Çok merak ediyorum bu stoch ve emenike aylardır oynamayan fernandao ve ozandan bu kadarmı kötü sizce?

dün akşam kulübede yoktular dün stoch olsa belki bir şut emenike olsa belki bir dribling yapan adamlar olurdu volkan ile van persie ile gerçekten yazık ettik lensi madem bu kadar az oynatacan hiç oynatma daha iyiydi benim için kadıköyde beraberlik yenilgi ile eş değerdir

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklısın Stoch ve özellikle Emenike en azından kulubede olmalıydı ama takımda çok şişti özellikle ileri hatta ve kanatta sonuçta yedek kulübeside sınırlı bir kaleci defans v bekten sonra geriye kalanlarda Lens Volkan Şen Ozan gibi oyuncular oldu sanırım ama baştan sol kanatta Volkan ile başlayıp ilerleyen dakikalarda duruma göre Stoch alınabilirdi Sow yerine Lens ve Rvp yerinede yeri gelir Emenike girerdi zaten orta saha ve defans ta değişikliğe gerek pek yoktu bjk nin gol atmaya niyeti yoktu yani zaten sen gol bulmaya çalışacaksın böyle bir rakip karşısında.

0|1
    0|0
    • tamam şişti doğru haklısında zaten fernandao mesela forvet olarak kulübede ama maç eksiği var vede ağır bir oyuncu zaten onu koyma emenikeyi koy mesela bunu diyorum volkan diyorsunda volkan geçen sene iyi performans sergiledi ama bu sene sıfır oynatmayı bırak bence yedeğe bile almasa olur yani stochu alsa oyuna ya da kenara alsa olur bunları diyorum işte

• Doğru hak verdim sana.

• Alex gittikten sonra takım battı kardeş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...