Ligmize gelen futbolcu eşlerinin de ülkemize gelmesi hoşunuza gidiyor mu?

Gecen sezon Sneijderin eşi Yolanthe'nin Türkiyeye gelmesine birçok hayranı çok sevinmişti link

Bu sezon Fenerbahçe'nin yeni transferi Kadlec'in eşi Nicole Novotna'da Türkiye'de yaşamayı kabul etmiş link

1 taşta 2 kuş mu yoksa kadınları değil sadece futbolcularımı görmek istiyorsunuz

Sizin bu konudaki fikirleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
yıldızı basan arkadaş yorumunu da alaydık iyidi :)))

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Eslerinden bize ne adamlar futbollarini oynasin takima pozitif manada degisiklik katsin yeter. Eslerinin adamlardanda cok ilgi gormesi zaten basla basina sacma ama geldikleri yer Turkiyee baska sekil olmazdi zaten :)

0|1
    0|0
  • Geldi o arkadass ghjhggdhgjh bana ne karıdan

1|1
    0|0
  • ailecek gelip türkiye de yaşamaları çok iyi bir şey

0|1
    0|0
  • Banane eşlerinden yahu : / Oynadıkları futbola bakarım ben ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yolanthe başta olmak üzere yabancı futbolcu eşleri türkiye'deki yerli modellerin ekmekleriyle rahatlıkla oynayabilecek düzeydeler. her ne kadar büyüleyici olsalarda birer sahipleri olduklarını unutmamak gerekir:/

0|1
    0|0
  • Bir Yolanthe Değil.

0|1
    0|0
  • gidiyor sjnderın karısına bayılıyorum

1|1
    0|1
  • Adamın karısından kime ne ya ister gelsin ister gelmesin umrumda değil

0|1
    0|0
  • onlar karı koca oldukları için kocasının gittiği yere gitmek zorunda zaten sen git ben burada kalacağım diyemez

0|1
    0|0
  • Eşleri gelsin futbolcular ülkelerinde kalsın :D

0|1
    0|0
  • futbolcu önemli olan yeşil sahalarda futbolcular koşturuyor eşleri evinde otursun işine gücüne baksın şahsen futbolcu olsam eşimi kesinlikle bir tv ya da gazetede görüntülerinin yayınlanmasına izin vermem...

0|1
    0|0
  • günümüzde arrtık futbolcu karıları futbolculardan daha çok popüler olmak için uğraşıyo.yabancılara bakmaya gerek yok kendi türk futbolcularımızın eşleri sevgilileride böyle.hep bir önde olayım hep benle ilgilensinler hep beni çeksinler havası

0|1
    0|0
  • onların yerinde olmak istemezdim, kaç milyon kişi eşinin resimlerine bakıp mast yapıyor.

0|1
    0|0
  • kızlarıda transfer etsinler:D

0|1
    0|0
  • pek bir önemi yok açıkçası

0|0
    0|0
  • Hayranı Türkiye'ye gelince senin evinde mi kalacak? senin peşinden mi koşacak? Sen sevinsen ne sevinmesen ne? Bizim zavallı millet de seviniyor.Kadın eşi için geldi,reklam için geldi..Senin,benim için mi geldi.Yolda görsen fotoğraf fotoğraf diye tutturursun.Çekeyim de kurtulayım der gider.

0|1
    0|0
    • defilelerine katılan var dost

• insanların her dediğine kulak assaydık halimiz nice olurdu dost

göz zevki de önemli

• Zaten ne gelse bu gözden geliyor..O kadar anlatılır gözüne sahip çık..Senin başını belaya ilk gözün sokar..Gözüne mukayet ol gerisi gelir dos.

Yükleniyor...