Kapat

Akşam ki derbi hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Sampiyon bence Beşiktaş

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Berabere dediğim her maç böyle bitiyo iddia mı oynasam napsam 😅

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gsliyim beraberlik çok iyi oldu bugün kasımpaşa yı yenersek müthiş olur maçı izleyemedim ama hakem kotuymus falan diyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hareketsiz bir derbiydi çünkü beraberlik için çıkılmıştı dengeli bir oyun sistemi kurdu şenol hoca oyuncuları çok yormak istemedi çokta iyi yaptı en kötü oyunumuzla berabere kaldık fenerle. Kiev maçı çok daha önemli

0|1
    0|0
  • Beşiktasliyim
    Sıkıcı bir derbiydi.😒

0|0
    0|0
  • İddiam tuttu. Sıkıcı bir derbiydi ayrıca.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Düşünücek birşey varmıki futbol adına gram bir olay yok izlerken uykum geldi kalite yerlerde bırak golü maçta poziziyon yok özellike kaleci Volkan yere bile yatmadı fb nin ataklarıda 1 2 cılız atak işte böyle bir maç uzun zamandır izlememiştim, gündüz Başakşehir maçına baktımda inan çok daha keyifliydi ama onlarıda 2 hafta öncesinmden Rize maçından söyledim stres var çok erken girmişler sonrasınd a2 maçta berabere kaldılar dün kazanabilirlerdi bjk karşısındada kazanabilirlerdi o poziziyonları gole çevirirler normalde yani takım erken strese girmiş. Derbi hakkında fazla konuşulcak söze gerek yok fbliler tarafından hakem konuşuluyor.

0|1
    1|0
  • Beşiktaşlıyım

Hayatımda seyrettiğim en sıkıcı derbiydi diyebilirim.

0|1
    0|0
  • başakşehir dün salaklık yapmasaydı çok güzel olcaktı

0|2
    1|0
  • Defans yapmaya gelmiş şampiyonluk dan bahsediyorsun fener hangi maçta defans ve beraberliğe gelmiştir acaba galibiyet için oynar yenilirse de galibiyet için geldiği için yenilir

0|0
    1|0
  • berabere bitti daha bişey belli değil hemen nerde şampiyon beşiktaş

0|1
    1|0
  • Şampiyon Beşiktaş

1|0
    0|0
  • fener sizede gömer

0|0
    1|0
  • Çok hareketsiz bir derbi oldu.