Futbol klübüne girmek için neler gerekli?

Bir klübe yazılmak istiyorum bunun için neler gerekli?

Yaşım 18 yeteneğim var mıvar. yok değil çok az biraz hız konusunda aksağım var hızlı koşamıyorum malesef fakat frikiklerim mükemmel.Köşe vuruşu falan.

Paslarım,şut deneyişlerim gayet başarılı.

Sadece hız için sorunlar yaşıyorum hersabah koşuyorum fakat bir faydasını göremiyorum belki fazla kilolu olduğumdandır kilom 64.

Pozisyonum Left Middle Forward. köşe oyuncusu. şutları genellikle sol ayağımla yaparım.Sağ ayağım o kadar da başarılı değil.

12 yaşımdan futbol oynuyorum ve gayet de iyyim kendime göre.

Bilmem tanırmısınız ama İspanyadaki "De La Pena"-ya çok benzer bir oyun stilim var. başvuru için nerelere gitmeliyim lütfen bilgilendirin.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• ben beceriksiz ve fiziken zayıf tanıdığım bir çocuk beylerbyinde antremanlara çıkmıştı gs pilot takım düşün yani.. peki nasıl torpil becerinde olsa seni oralara götürecek bir torpil yoksa seni halısahalarda kim takip edip yatırım yapacak bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • gidip direk fener gs bjk ben geldim alın diyemessin. gidip yerel kulüplerde başlıycan ondan sonra yüksele yüksele gidersin. kulüplerin belirli zamanlarda alımları var ozaman başvurursun yerel kulüplere zamanı ne zaman pek hatırlamıyorunm

0|0
    0|0
    • hacı yaş 18 bir sorun olur mu ? .

• Ya 18 yaşta altyaı olarak girmiyven bildiğin topcuyum diycen lisansızim diyecen, bakcak iyi bulursa alır işte ,

• Yaşın baya geç ama şansın olabilir yaşadığın şehirin bir takımına veya 3 büyüklerden birinin altyapısına bir müracat et zaten googleye öreneğin ''GS Ankara Futbol Okulları'' yazsan çıkar ama alırlarmı bilemiyorum çünkü yaşın geç

0|0
    0|0
  • hiç bişey için geç diğildir hayallerinin peşinden koşşş

0|0
    0|0
  • çok fikrim yok kardeş

0|0
    0|0
  • çok bilgim yok arkadaşlarım amatörten beri oynarlar ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...