U21 Derbisindeki fair play hakkında neler düşünüyorsunuz?

U21 Fenerbahce Beşiktaş maçında oyuncu değişikliği hakkı dolmuş olan Fenerbahçe'de Alparslan Demir sakatlanınca oyuna devam edemedi.
Beşiktaş hocası Yasin Sülün, 74. dakikada 2 oyuncu değiştirme hakkı olmasına rağmen Sedat Şahintürk'ü oyundan alarak yerine başka bir oyuncuyu sahaya sürmedi ve böylelikle karşılaşma 10'ar oyuncu ile tamamlandı.

Önde olmasa yapmazdı , şov vs diye bu güzel hareketi bile tebrik etmek yerine karalamak isteyenler, daha önce de maç 1-1 iken Beşiktaş u21 takımının kazandığı penaltıyı haksız olduğu için dışarı attırdıgını hatirlatayim

Hayatın kazanmak ya da kaybetmek olmadığı, birlikte sevgi ve saygı ile yaşanması gerektiği, adil ve dürüstçe yaşanması gerektiği #altyapılarda sporculara #aşılanmalıdır. Kazanma odaklı yetişen oyuncular rakibine çelme takıp düşürdüğünde bir şey yapmadım diye hakeme itiraz ediyor. Topu elle kontrol ettiğinde elime değmedi diyor. Rakibini formasından çekip indirip hiçbir şey yapmadım diyor. Faul alabilmek için devamlı kendini yere atıp sonra bir de hakeme bağırıyor.


0|2
27

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...