Yaptıklarınızdan mı pişmansınız yoksa yapmadıklarınızdan mı?

Yapmadım diye pişmanlık yaşamaktansa, yaptığım şeylerden pişman olmayı tercih ederim ben :)

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Yaptığım şeyden neden pişmanlık duyayım ki?

0|0
    0|0
    • yapmadığın şeyden pişman olursun illaki, acaba yapsa mıydım diye kendi kendini yersin, o yüzden ters orantı anlamında sordum, yoksa yaşadığımız her şey iyi kötü tecrübedir.

• Sorunu tam manasıyla anladım... İnsan yaptığı şeylerden de pişmanlık duyar ya bazen, ben de bu duruma eleştiri getirdim aslında... Yaptıysam benim tercihimdir. Pişman olacağım birşeyi yapmam, yaptıysam da pişmanlık duymam anlamında...

• Pişman olduğum tek şey, pişman olurum diye yapmadıklarımdır.

1|0
    0|0
    • En iyi cevap seçilmek istiyorsun demek.

• Zaten o benim eski profilim. Öyle takıntılarım yok, bu soruya tekrar cevap yazmamın başka bir nedeni var. Ama sen anlamak için yorma kendini, gereksiz bir eofr kaybı olur senin için.

• ne fark ederkı oyle boylede pısman olacaksan benım pısmanlıgım ders cıkaramayıp tekrarladıgım pısmanlıklar

0|0
    0|0
  • Hayatta yaptığım hiçbirşey için pişman değilim.

Ne yaptımsa iyi yapmışımdır.

Konu kapanmıştır dünyalı teyze.

0|0
    0|0
  • daha çok yapmadıklarından pişman olan biriyim :/

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yapamadıklarımdan.

0|0
    0|0
  • hiç düşündünüz mü hangisi daha çok acıtıyor bir şeyi söyleyip,keşke söylemeseydim demek mi,yoksa birşeyi söylemeyip,keşke söyleyebilseydim demek mi?

0|0
    0|0
  • yapmadıklarımdan pişmalık duyarım çünkü hala yapabilme ihtimali var

0|0
    0|0
  • Kendiyle çelişkiye düşen kişi pişman olur. Çünkü o an kararsızdır ve ne yapsa diğer seçenekte mutlaka pişmanlık duyacaktır.

0|0
    0|0
  • yaptığım hiçbir şeyden pişman olmadım yapmadığımda da olmadım pişmanlık duygum yok:)))

0|0
    0|0
  • Pişmanlığıa da pişman etmeyide pişmaniye satmayıda herkesden iyi biliriz.

0|1
    0|0
  • Aynen bir pişmanlık olacaksa yapıp yaşamak daha mantıklı içimde kalmaz en azından :)

0|0
    0|2
  • Her ikisi de aynı nane. En azından ben her ikisindende pişmanlık duyuyorum...

0|0
    0|0
  • evet önce yaşamalısın yaşamadan bilemezsin !

0|0
    0|0
  • ikisini de tercih edemem yani göz göregöe belki piman olmama ihtimalim vardır

0|0
    0|0
  • Yaptıklarımdan hiç pişman olmadım. Sadece yapmadıklarımın pişmanlığı var.

0|0
    0|0
  • Genellikle insanlar yaptıklarından pişman oluyor Soru 613362 sorumu cevaplarsan sevinirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de öyle bir tercih edebilme taraftarındayım fakat yaptıktan sonra umduğum olmayınca o duygu işte çok berbat işte o zaman yapmasaydım diye kendi kendimi yiyroum o yüzden Yemek mi daha önemli su mu . İkilisine cevap vermek kadar karmaşık bir soru aslında

0|0
    0|0
  • Yapmadiklarimdan pisman olmam demek ki fırsatım olmamis ama hayat tekrar bir sans verebilir çıkmadık candan ümit kesilmez.yaptiklarima gelince ozellikle bu site de yanlış arkadaş secimleri yapinca pisman oldum

0|0
    0|0
  • Her ikisinden de ama pişmanlıklarım uzun sürmez. Hayırlısı buymuş diyip arkamda bırakırım çok şükür.

0|0
    0|0
  • yapmadıklarımdan olabilir

0|0
    0|0
  • her ikisindede olur sonra hayırlısı der gecerim

0|0
    0|0
  • ypmak istediğim çoğu şeyi yaptım keşke yapmasaydm,

0|0
    0|0
Yükleniyor...