Bu ülkenin Başbakanı siz olsaydınız neler yapardınız ?

Arkadaşlar bu ülkenin Başbakanı siz olsaydınız neler yapardınız, nasıl bir anlayış içerisinde olurdunuz?

Şahsen ben öncelikle ülkede Milli Barış adı altında AKP'lisi, CHP'lisi, MHP'lisi, BDP'lisi ve diğer tüm partileri toplar bu ad altında hoşgörü, sevgi ve barış başlıkları altında kendi isteklerini ortaya koymayı amaçlaran bir proje başlatırdım.

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Cumaları namaza gider, her sabah Atatürk heykeli önünde saygı duruşu yapardım.. Poz poz resimler çektirir basına dağıtırdım!

başımı kapatır, mini etek giyerdim.. Fenerbahçe maçlarına gider.. aslında ben Galatasaraylıydım derdim.. ama çocukken Beşiktaşı tutardım onun yeri ayrı derdim...

Vatantaş bıkmış zamlardan sokağa dökülünce balkona çıkar ağzım kulaklarımda " SİZİNLE GURUR DUYUYORUM" derdim:)

bir elimde starbucks kahve bir elimde malbora, neremle tutuyorsam artık ıphone'um, kıçımda Lee pantolon burger kingten çıkıp KAHROLSUN AMERİKA derdim.

onun dışında yolmuş, sağlık, eğitimde reformmuş, hiç gerek yok! Heleki terör.. boşşverrr yesinler birbirlerini ne bulaşcam

0|1
    0|1

• Ülkede amerikan kuruluşu yerleri kullanan tüm Türkiye zaten öyle yapıyor.

• Ayrıca Brezilya'da sokaklara dökülen halkın bir amacı var bizdekilere sorsan niçin direniyorsun aldığım paranın hakkını vermem gerekiyor diyecekler :)

• aynen yaa.. tek bir sebep yok.. tek bir sebep!

• öyle bir parti baraji gecemez. zaten akp-chp-mhp beraber calisiyor. chp de mhp de cikip yerden yete vuruyor ama her adimda en büyük destekcileri chp ve mhp oluyor. bdp biraz daha bagimsiz gibi ama ona da halkin büyük kismi karsi.

zaten politika insanlari ayirip bölmektir.

chp olmasaydi türban düsmanligi

akp olmasaydi acik düsmanligi ( ayni zamanda alevi düsmanligi)

mhp olmasaydi kürt düsmanligi olmazdi.

(isimlet farkli olsa da yillarca farkli isim altinda hepsi bölücülük yapti)

1|1
    0|0
  • Devlete ait ne kadar mal mülk para varsa bunları kim kime peşkeş çektiyse hepsinin ellerinden alırım ve bunu yapanı da taksim meydanında sallandırırım idamı geri getiririm terör ün cezasını da idam yaparım

0|0
    0|0
  • bu dediğin pratikte kesinlikle işe yaramaz baştan bahçeli ben BDP yle hiçbir başlık altında toplanmam dert :)

0|0
    0|0
  • Azıcık aşım ağrısız başım ben almıyayım alana mani olmuyayim

0|0
    0|0
  • Asit kuyularını açanları asit kuyularına gömer, ülkeyi pisliklerden temizlerdim ilk önce.

0|0
    0|0
  • Eğitim sistemini elden geçirirdim çocukların yarısı cahil yetişiyor okulları bir gezip görürsen anlarsın, eğitim sistemi sürekli değiştiği için ayak uyduramıyorlar , teröristlerin mına koyardım 3.828.267 askeri olan Türkiye,pkkyı bitiremiyor sence de bunda bir sorun yok mu? başımızdakiler kıç korkusundan hiçbir şey yapmıyorlar, dediğin doğru ama BDPlilerin isteklerini yerine getirirsen sonumuzun iyi olacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • bu ülkede ilk iş olarak adalet sistemine el atar ve yargının tamamen özgür olması için elimden geleni yapardım. ardından idamı getirir apo yu asar terörü tamamen bitirirdim ülkenin dış sorunlarını halleder ülkeyi eğitim trafik bayındırlık spor gençlik her alanda geliştirebileceğim en üst noktaya getiridim özellikle de kadın cinayetleri işleyen ya da tecavüz de bulunan erkekler de hadım etme cezası uygulanması gerektiğini düşünüyorum bunun uygulanması için elimden ne geliyorsa

0|0
    0|0

• İdam ve Hadım'a ben şahsen karşıyım.

• tamam bunu halk oylamasına taşısak eminim her ikisinede evet oyu çıkar

• Olabilitesi var :)

Erkekler Ne Diyor 1

• seçim sistemini değiştirirdim, devletin oturmuş bir teşkilatı olurdu parti olmazdı. çeşitli kademelerde çeşitli seviyelerde bütün idari görevlileri hizmet vereceği alt grup halk seçerdi. kat kat demokrasi uygulardım, halkın bütün mevzulara max katılımını sağlardım. parti olayı demokrasiyi engelliyor bence, herkes oy verirken tek adama oy veriyor. köyün bile meclisi olmalı, daha sonra ilçelerin böyle kademe kademe meclis olmalı. her meclis bir üst kademeye isteklerini bildirmeli. her kademenin sıınrlı yetkileri olmalı, o yetkilere göre sorunları çözmeli veya üst kademeye yollamalı. partiler insanları ayrıştırıyor.

0|0
    0|0

• Çok doğru ama zamanında hep tek partili sistem vardı :D

• ben burda chp yi savunmuyorum derdim o da değil bütün partiler kapatılsın millet egemen olsun. gerçekleri de görmek için esen rüzgara kapılarak değil, ciddi araştırma yaparak öğrenmek gerekiyor.

• Bu konuda katılıyorum çünkü hangi partiyi girersen gir ister istemez bir saf belirlemek zorunda kalıyorusun.

Yükleniyor...