Chp genel baskanı hakkında

Chp genel baskanı Kemal Kılıçtaroğlu'nu başarılı buluyor musunuz?

• Evet, Başarılı
    22% (9)19% (14)20% (23)Oy Ver
  • Hayır
    78% (32)81% (60)80% (92)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bi kisi çıkıp basarılı demiyecek mi?
Arkadaslar soruya bir bakın, yorumlara bir bakın arkadasın bir tanesi haddini asan bir yorum yapmıs alevi diye sevmiyormus kimse Kemal Kılıçtaroğlunu soruya ve yorumlara baıyorum bir tek kisi alevi diye basarısız buluyorum dememis... Sorumu düzeltiyorum yanlıs a CHP GENEL BASKANI KEMAL KILIÇTAROĞLU NU GENEL BASKAN OLARAK BASARILI BULUYOR MUSUNUZ?

0|0
33|48

En İyi Erkek Görüşü

• CHP İTİRAFIDIR!

"Terör Örgütlerine Yardım ve Yataklık Yapıyorum Diyorsam, bir Bildiğim Var Heralde!''

Kemal KILIÇDAROĞLU

link

4|4
    1|1

Kızlar Ne Diyor 33

• Başarının zıt anlamlısı nedir diye soracak olsalar Kemal Kılıçdaroğlu'nu gösteririm.

3|7
    1|2
  • kemal kılıçdaroğlu deyince aklıma eziklik geliyor nedense .

4|7
    2|0
  • Hitap yeteneği yok. Liderlik vasfı yok. Karizması yok.

Gerçi ben CHP'nin hiçbir şeyini sevmem. Banane

3|8
    3|1
  • başarılı bulanlar kimler bir gelsinler konuşcaz.

1|4
    0|3
  • Başarılı diyenin aklından şüphe ederim :p

4|7
    0|1
  • liderlik vasfı yok.

malesef.

0|5
    0|0
  • yürüyen merdivene ters binen :D

1|8
    0|1
  • hayır öyle sayın başbakan gibi söz verip sözünün arkasında duran insan değil. onun adı recep değil onun adı ke-mal

4|7
    6|5
  • Chp bunun kadar malını ömrü hayatında görmemiştir ahahaha işte ispatı

link

link

0|3
    0|0
  • kisacasi pislik torbasi.

2|6
    2|1
  • Bir İzmirli olarak kendisini hiç sevmiyorum . Baykal çok daha iyiydi ama p*rnocu çıktı o da.. indirdiler adamı :D

0|4
    1|1
  • iktidarin kuklasi ve en büyük destekcisi.

1|2
    0|0
  • Başarılı bulmuyorum tam bir hayalkırıklığı

0|5
    0|0
  • link bu geldi aklıma :)

0|1
    0|0
    • Tam bir parti lideri gibi konusmus. :)

• komiklikte ve gaf konusunda basarılı evet

0|4
    0|0
  • liderlik ruhu yok

1|2
    0|1
  • Chp nin genel baskanı da mhpnin genel başkanı da degişmeli ama asıl acilen değişmesi gereken kişiler degil kurum zihniyetidir. Demokratik bir partide ayrı fikirlerde olmalıdır. Asıl fikirler dogrular ayrı düşüncelerin çarpışmasından cıkmaz mı zaten? Ama ne acı ki iktidar partisinde ayrı fikirler degil sadece recep tayyip erdogan var . Oda Farklı fikirleri degil yalanlarını ve yancılarını çarpıştırıyor.

Beni yanlış anlamayın hayatımda hiç bir partiye üye olmadım hiçbirine kendimi yakın hissetmedim. Yarın secim olsa yine en az gıcık olduguma oy vericem ama bu akp faşizminin durması için elimden geleni yapmak vatandaşlık görevim. Bildiklerimi gördüklerimi paylasıp halkın kandırılmasına göz yumamam.

0|2
    0|3
  • sevmem bu adamı

0|2
    0|0
  • içi dışı bir maşallah

0|0
    0|2
  • Baykal ve Kılıçdaroğlu bağırıyorlar resmen..

CHP nin arkasında kimler var çok merak ediyorum. ikisi de kukla çünkü

0|4
    0|0
  • D. Baykal varken iyiydi.

0|2
    1|0
  • Hayır bulmuyorum

0|2
    0|0
  • O aranan bir kişiyi buldun sanırım :D

0|1
    0|0
    • aynen şimdi ayıp olurdu 0 kalması

• Yok canım ayıp olmaz 0 olmadı ya

• ha bu arada bu siteye takılamaz zaten adam seçmen kaydına bakıp nerede oy kullanacağını dahi bilmiyor bu siteye nasıl takılsın

• Başarılı bulmuyorum ana muhalefetin başında olan bir adam olarak zayıf kaldığını düşünüyorum. Gereken muhalifliği ve siyaseti yapamıyor

0|2
    0|0
  • Lider ruhu yok adamda _

0|4
    0|0
  • Mal neyse kilicdaroglu o .

0|3
    0|0
  • başarılı bulmuyorum.

bilerek bir halt beceremiyor fazla saf gibi ama adam saf davrandıkca sustukca,sessiz kaldıkca,saçmaladıkca RTE çıldırıyor ve sinirden saçmalamaya başlıyor.

mesela eskiden Deniz Baykal vardı az çok Tayyibi susturuyordu dişine göreydi laflarına karşılık verebiliyordu ama şimdi RTE karşısında saflaşan güçsüz kuvvetsiz birisini görünce deliye dönüyor ve başarısız oluyor buda bizlerin işine geliyor Kılıçtaroglu alışılmışn dışında siyaset yapıyor.

daha iyisi gelebilirmi tabiki bknz: Mustafa BAŞGÜLŞEN

0|0
    1|4
    • Ben inanıyorum, Tayyib. Erdoğan a bu adam oy topluyor

• herkesin kendi özgür iradesi

• yani neden bu adam bu partinin basında diye sorgulamak gerekir bence, ne yapmaya çalısıyor muhalefet olmak mı istiyor, doğru yerde mi bulunmak istiyor. Muhalefet denilince doğru yapılan ise destek vermek yanlısa karsı koymak olması gerekmiyor mu?

yanlıs olsun doğru olsun herseye muhalefet bazen kendi gorüsüne dahi muhalefet oluyor

• Adam bence akp'ye çalışıyo başka açıklaması olamaz bu saçmalıklarının

0|1
    0|0
  • muhalefet olacak güç onda yok. ama tayyodan iyidir.

0|1
    0|3
  • Başarılı bulmuyorum.

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 47

• Tabiki Başarılı,

O da laf mı ?

Atıp tutmakta, saçma sapan konuşmakta en başarılı liderimiz.

Sn.Atatürk mezardan çıkıp gelse bunun yüzüne tükürür

Ulan der partimi ne hale getirdin aşağılık adam, in aşağa oradan der basar tekmeyi

5|5
    1|1
  • SSK'yı tarihin en büyük zararıyla batıran adam.. Allahtan ülkeye başbakan değil, halimiz ne olurdu bilemiyorum.

Sırf muhalif olmak için İsrail ile İsrailli, Suriye ile Suriyeli olan, hangi yurtdışı konusunda sorun yaşadıysak hep karşı safta yer alan bu adam için bir kerede Türkiyeli ol be adam demek istiyorum.

0|4
    0|0
  • Fazla bastırılmış, sindirilmiş biri. Bu yüzden normalde kullanmayacağı bir dil kullanıyor bu aralar. İktidar, muhalefeti ezme politikasından vazgeçmediği sürece etkin bir performans gösterebileceğini sanmıyorum. Boş bir adam değil lakin bu memlekette etkin bir siyaset yürütmesi zor.

4|0
    0|3
    • başta severdim bu adamı da mal mal laflar ediyor ya boş adam bence

• tayyosla siper kavgalari vardi, kim ayakta durur kim cömelir, o görüntüyü görünce baykala yazik oldu didim.

• Tayyipe küfrediyor cevabini alip mal gibi ortada.kaliyor obur gün yüzsüz yekrar baska ni smalik :))))

1|4
    0|0
  • -Heja adlı arkadaş açıklamış işte :D

1|2
    0|0
  • CHP komple kadro başarısız. Partinin adı olmasa battıydı şimdiye.

0|5
    0|0
  • Herşeyiyle sıfır bir adam chp nin başına böyle adamlar geldikçe bilmelilerki iktidar şansları sıfır gerçi tam tersi bir adamda gelse iktidar şansları pek yok ama ihtimal dahilinde.herkese şöyle çaldı böyle çaaldı diye saldıran bir adam evet haklı % 90 nı doğru katılıyorum ama insan dönüp birde aynaya bakmalı ben ne kadar nasıl çaldım diye naif şerefli masum insanı oynaması çok aptalca milletide aptal yerine koyuyor.birde şu cem uzan vari vaadleri çok komik.yaw say say bitmez saymamak için baştan sıfır dedimdi zaten:/

1|0
    1|0
  • no chp, no kılıçdaroğlu

1|3
    0|0
  • % 1 Genel başkan, % 99 Havagazı

0|3
    0|0
  • hayır !

Net ..

0|2
    0|0
  • Baykal ondan bin kat daha iyiydi bu adam tam komedi arkadaş :)

1|3
    0|0
  • MAHALLE MUHTARI OLMAZ ONDAN

1|4
    0|1
  • Acaba akp ile bir bağlantısı olabilirmi araştırmak lazım :)

0|2
    0|0
    • evet bu benimde aklıma gelmiyor değil ama bu sorunun cevabını hiç bir zaman öğrenemiyeceğiz sanırım

• Sürekli iktidarı eleştiriyor, sadece eleştiriyor çözüm yolları veya alternatifler sunmuyor.Eleştiriyi de düzgün yapsa içim yanmayacak.Yerine Muharrem İnce gelse ortalığın anasını ağlatacak CHP...

0|1
    0|1
  • tabiki de hayır

0|4
    0|0
  • dünyadan haberi yok o adamın :((

0|3
    0|0
  • Biz AKP liler olarak memnunuz :D ama chpli kardeslerin ayni dusundugunu sanmiyorum gercekten chp gibi koklu bir partiye kilicdaroglu gibi bir adamin birak genel baskanligi temizlikci bile olmamasi lazim.

0|1
    0|0
    • rakibleri için onun olması daha iyi değil mi?

• Haklisiniz kesinlikle ama adami gonderemiyorlar hala nedendir bende anliyamiyorum

• Gönderseler ne olacak parti aynı insalarla dolup tasıyor farklı zihniyette bir insanımı getirecekler gelecek seçimlerde MHP ye oy vermeyi düsünüyorum ama orda da Engin Alan ve Oktay Vural ı hazmedemiyorum ama mutlak muhalefet olmalı yoksa AKP karsıtı değilim ve parti tutmam

• Başarılı mı :) ke-mal mi :D hahaha. Ona hiç o gözle bakamıyorum. Sadece gülüyorum ona ya :D Çok komik bir adam. Kesinlikle komedyen olmalıymış.

0|1
    0|0
  • bir lider olarak gerekli özellikler olmadığını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • partiden bir eleman olur ama bu adam ülkeyi yönetemez.

0|1
    0|0
  • bütün partilerin genel başkanlarını başarısız buluyorum birinin lider vasıfı olmaz üstünlük kuramaz diğeri de halkı dini yalanlarla sömürür bir tane adam gibi parti kurulsa adam gibi birileri olsa dicem de sadece rüyada görücez

1|0
    0|0
  • Dürüst bir insan olduğu kesin ama bizim insanımız biraz kahvede okey oynayan insan modelini seviyor. Yani biraz kendimiz gibi lider istiyoruz. Bu açıdan bakacak olursak dürüstlük çok puan kazandırmıyor!

0|0
    0|2
  • Ben şahsen buluyorum daha bu sene 3. yılına girecek sanırım genel başkanlıkta, Ecevit döneminden beri chp ilk defa bu kadar milllet vekiliyle meclisi girdi, muhalefette yetersiz bulma diye bir eleştiri var ama ben katılmıyorum dünyanın hiçbi muhaleeti ne yaparsa yapsın iktidara kolay kolay söz geçiremez yaptırım gücüde zayıftır, hele ki Türkiye cumhuriyeti tarihinde yoktur ki muhalefetin bir teklifi tasarısını iktidar hayata geçirmemiştir, ama tam tersi olmuştur

0|0
    0|2
  • Kundaktaki bebeğe sigorta yapan bir lavuğa mı güvenicek bir millet ? Devletin yönetimini bu adamın eline versek 2 dkkda vatanı satar bu indiregandi kemal :) Ben MHP'Liyim CHP'de 2 tane adam gibi adam tanıyorum biri Muharrem İnce, Diğeri Emine Ülker Tarhan. Gerisini at çöpe alayı dalavere.

0|0
    0|0
  • soytarının teki ke mal

1|1
    2|0
  • Bu zamana kadar ne yaptı ki başarılı bulalım?

0|1
    0|0
  • kılıçdarda akıl yokk kendilerni zorlasalarda oy kimse vermezz dahaa.dd

0|1
    0|0
  • Evet başarılı buluyorum ! ( eksi verenler olcak biliyorum onlara da eyvallah )

0|1
    1|4
  • Akp hükümetine karşı olanın yanındayım başarısı beni ilgilendirmez.

2|1
    3|4
  • gandhı mı :DD.

0|1
    0|2
  • Erkekler Devam
    17
Yükleniyor...