Ayrıldıktan sonra bir erkek neler Yaşar? Nasılpişman edilir

Ayrıldıktan sonra bir erkeğin duyguları ne olur. Neler Yaşar . Nasıl pişman edilir

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• önce kendını kandırır rahatladıgını sanır . zafer ılan eder ama sonrası pişmanlık ( eger sevıyorsa)

2|0
    0|0
    • sevgisi bitmişse umrunda olmaz

• kişiliği karakteri yerine oturmuş erkek ilişkisini anlatmaz,ama biten ilişkide anlatıp anlatmamak sorun değildir sevgi bitmişse soğuma olmuşsa,senin beyaz dediğine o siyah diyecektir

• benim sevgilim asla anlatmaz mesela özelını kımseyle paylasmaz

Erkekler Ne Diyor 18

• hem ayrılan tarafsın hemde pişman etmek istiyorsun ne olacak pişman edince egon tavan mı yapacak zor pişman olur velevki pişman olsun yeni birini bulunca unutur geçer

0|0
    0|0
    • Bn pişman oldum . Ama ayrıldık artık yapacak bişey yok

• pişman oldun ama neden onunda pişman olmasını istiyon senin çektiğin acıları o daçeksin mi istiyon

• Ne için ayrıldığına bağlı erkeğin.O şekilde pişman edersin.Ayrıca her zaman ayrılan erkeğin omuzuna vuracak' Boşver sana kız mı yok?' diyecek birileri vardır.

0|0
    0|0
  • ona neler kaçırdığını göstermelisin. öyle bir göstermelisin ki kafasını duvarlara vurması bile az kalmalı.değerini gözüne gözüne sokmalısın.gerek seksilikle gerek güzellikle gerek başka erkekle

0|0
    0|0
  • Ilk hafta keyfine diyecek yoktur.sonra sonra ozleme devreleri girer ve baska birini bulamazsa geri doner :) tam bir pisligiz :D

0|0
    0|0
  • ''Eski sevgilinizden ne kadar uzun süre ayrı kalırsanız kalın hep sizi sevdiğini sanırsınız ta ki başkasıyla görene kadar.'' Açıklayıcı olmuştur umarım.

0|0
    0|0
  • sen mi terk ettin ?

0|0
    0|0
    • Evet

• o zaman sittin sene pişman olmaz :) Pişman olduğu tek birşey olur ben ne kadar salakmışım diye kendi kendine kızar ;)

• Seni sevmişse şimdi ayrılık onun ırzına geçiyordur...

0|0
    0|0
  • bence pişman etmeye çalışma çok çocuksu bir davranış olur zaten erkekler de kolay kolay pişman olmaz olsadda zaten unutur

0|0
    0|0
  • ne yaşadımı bir allah bir ben biliyorum hastaenelerde yatmadım mı kaldı neler neler ya :( o günleri tekrar göstermesin allah ya kimseyide göstermesin

0|0
    0|0
  • Etmişsin ya pişman işte. Adamı şutladım diyor daha nasıl pişman etmek istiyorsun? Sürünsün mü adam?

0|0
    0|0
  • sevmiyorsa pişman edemezsn

0|0
    0|0
  • ayrılma sebebine bağlı. mal gibi kalabilir de, çok mutlu da olabilir.

0|0
    0|0
  • seni şutladı herhalde

0|0
    0|0
  • Baskasıyla cıkıp onun takıldıgı mekanlara takıl ağzına sıcmıs kadar olursun :)

0|0
    0|0
  • seviyosa hergün her gece ölür zaten

0|0
    0|0
  • sefilleşir dağıtır iyice çoğukez zaten pişmandır bişe yapmana gerek kalmaz :d

0|0
    0|0
  • başka kız bulmazsa pişman olur.senin yapacağın bişey yok be beybi

0|0
    0|0
  • insan olmayan pişman eder,mesela yeni sevgili yap onunla birlikteyken eskisini ara sesinizi duysun,bunu yapabilirmisin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrilan erkek olursa eger kafasi rahattir diye düsünüyorum pisman etmek icin ugrasma pisman olur cünkü hayatini yasa :)

0|0
    0|0
    • Ya ben ayrıldım.ve pişman oldum. Nasıl geri döndrcem

• konusmayi dene ayrilik en iyisi sandim ama yanildigini dile getir

• Daha bugün ayrıldık. Şaka yaptım falan mı desem :D

• O ayrılmışsa pişmanlık yaşamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...