Hakeme laf atanlar komik değil mi?

Bence çok komikler sizce?😂

Güncellemeler:
Fenerin en iyi hali Beşiktaş'ın en kötü halini yenemedi😂Kiev maçı öncesi antrenman maçından oyuncularımız terlemeden ayrıldı Kiev'e dinç gidiyoruz😂

0|0
220

En İyi Erkek Görüşü

• Maçta hakemden önce konuşacak çok şey var. Son yılların en tatsız tutsuz derbisiydi Kaleciler top tutmadı nerdeyse. İlla hakem konusulacaksa fenerliler suna da baksın
    Persie 1 degil 2 kez kirmizi gormeliydi şu pozisyonda kasten basiyor. Hasan alinin tiyatroyla kendini yere atip quaresmayi sari yuzunden oyundan cikartmasi da var.
    mobile.twitter.com/.../805097128343306240
    Josef bizimkinin kafasını sıkıştırdı hakem bunu da es geçti

2|2
    0|2
    • Kiev maçı öncesi takimi yormadan kasmadan bile kadikoyden 1 puan alınıyormuş onu gösterdi senil reis. Biz vodafone arenada ezeriz sıkıntı yok :)

• Aynen öyle😁

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Beşiktaş'ın hangi maçından sonra hakem konuşulmadıki bu komik olsun :)

0|2
    2|4
    • Bir fenerli hakeme nasıl laf söyleyebilir ya her seneniz şaibeli😂😂😂Her sene hakemler hep fenere yardım eder bunu herkes bilir kusura bakmayın da ben bile sizden delikanlıyım bayan halimle😂

• Fenerin.. Ne hakemi ben maçı yorumnladım zaten tatsız tutsuz bir karşılaşmaydı ama sorunda komik değilmi demişsin bende objektif olarak bak önceki konulara her maç bjk maçlarında özellikle hakem konuşuldu bugün konuşulmasıda normal yani dedim :)

• konuşular ancak.

1|0
    0|1
  • aziz yıldırım en iyi yaptığı iş baya bir eğleniyoz o konusurken bide lafın başında hakemlerle ilgili ilk kez konuşçam diyorya ay orayı hiç sorma

2|0
    0|0
  • Çok komikler, sanki oyun oynadılar da hakem izin vermedi 😂

2|0
    0|1
  • Bence trajikomik anca ağlarlar

2|1
    0|1
  • Herşey ortada fazla söze gerek yok Hüseyin göçekin defansının yanında Beşiktaş'ın defansı hiç sayılır

0|3
    2|6
  • Hakem sayesinde zor kurtuldunuz Tosice kart yok , kjaerin en ufak müdahelesi kart ayrıca tolga maç sonunda her zaman hakeme gittiler demiş , oguzhah oyundan çıkana kadar her oyun durduğunda hakeme gitti , şu maçın hakkı neydi nasıl bitmeliydi herkes biliyor zaten Fener düşmanları hariç :)

0|0
    2|1
  • Hasan Ali güldürdü beni en çok. Tolgay'ın açıklamalara bak tam thug life olmuş :)

2|0
    0|1
  • oc hüseyin göcek

0|1
    2|5
  • Değillerr

0|0
    0|0
  • Besiktasliyim ama kotu mac yonetti

0|1
    0|1
  • fenermi şikayet etmiş macı izlemedim ama

0|0
    0|0
  • 0-0a oynamak icin gelenler kadad değil.

0|0
    1|2
  • doğru dürüst atağınız bile yok burada gelmiş feneri gömmeye çalıyorsun yazık ;)

0|0
    1|0
    • Fenerin en iyi hali Beşiktaş'ın en kötü halini yenemedi😂😂Kiev maçı öncesi antrneman maçı oyuncularımızı yormadan Kiev'e yolluyoruz😂

• fenerin en iyi halini henüz görmediniz merak etme ;)

• Ben seciciyim bu konuda

0|0
    0|1
  • Aynen

1|0
    0|1
  • Ifade Özgürlüğü diye birşey var

0|1
    1|2
  • maçı izleyenlere anket yapsan %90i ayni seyi soyler. sen %10luk dilimdesin

0|2
    1|4