Aşktan sevgiden nefret eder mi insan???

Sevmekten soğudum. İnsanlara güvenmekten tiksindim. 2,5 sene bir yalanın gözlerine bakarak aşkımı bir başıma yaşamışım. İlk Buluştuğunuz gün nasıl kalbiniz tarif edilemez bir heyecanla çarparsa , ayrıldığınız günde büyük bir acıyla debelenip duruyor, işte aşk bu..

Aşk senin en mutlu ve en acı anın.. Diyorum ki kendime artık kime güvenirim kime hayranlıkla bakar , kimin için aşktan sarhoş olmuş halde etrafta dolanırım. İnandığım bütün duvarlar üzerime yıkıldı. Mutsuzum , gerçekten mutsuzum. Özlem , nefret , sevgi , derin bir pişmanlık ve hüzünün içerisinde hergün daha da boğuluyorum. Yok mu bunun bir kurtuluşu... Nasıl kurtulurum bu acıdan...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana bir formül vereyim belliki acı çekiyorsun okey ama bitmiş bir ilişkinin ardından hemen tekrar insanlara nasıl güvenirim diye düşünme arayışa girme arkadaş ortamlarına takıl sosyalleş hobiler edin bir bakmışsın unutmuşsun bile ve bir bakmışsın karşına yeni biri çıkmışş

0|0
    0|0
    • mantıklı dediğini uygulamaya başladım ve gerçekten işe yarıyor beni kaybettiğine üzülmeyen biri için üzülmemin manası yok.

Erkekler Ne Diyor 5

• herşeyin sonu değildir .hemen pes etme.bence . hayat belki sana daha iyisiyle karşılaştıracaktır.umudunu yitirme.eğer ki başın dik durabiliyorsan herşeyi zaman bırak .kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmaz.imtihan dünyasındayız.ve ne ile imtihamn olacağımızı biz seçemeyiz.

0|0
    0|0
  • Bir gün sende ardına bakmak istemeyeceksin!

0|0
    0|0
  • hayatına seni seven sena değer veren seni önemsiyen seni sen olduğun için seven arayan soran yanında olmak seni görmek için can atan biri olunca unutursun bak gör

0|0
    0|0
  • aş benden çok uzaklara gitti sevdiğim insanlar sırtı çevirdi

ne aşka nede sevgiye artık inanmıyorum

sadece monoton yaşamak var

0|0
    0|0
  • İlahi aşkı bulmayı deneyin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.