U21 Derbisindeki fair play hakkında neler düşünüyorsunuz?

U21 Fenerbahce Beşiktaş maçında oyuncu değişikliği hakkı dolmuş olan Fenerbahçe'de Alparslan Demir sakatlanınca oyuna devam edemedi.
Beşiktaş hocası Yasin Sülün, 74. dakikada 2 oyuncu değiştirme hakkı olmasına rağmen Sedat Şahintürk'ü oyundan alarak yerine başka bir oyuncuyu sahaya sürmedi ve böylelikle karşılaşma 10'ar oyuncu ile tamamlandı.

Önde olmasa yapmazdı , şov vs diye bu güzel hareketi bile tebrik etmek yerine karalamak isteyenler, daha önce de maç 1-1 iken Beşiktaş u21 takımının kazandığı penaltıyı haksız olduğu için dışarı attırdıgını hatirlatayim

Hayatın kazanmak ya da kaybetmek olmadığı, birlikte sevgi ve saygı ile yaşanması gerektiği, adil ve dürüstçe yaşanması gerektiği #altyapılarda sporculara #aşılanmalıdır. Kazanma odaklı yetişen oyuncular rakibine çelme takıp düşürdüğünde bir şey yapmadım diye hakeme itiraz ediyor. Topu elle kontrol ettiğinde elime değmedi diyor. Rakibini formasından çekip indirip hiçbir şey yapmadım diyor. Faul alabilmek için devamlı kendini yere atıp sonra bir de hakeme bağırıyor.

0|2
27

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşlılık duruşu bu olsa gerek 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun beşiktaşa da bu yakışırdı zaten

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok güzel hareketler bunlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Onlar daha bize, hocamıza çirkef desinler!

0|1
    0|0
  • Keşke yapmasaydı da 10 gol atsaydik cirkeflere.

0|1
    0|0
  • helal olsun

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Maç 3-0 dakika olmuş 74 10 kişi oynasalar ne oynamasalar ne 0-0 olsa yapar mıydı birde olaya böyle bakmak lazım

0|1
    0|1
    • Dostum sorunun tamamını okumadin sanırım daha önce de mac 1,1 ken haksiz kazandığı düşünülen penaltı bilerek kaçırılmıştı

• Yasin Sülün'ü biliyorum dostum Ben normalde yaparmıydı diye soruyorum

• Güzel yapmış tebrik ettim

0|1
    0|0
Yükleniyor...