Merak ettim aydınlatın beni?

Ben İstanbul takımı tutan biri değilim ama açık oluyum en nefret ettiğim İstanbul takımı beşiktaştır. hadi çok değerli beşiktaşlı arkadaşlarım soru burda cevaplarınızı bekliyorum. Merak ettim  aydınlatın beni?

Güncellemeler:
Soru çok rahatsız ettiyse şikayet edin tutan yok sizi.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Simdi soyle ki; sen nasil Besiktasta bir ozellik goremiyorsan ben de Fenerbahce ve Galatasarayda goremiyorum. Futbolda bazi insanlar icin büyüklük kupalardan, galibiyetlerden, yildiz sayilarindan, dunya yildizi futbolculardan ya da ne biliyim 3 puan coklugundan ibaret degildir. Benkm icin ruh her seyden onemlidir. Besiktasin, besiktaslilarin, besiktas futbolcularinin, taraftarin o varlık gösteren ruhunu seviyorum. Besiktasi izlerken mutlu oluyorum. Kaybetse bile o heyecani yasamak keyif veriyor. Tuylerimi diken diken ediyor ve gercek bir sevgj yaratiyor bende. Bunu goren ve bundan etkilenen insanlar Besiktasi tutuyor. Yoksa zaten herkes Fenerbahçe ya da Galatasarayi tutardi yani eger onlarda senin gordugunu gorselerdi. Evet neyiniz var demissin. Ruhumuz var. O ruhu gorebilenden cok hissedebilenlerin tuttugu takimdir Besiktas.

1|0
    0|1
    • Yazıma yorum yapmamanız yazdıklarımı kabullendiginizi gösterir. Ikna edebildiysem ne mutlu bana. Tesekkur ederim 😊

• Valla şimdi soyle ki. kadar okudum okadar :D senin bu söylediklerini her taraftar kendi takımına hissediyor. pek etkilenmedim klasik şeyler. ben diyorumki neyiniz var diyorum sen diyorsun ruhumuz var he o zaman tamam ruh varsa bidahikine kralsınız be bro.

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Beşiktaşlı olarak ben de bunun yanıtını arıyorum yıllardır.. Yanıtını bulamayınca futbolla ilgilenmeyi bıraktım.. Haklısın, Beşiktaş büyük bir takım değil.. 2 yıldızı olan sefil bir takım..

0|3
    3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kupalardan önemli şeyler vardır. İnsanlık gibi.
    https://onedio.com/haber/besiktasli-olmak--385815
    listelist.com/.../

0|0
    0|0
  • Gizli bir fenerli arkadaş. Aynenaynen İstanbul takımı tutmuyorsun aynen asdf

1|0
    0|0
  • Polemik çıkarmak amaçlı gereksiz bir soru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaş'da bu ülkenin büyük takımlarından biridir ancak hani diyorlarya 10 senede bir şampiyon oluyorsun kendini Galatasaray ve Fenerbahçe ile bir tutuyorsun diye yani bir şampiyn oldun en büyük biziz havalarına girmemek lazım burda hak veriyorum. Galatasaray ve Fenerbahçe Türkiye'nin iki büyük çınaıdır zaten buda inkar eidlmez bir gerçektir. Ancak gizli İstanbul takımı tutmuyorumd emişsin ama bana sanki fbli gibi geldin buda ayrı bir konu :)

0|0
    0|0
    • Niye herkes fenerli sanıyor la beni :D belki galatasaraylıyım ne belli :D ama çok şükür ikisinide değilim.

• Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız da olsa etrafına ışık saçar. Üzülme, doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar

3|0
    0|1
    • Madem şair olma zamanı. Kargalar sürüyle, Kartallar MHK ve hakemle uçarlar.

• Gsliyim :))

0|3
    0|0
  • bende anlamıyorum amaçsız egolarını kardeş Galatasaray gibi bir takıma biz sizden iyiyiz diyorlar ne merak ediyorum biliyor musun acaba tiner kafası mı bali kafası mı?

0|0
    0|0
  • KONYASPOR kazandı bugün😀

0|0
    0|0
  • :D türkiyenin en eski kulübü sonuçta

0|0
    0|0
  • Mesela taraftarı var. Galatasaraylı olmama rağmen en sevdiğim taraftar beşiktaşın taraftarı.

1|0
    0|0
  • başarı pek elde edemedik ama olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...