Plates mı fitness mı yağ yakar?

5 kilo fazlam var. Daha kisa surede ve diyetle birlikte platesle mi zayiflarim yoksa fitnesslami? Amacim sıkılaşmak değil yağ yakmak. Çunku sporu biraktiktan sonra o kilolar geri gelirmis. Bilgisi olan yazabilirmi?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En kısa sürede sonuca ulaşmak için diyet ve kardiyo; yani yürüyüş, koşu, yüzme, bisiklet vs. Kilit nokta ise tabiki diyet. Karbonhidrattan fakir protein ağırlıklı bir beslenme hızlı sonuç verir.

0|0
    0|0
    • Diyetimi zaten yapicam. Ama evde durmak istemiyorum cunku kış ayindayiz ve evde durdukca yeme istegi geliyor. Fitness ise yararmi sizce

• Beslenmene dikkat ettikten sonra kilo almazsın ama sporu bıraktığında kasların eriyeceğinden spor yaptığın dönemdeki kadar fit görünmezsin. Aslında tartıda görünen kilodan çok aynadaki görüntü önemli, dolayısıyla sporu bırakmama şansın varsa hiç bırakma :)

• peki cok tesekkur ediyorum cok yardimci oldunuz :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet

0|0
    0|0
  • plates zayifladiktan sonra biraz daha sekillenmek icin fitness ile zayiflaman daha hizli olucaktir tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • hiit cardio yap fitnessa ek olarak

0|0
    0|0
  • Fitness tabi ki.

0|0
    0|0
  • fıtnees. plates insanları kandıran bir bokada yaramayan bişey

0|0
    1|0
  • Her ikiside cahilmisin:)

0|0
    1|0
    • Hayatimda her ikisini de denemedigim icin soruyorum. Bilen biri olsam sormazdim heralde? :)

• Aynen :D

• Kötü bişey dediysem k.. b

• Fitness

0|0
    0|0
  • fitness yağ yakmaz

0|0
    0|0
    • Cogu kisi yakar diyo :)

• hyr bir kere neden peki insanlar fitnessa başlamadan önce yağlarını eritip öyle basliyorlar

• Fitness daha çok yağ yakar.

0|0
    0|0
    • Peki tesekkur ederim. Biraktiktan sonra dikkat etsem beslenmeme kilo geri alinirmi?

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...