha. Ona hiç o gözle bakamıyorum. Sadece gülüyorum ona ya :D Çok komik bir adam. Kesinlikle komedyen olmalıymış.

0|1
    0|0
  • partiden bir eleman olur ama bu adam ülkeyi yönetemez.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    27
Yükleniyor...