Erkelerin genç kadın tercihi

Eşini aldatan erkekler arasında yapılan ankete göre, eşini hiç aldatmamış olan erkeklerin eşleri ile aralarında 10 yaş ve üzeri yaş farkı olduğu tespit edilmiş. Buna karşın 25 yaş altında yaş farkı olmaksızın evlenen erkekler bir süre sonra yeni arayışlara giriyor. Siz bu istatistiğe katılır mısınız ? Evlilikte genç kadın olgun erkek ikilisi neden bu kadar iyi anlaşıyor ?

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• 35 yasindan once evlenmesin zaten erkekler.

0|1
    1|1
    • bunu bir anneme soyle lutfen :(

• eve bı arkadaşımı getıremıyorum dusun artık hemen ; kızıım sen ne güzel şeysin bekarmısın dıyo kızlaraı tavlıyo resmen hatun hahaha anne işte birşey de denmıyor :D

• aynen katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• erkekler kendinden oldukça genç bayanlardan

bayanlarda olgun erkeklerden hoşlanıyor

sebep basit erkek egosuna kadın duygusal olgunluğuna yenik düşüyor

1|0
    0|0
  • Cunku erkekler kadinla ayni akil yasinda olabilmek icin en az 10 yas buyuk Olmasi lazim, kadinlar hem ruhsal hemde fiziksel olarak erkeklerden daha olgunlar bu nedenle bir erkek kadinla ayni akil dengesine sahip olmak icin en az 5, 10 yas buyuk Olmasi lazim :D ))

Yanliz bizde genc istiyos bizde caniz :D )) benciligin bukadarida olmazki :P

0|0
    0|0
  • Sevgilimle aramızda 15 yaş fark var ve mükemmel anlaşıyoruz. Nişana evliliğe kadar gider bu iş. 1buçuk ay oldu ve şimdiye kadar 1 kez bile sesimizi yükseltmedik . Mükemmel 2li :)

1|1
    1|0
  • erkekler ne olursa aldatır cok merak edıom

1|0
    0|0
  • O kızlara acıyorum şahsen.

0|0
    0|0
  • kadın maalesef erkeklere göre daha çabuk yaşlanıyo bunda anne olmanın etkisi var ama o birazda kişilik meselesi aldatacak adam yine aldatır

1|0
    0|0
  • bence sebebi kaybetmeme duygusu genç eşi var zaten neden başkasıyla olup onu kaybetsin

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Aldatmak yaş işi değil.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• elimde olsa Banu Alkanla evlenirim

0|0
    0|0
  • Sizlere artık bazı gerçekleri açıklamam gerekli arkadaşlar, toplanın etrafıma.

Burada aşk meşk hüzün sevgi melankoli hede hödö diye metiyeler düzdüğünüz, fasikül fasikül yazdığınız insan ilişkilerinin aslında çok basit temel ve bilimsel bir açıklaması var.

Hepimiz, insanlığın geri kalanı gibi tam olarak bu şekilde düşünmesek ve bu düşüncelerimize bir sürü duygu kılıfı geçirsek de temelinde genlerimizi aktarabilmek istiyoruz. Daha doğrusu genlerimizin tüm organikler gibi en temel amacı varlığını sürdürebilmek.

Biz nedeni bilinmez karşılıksız bir sevgi ile hareket ettiğimizi sanarken gerçekte genlerimiz bize varlıklarını sürdürebilmek için seçilecek en uygun bireyin kim olduğunu söylüyor.

Yaşlı erkeğin genç sağlıklı ve doğurgan kadına duyduğu ilginin nedeni tam olarak bu.

Tamam şimdi gidebilirsiniz, beni hayatın diğer gerçekleriyle yalnız bırakın. Hadi öbtüm bye bye.

0|0
    0|0
  • olabilir.yaşayarak görelim.

0|0
    0|0
  • Guzel bir arastirma guzel bir tespit..

Bozuna atalarimiz en az 5 yas fark olsun demiyorlar israr etmiyorlar bu konuda..

Kadin 30'undan sonra cokuyor maalesef bir de cocuk felan dogurunca bildigin teyze oluyor!..

Erkegin aldatmasini hakli gostermeye calismiyorum ama evlenirken biraz dikkat edin abiler ablalar,.

0|0
    0|0
  • Hayatının aşkını bulunca evlenicen.''Bu kızdan ev hanımı olur,güzelde zaten, oh oh iyi evlenelim biz '' deyip evlenirsen öyle olur.Dokunmaya hatta bakmaya kıyamadığın bir hanımefendiyle evlen bakalım aldatabiliyor musun ?

1|0
    0|0
  • Sanırım bayanlar yaşlandıkça fiziki bakımdan degişimlere ugramaktadır erkekler cinselligi ön planda görünen bayanları daha cok tercih ederler genelde benim görüşüm yaş farkı sevgi ve saygıyı beraberinde getirir yaşlar denk olunca benlik kavgası başlar birisi benim görüşüm daha dogru digeri benimki dogru diye tartışarak evliligi götürebildikleri kadar götürürler .benim tavsiyem erkek bayandan 5 ile 10 yaş daha büyük olmalı

0|0
    0|0
  • Biraz ilkel düşünelim;

Erkek beyni, döllerini taşıyabilecek daha genç ve sağlıklı bir dişiye aktarmak isteyecektir.

Belki de bu yüzden çıtır kızlar daha seksi geliyor bize.

0|0
    0|0
  • 40 ıma kadar no evlilik :!

cut.

0|0
    0|0
  • çünkü erkekle kadın hemen hemen aynı yaşlarda olursa bir süre sonra kadının şaftı kayıyorr.. pörsüyorr...dolayısıyla erkek naaapacak eee yapacak tabi mecburr...

0|0
    6|0
  • Hayatımı istatistiklere ve anketlere göre değerlendirmiyorum. Allahın koyduğu kurallar bellidir. Ne güzel demiş Mevlana. Evlilik namaz gibidir. Niyet edilince etrafa bakılmaz.

Yaşla alakalı bir durum değil yani kişilikle alakalı bir durum.

0|0
    0|0
  • ulan hep bunlar dikine gitme merakımızdan dolayı başımıza geliyor.

0|0
    0|0
  • erkek sever genç kadını çakmak içn.dd

0|0
    0|0
  • bekarlık iyidir

0|0
    0|0
  • ben olgun severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...