Kapat

En uygun hangi sporu yapsam?

Merhaba, 23 yaşındayım malum kışa girdik bende bişeylerle meşgale olmak istiyorum aktivite ve ilk defa spor yapmaya karar verdim. Kilom 170 boy 74 kiloyum birazda böbek kalça göğüs eritmek vicudu şekil lendirelim düzgün beslenyim diyorum en azından bu Mart nisana kadar ne önerirsiniz? tekvando nasıl olur bide bilgisi olan yorum yapabilr misiniz bunu için.

Güncellemeler:
ya herkez farklı bişey demiş napayım ben :DD
güncell?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Cirit atma ile uğraş ata sporu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onerim Fitness. Vucudunu en hizli salonda toplayabilirsin. Durumun varsa kaliteli salonlari tercih etmelisin yoksa ayda 50 liralik, aletleri 90lardan kalma salondan bir hayır gelmez.

0|0
    0|0
    • biraz anlatır mısın süreci nasıl beslenecem haftada kaç gün kaç saat spor yapacam? ve harfiyen yapacağım bun aamalı süreçte vcudum kaç ayda istediğim kıvama gelcek

• Haftada 4-5 gun ideal. Saatini net olarak söyleyemem hocanin verdiği programa bagli olarak değişir. Cok saglam beslenmen lazim antreman sonrasi kesinlikle protein alimina onem vermen lazim dinlenme gunlerinde karbonhidrat ağırlıklı beslenirsen ve hareketleri dogru sekilde yaparsan 3 ayda gozle gorulur bir degisim olur,6 ayda cok iyi bir vucudun olur.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Boksa git Taekwondo yeni baslayacaksin ağır kacabilir bacak hareketleri

0|0
    0|0
    • sen yaptın mı bilgin var mı biraz anlatır mısn sürec hakında bilgin varsa

• senden öğrenecek çok şey var iritabatta olalım ;)

• :) hocan gerekli bilgiyi verir zaten takma kafana

Erkekler Ne Diyor 2

• Kilo vermek istiyorsan fitness yapcan kardesim

0|0
    0|0
  • Bady olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...