Sitedeki sapık erkekler oranının artması hakkında ne düşünüyorsunuz

Kategoriyi kişilik olarak ayarladım çünkü düpedüz bir kişilik bozukluğu ve gerçekten sinirlerimi bozmaya başladı. Demek istiyorum ki Türkiye'de kadın olmak bu kadar mı zor abicim, nefes alan her dişi varlığa yavşama sen de? Rahatsız oluyorum ciddi boyutta ve bu resmen beni 2 günde siteden soğuttu. Ördeğe tecavüz eden gördük ya! Daha ne olsun! Böyle bir siteden kız kaldırmak için hakaret edenlere şaşırmıyorum! Sadece özgürlüğümün kısıtlandığını hissediyorum.

Güncellemeler:
Buradan şikayetimi belirtmeme karşılık "KEZBAN" diyen anaokulu terk bebelere selamlar.

0|0
15|45

En İyi Erkek Görüşü

• Boşuna dememişler ;

" Cinsel açlığın Afrikasıdır Türkiye "

İnsanlar aklını kullanmaktan artık aciz kalmış bacak arası bir çok erkekte yönetimi ele geçirmiş durumda dediğin gibi sadece kız bulmak eve kız atmak cinsellik yaşamak gibi olgular üzerine kurulmuş bir yaşantıları var. Bazıları olayı abartıp ördek, eşek, su damacanası gibi aşırı abartılara yönelmiş durumda :)

Bu konuda yapabileceğimiz hiç bir şey yok :)

Sadece cinsellik bölümün de kızların daha fazla cevap verdiği soru sayısı yok gibi :)

Ama sorsak kimse abaza değil :)

Karşına alıp konuşsan kitap okuma düzeyi neden ülkemizde çok düşük ? Neden 8-10 TL ile sigara alıp 5 liraya kitap almaya yönelmezler ?

Bu konuda bile kitap yazabilirim ama onu bile alıp okumazlar o nedenle düzeltemeyiz :)

1|1
    0|5
    • artıladım kardeşim

• Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar dememişler boşuna :)

• Vay. Sevdim seni yakısıklı :))

Bi`+1 de benden olsun bakalım..

Bu arada bu güzelim yoruma - atmayin gencler.

Yazıktır, günahtır!

Bu güzelim yoruma cakacaginiza eksileri, gelin bana cakın.

Aldım basımı gidiyorum nede olsa..

link

Erkekler Ne Diyor 44

• totoşuma 2 kaş 2 göz çizsem sizden güzel be!

havanız kime?

hahahahhahahahha

1|4
    3|0
  • Sitede değil sadece ülkemizde bir problem var Bizde şu var göster ama elletme ulan madem gösteriyon neden sonradan fikrini değiştiriyorsun işte sorun burda çok değerli bizim ülkemizde kızlık denen şey ya inanmassın dış ülkede kadına zorla sahib oluyorlar kadın teşekkürler diyor orda bir ihtiyaç olarak görüyorlar burda namus meselesi nedn ordaki 40-45 yaşındaki teyzeler burda 25'lik gibi gözüküyor sanıyorsunuz evet cevap'ı biliyorsunuz s*ks insan teni başka bir tenle birleştikten sonra kendini yenilemeye alıyor oyüzden daha genç ve cekici duruyorlar. işte sorunumuz bu bizim kızlarımız araştırma yapmayı sevmiyorlar birşeyde bildikleri yok s*ks hakkında ya benim belçikada akrabam var hergün tanımadıgım kızlarla birlikte oluyorum diyor düşün yani sokakta tecevüz'e ugruyor bir genç kız adamlar boşver zevk için yapıyordur diyorlar bizde bu yok yani ön sevişme bile görse birtane dayı çıkartır çifteyi ikisinide s*kip bırakır orda.

3|0
    0|1
  • hic aldirmadan basini dik tut,insanlar artik kendi akillariyle haraket edemiyor tamamen seytanin ve kendi nefsinin dogrultusunda kölelik yapiyor,bunlar cahil degil cogu okul yüksek okul ögrencisi,yapilan var isteklerine bakin insanliktan uzak cahilliyet devrinden kalma yozlasmis insan oldugunuda sapitmis insan görünümünde yratiklardir,seytan bunlarla ugrasmaz zaten cünkü bunlar seytani bile kandiracak sekilde ileri gitmislerdir.cinsel sayfadaki sorulara ve cevaplara bakin ne kadar sacma cahilce bir yola sürüklendigini farkedersin,burada en büyük rol aile ve okulda ögretmenlere düser.

1|0
    0|1
  • genelleme yapma diyoruz ama kız haklı beyler. böyle olmasaydı, kızların büyük çoğunluğu şikayet de bulunmazdı.

her gelen gelir gelmez, burda naıl kız ayartırım gibisinden sorular sorup level 4 olunca da soluğu cinsellikte alıyor. baktığın zaman kız haklı ama gerçekten de genelleme yapılmaması gerek.

2|0
    0|1
  • kaldırmayın şunların artık dötlerini beya

uffffffffffffffffffsssssss

0|5
    2|0
  • yine hangi sağ kolu alçılılar asıldı lan bu kıza genelleme yapıyor bir kezban daha...

1|6
    5|2
    • wuww atarlıda hee ;)

• ya haklısın genelleme hoş değil.ama çoğunluğu bu şekilde. :/

• tamam .kızma. senden yeni sorular bekliyoruz yok mu ? :D

• engelleme sansin var.. o tür kisileri birde herkesi arkadas listene eklemezsen sanirim sorun cözülür.

1|1
    0|0
  • Siteden kız kaldırmak ve profil resmin bir birine çok uyuyor. Sen niye onlara uyuyorsun.

0|1
    1|0
  • Kanki :( neden öyle dedin hem kezban ne ya sen kezban değilsin ki ?

NotS : @crome TDK neden kezban kelimesinin altını kırmızı kalemle çiziyosun ağzını burnunu kırarım senin :@ Atar yaptım :(

0|2
    0|0
  • kezbanın içgüdüsel tepkimesi...

0|5
    3|1
  • Özgürlüğünü kısıtlamayın kızın. Açılın. Kimle istiyorsa onla sevişsin, mantığını manipüle etmeyin.

1|1
    0|1
    • Kullanma kılavuzu dedin de, şey geldi aklıma..

Ya bu şişme kadınlar var ya, sexshoplarda. Ha işte, onların kullanma kılavuzu nasıldır ki acaba merak etitm bir ajshdfghhg

• Ahajsdhfgjghhgj.

Altına imzanı çak;

hotballoon <3

• Kisilige bakmissin ama bio. kismini gozden kacirmissin...

"He says to be cool but, im already coolest."

AUZAJFLKSAJBDSAFNALS

• Her sitede bir hayli yalarımcılar çıkıyor çıkmaması düşündürücü olur geçende taksimde çıbıldak kadının etrafında toplanan osbirciler keyifleri bozulunca nasıldaa tepki verdiler:/ mesele yaklarımcıların olması değil mesele sitenin yalanıp kuru yer kalmaması tehlikesi bunuda site sahibi düşünmeli.ne yiğit civan siteler kayboldu gitti böyle bu arada selam asl pls:/

0|0
    1|1
  • kaşar kızında aritmetik olarak artması demek isterdim ama bu kaşar kızlarda erkekler olunca ortalık duman oluyor :D

0|3
    0|0
  • Büyük bir kezbansin. :)

0|4
    0|0
  • Doğru kişileri muhattap al, gerisini sallama...

2|0
    0|1
  • Görmüyomusun önce ki cevabımı cinsellik müptelası olanlar nasıl eksilemişler :)

1|0
    0|1
  • GİZLİ OL

ENGEL AT

? ? ?

0|1
    0|1
  • Profil fotonu degistir herkesin istegini kabul etme... her ortamda iyi de vardir kotu de iyilere hitap edersen iyilerle karsilasirsin

1|2
    0|0
  • siteden kız kaldırmak değil amacım sadece elini tutabileceğim birisi olsun ,deniz kenarında oturup çay kahve içebileceğim biri olsun ona değer verdiğimi hissetsin istiyorum.amacım bu .ancak tabii sapık çoğalınca güvende azaldığı için ne yapabilirimbilmiyorum.o yüzden ben dürüstlüğümden taviz vermiycem.onlar gibi coşkun olacak kadarda aşağılık biriside değilim.sonuçta benimdekız kardeşim var ve aynı şeyler onun başına gelsin istemem..

1|0
    1|1
    • Evet bu siteden bir kız arkadaşla tanışmayı istemekte bir şey yok ki.Ama baksana buna bile tavır almışlar, eksilemişler. Çekemedikleri ne acaba?

• Sen de penisinin boyundan, işlevinden vs. bahsedetmeyeceksin.

• o soruyu sorana diyeceksin bunu.niye merak etmiş.insanları bilgilendirmekte suço zaman..

• Son 49 yilin,baskilanan toplumun neticesi bu iste..

bence profiller incelenip yasaklanmali zira burasi cok piyasa oldu

"o dolgun kalcalarin,o dolgun kalcalarin,o dolgun kalcalarin..."hödö hödö..

kalca dolgunda beyniniz nasil? fck the mainstream losers..

0|0
    0|1
    • olm nie eksiliyorsunuz,gercekleri soyledim,hangi soruya baksam bir dolgun kalca yorumu var ,biraz cikin hava alin lan

• Artistlik de yapma genellemede yapma kim rahatsızlık veriyorsa hem yöneticiyle paylaş hemde buradakilerle bizde bilelim kimin ne olduğunu.Her yavşak adamdan dolayı gelip burada bize gider yapma..

0|0
    2|3
    • Sen de adam gibi yorum yapacaksan yap ya da başımı ağrıtma. Zorla cevapla demiyorlar beğenmiyorsan ***tir git.

• Sen resmen anırıyorsun farkın bu ne de olsa yarası olan gocunurmuş seni silah zoruyla bu başlığa getirmedik değil mi

• :) Kaliteyi düşürmeseydin bir kaç eksiyi daha göze almıştım.Hadi sağlıcakla...

• Millete ne kufrediyon ya sorunun herkese gore bir cevabi vardir

0|1
    1|0
  • Eşşeği becermenin bile bir usülü var arkadaşlar. Kızlarda ister ama yavşamanında bir karakteri var. Nefes alsın yeter anlayışında kısmında kız haklı dağılın amk.

1|0
    0|1
  • Rahatsız olan çeker gider.

0|4
    1|1
  • kapat profilini mesajlarını vs rahat rahat takıl niye bu kadar sıkıntı yaptın.

karşı tarafı değiştiremiyorsan kendi önlemini alacaksın

0|0
    0|1
    • Bu da özgürlüğümün kısıtlanması demek, belki ben gizlemek istemiyorum. Hasta ruhlular için yapmak zorunda mıyım?

• her karakterden insanların bulunduğu bir ortamda zaten özgür olmak çok mantıklı bir davranış değildir... Sanal içinde bu böyle gerçek içinde...

• Evet bazı sapık herifler yüzünden, bütün erkekler böyle diye düşünülmesine sebep olan hastalıktır. Kızların erkeklerle konuşmaması, arkadaşlık isteklerini kapatması, mesajları okumaması ile sonuçlanır.

Olan biz gariban, belki masumene kimi zaman şairane erkeklere olmaktadır. Bu durumdan da ben şikayetçiyim.

0|0
    0|2
  • Evet sayıları fazla olabilir ama emin ol benim gibi eğlence amaçlı takılan bir çok arkadaşımda var ...

0|1
    0|1
  • Sana mesaj atan kimse ırzına geçmez merak etme.Böyle bir soru açmana sebep olan elde edilemez, karşı konulamaz biriymişsin gibi hissttiren egondur.

0|1
    1|0
  • Eğer özgürlük bir taraflarını açmaksa Sonsuza kadar özgür olabilirsin.

0|2
    1|1
  • Gizlenmeyi bilmiyomusun ?

0|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 15

• Içimden bir ses erkek olduğunu söylüyor. Zira hiçbir kezzy bu kadar saçmalayamaz. Saçmalamanın da sınırı var. Sittin bıraktın o sınırı :/

1|3
    0|0
    • İçimde ses yok benim, p ve q, p anahtar kapalı elektirik var ampul yanıyor dişi. q anahtar açık elektirik yok ampul yanmıyor erkek. Kullanma kılavuzu okumam.asdfghj

• :D

- şişirmeden s*kmeyiniz

- kulandıktan sonra sabunlu bezle silip mutlaka söndürünüz.

- delici, kesici aletlerle fantaziye uzamayınız.

- Bir can kurtarma aracaı değildir, denizde ona tutunarak açılmayınız

asdfgh

• altına imzamı çakmayım, ama ilk bir tanıtım videosu için dvd hazırlayım görsel olarak. Ama çok gaza gelmem lazım,şişme kadın ne leyn asdfg

• hepsi benim bebeklerim.

0|4
    0|0
  • ben hak verdim sana.üstünede 5 yıldız.

1|1
    1|2
    • benim bir kıza asıldığım mesaj attığım sarkıntılık ettiğim var mı? hangi kız bunu diyebilir hiç biri dimi ? ama bana asılan mesajlarıyla sarkıntılık eden halada devam edenler var şimdi ben genelleme yapıp hepsi abazadır bu kızların demem doğru mu? sen kabullenir misin ?

• bak hala bana laf atıyo güncellemede neyse @soran eyvallahına eyvallah :)

• Bence ikiniz de kezbansiniz :)

• arkadaşım bak doğru söylüyosun katılıyorum fakat sen gidip seksi havalı yazarsan gelip seni rahatsız ederler anladın mı çünkü senin amacın bu değil ama amacı farklı olan kızlar o şekilde belirtiyorlar kendilerini. ayrıca bu kadar rahatsızsan profilini kapat ne biliyim mesajı arkadaşlık isteklerini falan kapat. site bunun için çözümler getirmiş yani.

0|3
    0|0
  • madem öyle anlamıyorum ki abazaların çok olduğu bir yerde neden bir tarafını açıp buyrun gelin der gibi davetiye çıkartırsın? böyle paradosklarla çok komik olmanın derdindesiniz.seksi ve havalı hatun:D

1|4
    1|0
    • İşte kızın çelişkisi burada daha doğrusu sitem etiiği şey

Yani ben seksiyim havalıyım gencim güzelim bunu da göstermek istiyorum

Ama abazalar yüzünden rahat rahat yapamıyorum bu da beni geriyor diyor

Bu konuda haklı ama istediği gibi bir dünya yok sorun orada bu dünyada değil :)

• Süper yorumlar bunlar ya :D Hala laf sokmaya falan çalışıyorum kıza neyse ben gidiyorum:D Artımı verdim

• daha level 4 tesin kardeş sen daha neler göreceksin alışırsın zamnla görmezden geliceksin,bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diceksin:D

1|0
    0|1
  • Şikayet etmenin gerekçeleri mutlaka vardır ama burada karaktersiz insanlar olduğu gibi, çok düzgün insanlar da var

Sana bu kadar tepki olmasının sebebi bu

Hayatın genelinde var sanal (gerçek olmayan) bir ortamda bu kadar sitem edersen normal hayatta nasıl yaşıyorsun acaba merak ettim

Bunları düşün tavrını koy cevap vermezsen kimse rahatsız etmez

1|1
    0|0
  • mk birde güzel olsanız ne olacak bilmem

2|4
    1|1
  • bu kıza neler yapmışsınız :/

bas engeli.

1|2
    1|2
  • Dişi köpek kuyruk sallamadıkça erkek köpek havlamaz diye bir tabir var okuda ders al..

0|4
    2|0
  • isim ver.

1|1
    0|2
  • herkesi arkadaş olarak kabul etme muhatap olmak istemediklerini engelle kötü sözler söyleyen olursa şikayet et

0|0
    0|1
  • deli rolu yap,bırak yaklaşmayı hepsi senden kaçıyo asdfghnjmökç

1|2
    0|0
  • Yüre bee seni kim tutar. Söylediklerine A dan Z ye kadar katılıyorum. Helal. Soruna 5 yıldız verdim helali hoş olsun

0|0
    0|0
  • O da bir şey mi mesajla ölçü gönderen var.

0|0
    0|1
Yükleniyor...