Bu yaşıma geldim yüzmeyi bilmiyorum kursa gitmek istiyorum ama...

arkadaşlar 20 yaşındayım hala yüzme bilmiyorum yazın herkes yüzmeye giderken ben kös kös oturyorum kursa gitmek istiyorum ama kiloluyum diye çekiniyorum bide kaç ayda öğrenirim sizce çok utanıyorum kilolarım yüzünden ama zayflamak için iyi bir spor diyorlar ne yapsamm :(

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kilon varsa hemen yüzmeye gitmelisin çünkü yüzme en iyi spordur. Bütün vücudun çalışır. Fazla yağları eritirsin. Beslenmene de dikkat ettin mi tamamdır. Yüzme den korkma zor değilöğrenmesi. Çok kolay öğrenirsin. Hatta öğrendiğinde bu günleri hatırlar gülersin. Dışarıda herkes kursa mı gitti. Hepimiz kıyıda başladık derinde bulduk kendimizi.

1|1
    0|0
    • kilolarla milletn içine nasıl çıkarım kıyafetlerle bile utana sıkıla dışarı çıkıyorum bide mayoyla :(

• kısa zamanda :))

• tamam teşekkr ederm yorumunuz için öyle yapcam zaten başka türlü rahat olamam

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence özgüvenini toparla ve git bir yüzme kursuna yazıl bu sezon.. Bende kiloluydum ve fazla bilmiyordum yüzmeyi haftada 3 defa yüzmeye başladım kendimi daha dinç ve sportif hissetmeye başladım. Yüzerek kilolarını kısa sürede atabilirsin tabi düzenli yaparsan.

0|0
    0|0
  • suyun içinde çırpın :(

yada yüz <33

0|0
    0|0
  • yüzme öğrenilmez.nefesi kontrol etme öğrenilir

1|0
    0|0
  • deniz kaldırır merak etme dsfsadf öğrenirsin kısa zamanda

0|0
    0|0
    • asjkdbhashk aynı cvbı yazıodum az daha amskymsajhbahjksd

• bende o yaşlarda öğrendim, birisi tutsun altından. tarif etsin olur.

0|0
    0|0
  • yüzme dediğin şey sanıldığı kadar zor değil 1 günde çözersin inan bana :)

0|0
    0|0
    • sorun kilolarla nasıl gidecğimm :(

• bak mesela yüzmeyi öğrenirsin bol bol yüzersin yüzmek çok güzel bir spordur orantılı olarak zayıflatır :) yüzerek zayıflamak istemiyorum dersen de o zaman tempolu olarak koşcaksın birazcıkta diyet yapcaksın :)

• kasma bu kadar kendini biraz cesaret göster ben kendi kendime öğrendim yüzmeyi...

0|0
    0|0
    • ciddi misin nasıl?

• hmm denerm o zaman teşekkrler

• dene başarırsın...

• bence git durma

0|0
    0|0
    • kilolarımla bıngıl bıngıl yağlarla milletten nasıl çekinmeden gidcem

• pekii

• gerçekten bu kilo problemi önceki 5 soruda böyleydi 1si kilo alamıyom diye hayıflanıyor diğeri kilo veremiyom allah yardım etsin

• boyunu geçmeyen yere git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 8 seansda garantı ögretırler seansları kendın ayarlayabılıyorsun yanı 8 gundede ogrenebılırsın .. git kursa ögren pişman olmazsın

0|0
    0|0
    • kilolarm ne olcak utanırım ben mayo bikini giymeye bu kilolarla

• utanacak birşey yok kılolarınla barısık ol ama sporu ıhmal etme yedıklerıne dıkkat et nasıl aldysan oyle vereceksın

• haklsn

• ist daysan..

yüzme dersi veren hocalık yapan ve eski milli yüzücü arklarım war

1520 dakka içinde yüzmeyi öğrettiklerini ve

2 saatte de çok iyi öğrettiklerini idda ediyolar

istersen bir görüş?

0|0
    0|0
  • ben 5 yaşında kendi kendime kıyıda yüzmeyi öğrendim, kursa git daha hızlı öğrenirsin ayrıca kilolusun diye yüzme öğrenemezsin diye bir şey yok benim obez arkadaşım benden daha iyi yüzüyor kilo da verdi

0|0
    0|0
    • yok ondan değil şimdi kursa gidince millet sanki benm kilolarma bakcakmış gibi geliyo

• hayır dalga geçmezler kursta senin yaşında olanlarda var, ben 40 yaşında olsam bile öğrenirim , kurstakiler dalga geçmeden önce kendilerine baksınlar kursa geldiklerine göre kendileri de bu yaşlarında hala öğrenememişler

• haklsn neyse en iyisi gitmek

• utanacak bırsey yok.hem bırkaç saatte oğrenırsın.cok faydalı bır spor olur senın ıcın de.

0|0
    0|0
  • ögrenirsin...cesaret etme korkma cok cabuk ögrenirsin. kilolarida birgünde degistiremeyecne göre kabullen bu durumu ve hic cekinmeden git

0|0
    0|0
    • sadce kızların olduğu günlerde öğretrler mi ki acaba?

• :) ben anladm sorn yok

• Biz anladık ya şaka yapıyorum. :)) Bende bazen acayip şeyler yazmış oluyorum :D

• sal kendine denize dönersen bir fikrim yok dönmezsen de denizin olmuşsundur artık.öptüm by.

0|0
    1|0
  • Utanma git kursa

0|0
    0|0
Yükleniyor...