160 KG Kaldırıyorum Sizce Yeterince Güçlümüyüm?

Video Bana Aittir..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Keşke tüm gücünü ağırlığa vereceğine beyin gücüne de az ayırsaydın belki müyümü ayrı yazardın.

0|2
    1|0
    • olabilir hızlıca yazdım soruyu kusura bakmayın, bukadar ön yargılı olmanızada gerek yoktu benim nekadar zeki oldugumu siz bilemezsiniz beni tanıyın ondan sonra eleştiride bulunsaydınız eğer daha sağlıklı olacaktı.. neyse saygı duyuyorum.

• neden spor yapan insanlara karşı bukadar ön yargılı davranıyorsunuz söylermisiniz? yani bir insan fiziksel olarak kuvvet gelişim ve estetik olarak kendini geliştirmesiyle beyninin çalışıp çalışmamasının ne alakası var söylermisiniz? fitness sporunu müh. doktorlar prof. insanlarda yapar.. bu bir yaşam şeklidir sonuçta her kaslı gördüğünüz erkek beyinsiz değildir.. lütfen artık bu düşüncelerden kurtulun

• Ohoo siz çok ayrı telden anlamışsınız ben sizi bu görüşle baş başa bırakıyım en iyisi :))

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tebrik ederim.
    Doping, supplement vs. diyenler ise yapamadığınız şey için bu tür cümleler kurmayın. Adam çalışmış yapmış. Ben askerden önce 110 kg yi 3 kere kaldırabiliyordum deadliftte. Askere gidince sporla alakam kalmadı devlet baba iyi bakınca kiloda aldık. Perşembe günü hayırlısınla başlıcam bende.
    Ayrıca hadi kullanıyor diyelim kullanıyorsa kullanıyor adam 160 kiloyu kaldırdı mı kaldırdı olay bitmiştir. Kullansam bende yaparım diyenler ise hadi kullanın yapın steroid kullanmak çocuk işi değil steorid'in yanında minimum 1500 liralık supplement kombinasyonu yapmanız lazım. Beslenmeniz üst düzey olacak. Daha ağır antrenmanlar yapacaksınız.

0|1
    0|0
    • katılıyorum sana kardeşim haklısın spor yapmak çok fazla emek disiplin fedakarlık istiyor.. steroid kullanana saygım sonsuzdur kendi tercihi sonuçta.. ben hiçbir zaman kullanmadım çunkı sağlık herseyden önemli ayrıca müsabikda değilim..10 yıldır spor yapıyorum o nedenle ön yargılı olmamalı insanlarımız önce oturup bir düşünmelilier

• Aynen öyle abi. Zaten kullanan kullansın herkesin sağlığı tercihi kendisine. Bende müsabık değilim kas yapmak için gitmiyorum ben oraya zaten güç sporlarına ilgi duyuyorum dips ve deadlift en sevdiğim hareketler. Sağlık ve güçlenmek için gidiyorum. Steroidsizde kaldırılabilir bu ağırlıklar millet hemen çamur atma derdinde. Önce tebrik edersin. Neyse abi başarılarının devamını dilerim umarım en kısa sürede 200 kilo hedefine ulaşırsın iyi sporlar.

• çok teşekkürler kardeşim sanada sağlıklı bol sporlu günler dilerim.

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...