Sarhoşken nasıl davranırsınız?

sarhoşken naparsınız ağlarmısınız oynarmsnız kahkaha mı atarsınız küfürmü edersinz eski sevgiliyimi ararsınız ? naparsınız?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tam anlamiyla sarhoş olamiyorum zaten . Sadece reflekslerim zayifliyor ve denge kaybi yaşiyorum , ama ne olursa olsun ne içersem içerim zihnim hep yerinde . Küfür falan etmiyorum fazla , şimarip sağa sola çatmiyorum . Daha da sessizleşiyorum .

İçki pisiriği coşturur , delikanliyi pistirirmiş .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Pek değişmiyorum, çevremdekilerin bana ve benim çevremdekilere katlanabilme oranları azalıyor sadece. O yüzden etrafta dostlarım yokken fazla içmem.

1|0
    0|0
  • Hiç sarhoş olmadım ama alkol aldıkça ingilizce konuşmaya başlıyorum :) Çok neşeli ve sohbeti güzel bir adam oluyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç sarhoş olmadım .

0|0
    0|0
  • Özgüven tavan yapar 1milyar kadın tipsizsin dese bile vız gelir tırıs gider. Normalden biraz fazla gülerim o an istediğini söyletebilirsin. Çok yemek yerim... kendimi kaybetmem ben votkayı içerim vitka beni değil

0|0
    0|0
  • bir veya iki kere sarhoş olmuşumdur genelde pek kendimi kaybetmem ondada birinde sızdım zaten birindede eski svgilimle içmiştik ikimizde sarhoş olduk daha sonra bunu eve burakırken babasına kapıda seni seviyorum demişim aslında ben hatırlamıyorum ama arkadaşım yanımdaydı öyle demiştin diyor :D

0|0
    0|0
  • ortamına göre değişir, bazen neşeli olurum bazen depresif, ama taşkınlık yaptığım görülmemiştir

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar arasındaki lakabım kargadır.. Sarhoş olunca(Uçunca) çok kötü hareketlere imza attıgımdan..

0|0
    0|0
  • hayatımda 3 kez sarhoş oldum ve ne hikmetse babamı aradım sonrasını sorma bile hahahha:)))

0|0
    0|0
    • ne dedin baabana merk ettim:))sölermsn

• babam bir tanedir gencin halinden anlar:))))hiç karşı çıkmaz ama saygı ister canım yaa dur arayasın geldi:)

• baldızıma falan sarkıyormuş

0|0
    0|0
  • hiç olmadım ya :/

0|0
    0|0
  • içki akıllıyı susturur aptalı güldürür konuşturr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• en son sarhoş oldugumda sevgılımle yemekteydık türkü barda elime mendılı alıp 10 cm topuklu ayakkabıyla halay çekmişim, dansöze para takmışım, sevgilime de küfür etmişim , acıktım deyıp ortalıgı ayaga kaldırmısım canım benım bana corba yapmıs içirmiş ,sonra adını sayıklamısım sabah uyandıgımda yanımda o da uyuyodu :)

0|0
    0|0
  • Hiç sarhoş olmadim

0|1
    0|0
  • Sarhos olursam sonucu yazacm sana

0|0
    0|0
  • hiç sarhoş olmadım ya da hatırlamıyorum :p dermişim

0|1
    0|0
  • bir kere olmuştum ondada yıkıp dökmüşüm ortalığı ondan sonra bir defa daha olmadım

0|0
    0|0
  • bi kaç kez oldum hem ağlıyodum hem gülüyodum çok komiktim yaa :D

0|0
    0|0
    • hatta yanmda arkdşm vardı açık alandaydk bu koşuyo çişim geldi diye ilerdede hafif çukurluk var tabi bu sarhoşken uçurm gbi geliyo bana ben koşma uçurum var düşceksn diye bağırıp bnde arkasından koşmuştum elimdede bira he içiyom hem koşuyom :D

• sadece keyfim yoksa içerim ve dökülürüm başlarım anlatmaya

0|0
    0|0
  • Suskun ve sakin olurum .

0|0
    0|0
  • Çok neşeli olurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...