Yazın vücudunuz ağırlaşıyor mu?

Ben hep yazın kilo alırım.Yediklerime çok dikkat ederim ama buna rağmen yazın en az 1-2 kilo alırım.Şimdiden 1 kilo aldım.Yazın vücudum genleşiyor sanki bu da kilo olarak yansıyor.Genelde kışın kilo alır herkes ama ben kışın zayıflıyor yazın kilo alıyorum.Vücudumun ağırlaştığını hissediyorum.Size de böyle oluyor mu?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu doğru bir tespit. Kışın vücut kendini ısıtmak için daha çok harcıyor. Özellikle Soğk ve üşünen ortamlarda. Yazın ise tersi.

0|0
    0|0
    • kışın çok üşürüm, belki de yediklerim vücudumu ısıtmaya gidiyordur

• yok ,yediklerime çok dikkat ederim ben, yazın da kışında ,yesem alırım yani

• Şimdi biraz kaba olacak ama, az yemen lazım. Sanırım yeme alışkanlığını değiştirip mideni küçültmen gerekir.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaz mevyalarını seviyor olabilirmisin?

0|0
    0|0
    • maalesef:( ama yememeye çalışıyorum,hepsi kalori deposu, karpuz mesela küçücük bir iki dilim sadece

• Çok tuzlu besleniyorsundur , Tuz vücutta suyu toplar ve vücudunda şişmelere sebebiyet verir.

Aslında pek yemesen de kilo almış gibi olursun.

Bol suyla beslen ve tuzu kes kolayca verirsin aldığın kiloyu :)

0|0
    0|0
  • Ben ne yersem yiyeyim kilo almıyorum genetik :P dedem sağolsun o da aynı ağırlık falan yok

0|0
    0|0
  • Ekmek tuz şeker bunları tüketmezsen bence kilo almazsın, hatta kilo verirsin.

Sana tavsiyem ekmek tuz şeker bunlardan uzak dur.

0|0
    0|0
    • şekeri uzak tutamam, ekmek yemem ,sabahları biraz sadece, tuz da gerektiği kadar, yemeğime tuz atmam yani ,kışın nasıl besleniyorsam yazın da öyle beslenirim

• Bol bol spor yap.

• hava nemliyse şişkinlik yapabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dengesiz vücut :)

0|0
    0|0
  • Yokya yaz kış aynı kilo :):)

0|0
    0|0
  • yazın sıcaklarda iştahım kesiliyor tam tersi

0|0
    0|0
    • diyorum ya, kışın genelde iştah açık olur kilo alır insanlar yazın kilo verirler, bende tam tersi, yediklerim hemen hemen aynı ,yazın çok yemiyorum yani

• dondurma vs kalori manyagı yapıyor insanı kilonu etkiliyor olabilir :)

• bilmez miyim! bugüne kadar sadece 1 kere dondurma yedim o da bir- iki kaşık

• bende tam tersi. kışın bir 3 kilo alırım yazın 5 kilo falan veririm çok dengesizim :D

0|0
    0|0
  • Ben de tam tersi.. Kışın kilo alıyorum yazın veriyorum.. Haraketlerimiz artıyor tabi denize falan da giriyoruz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...