Avrupadaki erkekler neden bu kadar kaslı ?

arkadaşlar benım kuzenım almanyada mesela hiç body çalışmadıgı halde kollar 42 cm ve cok sert bayada baklavalı boyu 190 tum aılesıde öyle neden bukadar güçlü oluyorlar acaba ogrenmek ıstıyorum

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba kardeş

Ankara'da kömür kokusu egzoz kokusu koklamaktan, derimiz cciğerimiz hücrelerimiz oksijen koklayamıyor.

Nasıl gelişelim.

Karadeniz'e gidin bakın, oranın adamları da iriyarıdır.

Neden ? Havası temiz.

Bir de adamlar hamsi yiye yiye hamsi gibi olmuş

Çılgın Hamsiler

0|3
    0|0
    • abi çoğu insan ,doğallığını yitirmiş yerler yüzünden,

hayatını olması gerektiği gibi yaşayamıyor. mesela kariyerine etki ediyor.

sence nasıl bir tez.

• Bu tezi açmak lazım, bir örnek ile

Evet, doğallık bozuldu, sağlığa etki etti. Bu da insanın kariyeri dahil herşeyine etki ediyor

• bence etkili ve en önemli olanıda akla ve zeka ya etki etmesi.

Kızlar Ne Diyor 6

• avrupadan yazıyorum:

türk erkekleri gibi 7/24 tv karşısında göbek büyütmüyorlar. adamlar yazın bisiklete biniyor, kışın düzenli sporuna gidiyor. spora gitmeyen de mesela biz haftasonu buluşup sinemaya giderken, adamlar buluşup tırmanmaya, koşuya, voleybol oynamaya gidiyor gibi gibi. günlük hayatlarında sürekli bir hareketlilik var kısacası. bayık değiller bizim gibi.

1|0
    0|1
  • bir ukraynalı arkadaşım pek birşey yapmıyor bildiğim kadarıyla ama biscolata erkekleri gibi vucudu var ajbxhgfvh

0|0
    0|1
  • kendilerine dikkat ediyo olabilrler belki genetiktir ya da oralar soğuk falan ya o da modifikasyonlara neden oluyodur : D

0|0
    0|0
  • genetik olabilir

0|0
    0|0
  • Kendilerine daha çok özen gösterdikleri bir gerçek.

0|0
    0|0
  • Az da olsa yapıyordur.Bakımlılar vücutlarına önem veriyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• orda spor yaparken tip tip bakmıyolar. beslenmelerinde fazla protein içeriyo. boy konusu büyük bölümü genetik geri kalanı spor ve beslenme

0|0
    0|0
  • nası yani kuzenin orda yaişayan Türklerdenmi, çünkü orda proteinli gıdalar burdaki kadar pahalı değil ve çocuklara spor yapmaya daha çok teşvik ediyolar, burda ete eşek yükü kadar para veriyosun, atmı, eşek etimi belli değil, tek yaptığımız sporda mahallede çift kale maç yapmak, bir de semin dediği gibi havalarda kirli, temiz havadaki oksijen vücudu besliyo, bunun gibi bir çok etken var

0|0
    0|0
    • her ögün et yıyor

• et yiyen toplumlar genellikle kaslı vücuda sahip olur, eskiden bizde eti çok tüketiyorduk gittiğimiz savaşları kazanıyoduk, dalga kasıktan dize kadardı :)

• daha az ekmek yedikleri içindir.

0|0
    0|0
  • olum adamlar haber pompa haliyle bütün vücud gelişiyor :D tabi işin şakası bu adamlar bizim gibi değil örneğin lebraym adam 10 uyuyor hacı dikkat ediyorlar kendinelerine bakıyorlar adamlar

0|0
    0|0
  • iğneyle vücut geliştiriyorlar inanılmaz zararlı

0|0
    0|0
  • Gelişme döneminde aldıkları besinle alakalı bir durum. Herkes bizim gibi armut misali beslenmiyor.

0|0
    0|0
  • Kas önemli değil esas önemli olan vücut spor yaparsan oda gelişir zaten :)

0|0
    0|0
  • ikliminden olamazmı spor yapuıyordur o kesin...

0|0
    0|0
  • domuz eti yediklerinden dolayı hayvan gibi oluyorlar :S

0|0
    0|0
    • evt bende bunu düşünmüştüm zaten her ögün domuz eti yiyor

• bunu araştırmıştım içindeki bir madde onları irileştiriyor ama bunda onların genetik yapılarıda önemli bir rol oynuyor

• bana çekmişler

0|0
    0|0
  • türkler daha yeni yeni avrupaileşiyor

0|0
    0|0
  • adamlar düzenli sporunu yapıyorsa

0|0
    0|0
  • sen sor diye

0|0
    0|0