Fenerbahçe taraftarı niye böyle?

1) Takımı şampiyon oldu sanıp sahaya atlarlar.
Anons yanlış olunca stadı yakarlar:)
Fenerbahçe taraftarı niye böyle ?
2) Gökhan Gönül'e dolar atarlar ama bilmezler ki Gökhan Gönül fenerin teklif ettiğinden daha az bir paraya Beşiktaşa imza attı:)

3) Ve Kadıköy de 55 bin Fenerliyi susturan tribünümüze sevgiler :))

0|1
823

En İyi Kız Görüşü

• Sahaya van depremi için atkı bere atan taraftarla kaç yıl boyunca kendilerine emek vermiş oyuncularına sahte dolar atanlar bir olur mu hiç? Anlamalarını bekleme o yüzden :) rezil tribünleri rezil oyunları onların olsun biz iyiki Beşiktaşlıyız 🏁

0|5
    1|1
    • topcusu tombala çeken in dedigine bak

• yaşın benden büyük normal olan değil mi bu? Kongre üyeliğinin başka amacı zaten takıma fayda sağlamak neyle olucaktı parayla olmucaktıda? Tribündeyim vs diye zırvalayıp bunu demen inan komik oluyor

• Obez Pascala haber saldım. Bu sefer sana özel göstermeye gelecek.

En İyi Erkek Görüşü

• Para atarken bile gülüyorlar ne yaptıklarını bilmeyen taraftar toplulugundan başka bir şey değil senin formanı yıllardır terletmiş bir oyuncuya böyle saygısızlık yapılması şeref yoksunluğundan başka bir şey değil saygı nedir bilmeyen topluluktan bir bok olmaz empati nedir diye soru sorsan sağa sola bakarlar

o yüzden çArşı sosyal sorumluluk alanındaki emekleri tartışılamaz!

1|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Çirkeflikte sınır tanımıyolar..

1|7
    1|1
  • Valla çok ayıp 😂

0|2
    2|0
  • Takımın adında hayır yok ki. BeşiktAŞK ❤

1|1
    0|0
  • 2 Yıldızlı Lütfen

1|1
    2|6
  • BEŞİKTAŞ'lı olmayan herkes anormal bana kalırsa 😎😎😎

1|3
    0|2
  • o kadar dedim besiktas taraftari gibi tribunde birbirinizi bicaklayin diye.

1|0
    1|2
  • Fenerlilere he deyip geçecen k :)

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• ya şunları konuşmak bile hata aga :D bırak kendi alemlerinde eğlensinler. #EfendiBeşiktaş

2|4
    0|1
  • çArşı nin sesini duymayan arkadaşlara isinde çok iyi olan kbb uzmanı önerebilirim
    Özellikle dakika 90 da o sesi duymayanlar kesinlikle görünsünler kbb uzmanına , ileride büyük sorunlara yol açabilir

Bursadan gol haberi var diye anons geçince kadıköy stat önünde bağıran fbliler neredeler
    https://youtu.be/l6VUNCQkB-U
    Azizin, pavali köpekler dedikleri mi dun dolara foto basmışlar , hazır ellerine değmişken ismaile tumere falan da bassalarmış keske Ya da zahmet etmesinler hazırı var
    http://i.hizliresim.com/Pno875.jpg

1|0
    0|0
  • insan değiller ki, bir kez daha iyi ki beşiktaşlıyım dedim bu akşam, bunlar rakibimiz değil, kafa kiev maçındaydı, zorlamadık hiç, yoksa feneri yenerdik bugün

1|3
    0|2
  • Çirkefbahçeden dürüstlük beklenmez.

Siyah Beyaz
    Bugün hava soğuk biraz Ayaz
    Ama sen varsan canımız yanmaz.
    Bizim için bu sene !
    Bu sene de tarih yaz..

https://m.youtube.com/watch?v=005px40nuo4

0|2
    0|1
  • Siz iki yıldızdan 3'e çıkın sonrada sakatsız futbolcular çıkarın ondan sonra görüşelim biz. Biz takımını madam gibi değil adam gibi seven futbolcuları severiz. Bkz. ALEX DE SOUZA

0|3
    1|6
    • ulann bu sahadan biz kalecisiz çıkmış adamız, insan biraz utanır! adam gibi futbolcuyu severiz dediğin adam da Türk bile değil, herif Brezilya da ve nasıl kovdunuz gördük, boşuna pavalı köpeklev demiyor size başkanınız

• @thescorpion Klosok boyno olonmoş.. Siz kendi donunuzu düzeltin de konusun önce.. hadi uzayın çok oldunuz

• Aa kanarya diliyle konuşan fbli gördüm sanki.

• İlk söylediğin cidden komik oldu ve Türk futbol tarihine komedi oarak geçti :) 2. olay ise ülkemizde futbola bağlılık çok farklı boyutta yani Emre fbye gitti diye bizim taraftarlarda neler yaptı sizde atıyorum 10 seneye yakın oynamış başka takıma gitse bir oyuncu bjk taraftarıda bu vb şeyleri yapabilir yani prof olarak bakmıyoruz. Diğer üçüncü konuya gelirsek maçıda bjklilerle birlikte izledim ama ben taraftarı duymadım hatta bir ara yoklarmı dedim yanımdaki bjkli abi vardı kara giyinmişler görünmüyolar dedi :) SUsturdu derken objektid olarak biraz abartı olmuş hani belli oranda sesleri duyulur ben dikkat ederim öyle şeylere inan dakika 80 den sonra bir marş söyleyeceklerdi onu duydum hemen ıslıkla çürüttüler zaten :)

0|0
    0|1
    • Sevemez kimse seni ve Yürüyoruz adım adım besteleri gayet duyulur bir şekildeydi

• Sevmez kimse seniyi duydum evet ama hemen ıslıkladılar kesildi zaten onu duydum çokda önemli değil zaten böyle şeyler.

• Fener yıllardır öyle hatta Kemal Sunal ın İnek Şaban filminde Galatasaray a Transfer oluyor Fenerli Yöneticiler Mafya dan yardımla Silah zoruyla Fenerbahçeye kaçırıyorlar Yani Demek istediğim Yıllardır

0|2
    0|0
  • Metroda beşiktaşlı taraftarlar yaprağımı ye fener diye slogan atıyorlardı zıplıyorlardı ya metroya bişey olsa hadi hepsini geçtim aile var bayan var normal birşeymi kadın tokat attı düzgün konuş diye ooooooo sende yaprağımı ye dediler kadına tabi büyük Fenerbahçe taraftarı geldi linç etti hepsini Beşiktaş bir spor değil jimnastik takımıdır ben hiçbir zaman Beşiktaş'ın büyük bir başarı yakaladığını günlerce konuşulduğunu görmedim ama fenerin ve Galatasarayın gördüm boşuna şov yapma ezik bir takım

0|2
    1|1
  • Onun için BEŞİKTAŞ usta

1|2
    0|0
  • neyi susturdu ya kafan mi güzel

0|2
    1|3
    • Bunlar tiner bali çekiyolar paso :D

• 2012 için diyorum ben bugün gelmedim maça

• zateb o zamanda gecemediniz tribunun diger tarafina sadece kapilari tekmeledinz lavabolari kirip doktunuz size insanca sunulan konfor u size yakisir ahir a cevirdiniz ama kapinin ote tarafina gecemediniz

• Kafayi yemiş hepsi fener fener fener başka bişey yok

0|0
    1|3
  • Fenerin taraftarı en sevmediğim taraftar :D Beşiktaş iyidir.

0|1
    0|0
  • Baska ne başarınız var say bakım

0|1
    0|1
  • Genelemen çok yanlış. Kendimce üzülsemde. Tak diye yapıştayım suratına 6-0 skorunu da rahatça ağlayabilesin.

0|0
    0|1
    • Herkesi kendiniz mi sanıyorsunuz? İster 10-0 kaybedelim ben Beşiktaşlılığımdan birşey kaybetmem.
      Ağlayan sizsiniz, kievliler sizin kadar sevinmedi.

• Tamam da benim paylaştığım soruyla ne alakası var bunların?
      İstersem ben de fenerin, gs nin farklı maçlarını senin yüzüne vurarım ama gerek duymuyorum.

• Senin paylaştığın konu ve altta okuduğum bir yorum. utanç verici. Niye geneliyorsun. Ben kendim üzülürüm üzülmem sinirlenirsem üzüldüğüm şeyi sinirlediğim kişinin suratına şak diye vururum. Ki haketmedim diyemezsin.

• Konuşacak çok şey varda beşiktaşa sadece şunu dicem herkes haddini bilsin şurda 2 senedir 1. kovalıyorsunuz diye yani hayırdır yıllardır galatasaray ve fener savaştı şampiyonluk için şurda 2 en fazla 3 senedir göz önündesiniz

0|0
    0|0
    • Herkes her zaman iyi olcak diye birşey yok, bak şimdi galatasaray çok kötü
      90 lı yıllarda da Beşiktaş-Gs rekabeti vardı

• 6 tane atılır mı hiçççççç, ohaaaaaaa fenerbahçeeeeeeeeeeeeeee
    bu kadar da atılır mı hiççççç, ohaaaaaa fenerbahçeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Seyircisiz macta ceza alan takim 😂

0|1
    0|0
  • Ağla ∞taş

0|0
    0|0
  • sormak için sorulmuş bir soru