Kapat

Beşiktaş ın Maç Boyunda Kaleye Tek Bir Şut Atamamasini Nasil Değerlendiriyorsunuz?

Beşiktaş in pozisyonu bile yok maçta bu kadar kötü futbolu taraftar hakkettimi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Niye fb kaleye kaç sut attı? İki takımında isabetli sucu yokken Beşiktaş in ki mi gündem oldu

Kiev maçı öncesi çok yormadan 1 puanı alıp 4 puanlık farkı korumak , vodafone arenadaki maçta ise fişi çeker

#NamağlupBesiktas diyeceksiniz

1|3
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Gizli fenerli geldi. Kadıköy'de 1 puan iyidir pozisyona fazla giremedik ama ezdirmedikte kendimizi. Üzülmedik sen rahat ol :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçe açısından beraberlik cepteydi zaten, daha üretken olup maçı galibiyete taşıyamadı sadece, beşiktaş ise pozisyona dahi girmeden maçı tamamladı. Önemli ölçüde beraberlik için gelmişler genel görüntü buydu benim gördügüm. Futbolunda düşüş var, son haftalara bakılacak olursa maçlarında sürekli puan kayıpları yaşadı. Bu fikstür sıkışıklığı vs. gibi nedenlere bağlanıp iş geçiştirilmeye çalışırlıp gerçeğin önüne perde çekilmeye çalışırısa beşiktaş ilerde çok sıkıntı çeker. Tabi bu benim fikrim... :P

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe bariz üstün oynadı ama şans bizden yana değildi.
    Fener tıpkı bugün kü Real Madrid gibi şanssızdı.

0|1
    0|2
  • Beşiktaş'da Adana maçından başlayan futbol olarak bir düşüş var bu gözle görülüyor bu maçta tavan yaptı yani fb için beraberlik zaten cepteydi galiğ gelemdiler.

0|0
    0|1
  • fenerbahçenin şutu varmıydı? ya da pozisyonu? haklısın ama sizin için normal bişey, beşiktaş için anormal ki başlık açmışsın

1|0
    0|1
  • Beşiktaş'ın 2016-17 sezonunun şampiyonu olacağına yoruyorum. ŞENOL GÜNEŞ bey diyeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Kafalar Kiev maçındaydı, bir puan için çıkılmıştı

0|0
    0|0
  • Hakemle bu kadar

0|0
    0|1
  • Kötü futbol? Adamların başından beri amacı oydu bence taraftarlarda futbolcularda istediklerini aldı

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Beceriksizlk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamam yokmus hadi fenerin vardi da neye yaradi

0|0
    0|0