Bjkliler sevinçten ağlamışlar biliyormusunuz?

Bjkliler Gs ile dalga geçiyordu ama Bjkliler maç sonu berabere kalınca sevinmiş siz nasıl buluyorsunuz büyük takımla berabere kalınca sevinilir dimi. Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• Real Madrid bile deplasmanda beraberliğe sevindi. Çünkü puan farkını korudular, namağlup unvanları gitmedi. Boş yapma teneke

0|1
    0|0
    • Real Barca ile yaptı Real mı Barca mı iyi takım sence. Boş insan.

• Kimin boş olduğu belli allahın fakesi. Ağzından köpükler çıkıyo hissediyorum :D

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyon belli iki renkli üçüncü olmak için yiyin birbirinizi.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Büyük takımmıs ee gösterselerdi o zaman büyük takım olduklarini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• son 5 yılda oynadığı en kötü maçtı beşiktaşın, bu kadar kötü bir beşiktaş görmedim ve fenerde kendisine göre iyi oynadı ve sevindiler bu olmayan futbola. ben üzülüyorum bir beşiktaşlı olarak 2 puan kaybettik topla oynama oranında bile deplasman takımı ilk yarı %59-41 üstündü. maç sonu %52-48 yine beşiktaş öndeydi. van persie kırmızı kartı görmedi arkadan bileğe bastı, hasan alinin ilk yarı gökhan gönüle yaptığı sarı karttı, ikinci yarıda quaresmanın pozisyonu hakemi aldatmaya yönelikti kırmızısı es geçildi kısaca 2 tane fenerin. kiev maçını düşünerek quaresma oğuzhanı çıkardı şenol hoca ki çift forvete bile döndü galibiyet için; kısaca sevinmesi gereken fenerliler 1 puanı iyi kurtardılar. kaleyi bulan şut yoktu iki takımında ayrıca

0|2
    0|0
    • Topla oynama oranı nasıl yüksekdi topu oyuna geç sokdu hep geride pas yaptı ileri çıkmadılar ki.

• hiçbişey 😊 şut çekmediniz kaleciye napsın

• Şut çekemdik mi kaç kere topa deydi ortaları sen şuttan saymıyormusun.

• Ligin dördüncüsü ile ligin ikincisi oynuyor dikkatini çekerim , altta olan sizsiniz usttekinden puan almak şeref sizin için

Anladık ki fbnin en iyi hali bile Beşiktaş in ölüsünü yenemiyor , rakibimiz olacak kapasitede değilsiniz

0|0
    0|0
  • Bilmem ağlamışlarmı zıplamışlarmı ama bjk 1 puan için geldiği açıkca görülüyordu istediklerinide aldılar sonuçta.

0|0
    0|0
    • Sevinmişler.

• @sibeeell1903 Sorumda olan sensin.

• Benim asabımı bozma. Yokol burdan

• 3 puan için geleceğiz dediğine bakmayacaksın herkesin.
    Beraberlik şu an kendileri için en iyi skor olacaktı ve oldu.
    Bence Galatasaray kendi sahasında yenecek. Fenerbahçe deplasmanda yenecek ve aynı şekil Başakşehir bozulmazsa kendi sahasında yenecektir. Yani şampiyon olma ihtimali yok bana göre Beşiktaşın umarım ilk 16'ya çıkabilirler. Kievi bir yensinler zaten kolay bir rakip ile eşleşebilirler ise ilk 16 dan çıkabilirler çünkü Beşiktaş Avrupa da maksimum başarısı Gruplarda 7 puanı görmek.
    Artık Beşiktaşta Avrupa da yardım etmeli Türkiye sıralaması için çünkü 2018den sonra Milli takımların başarılarına göre değil sadece ülke takımlarının başarılarına göre olacak Lig'den Avrupaya katılma sayıları. Yani Galatasaray zaten en fazla puan kazandıran takım ondan sonra Fenerbahçe ardından kaale alınacak bir Türk takımının olmaması üzücü.

0|0
    0|4
    • Haklısın.

• Sonradan izledim tabi ki. Hakemin saçma kararı ortada Gerrard bile eleştirmiş. Orada Beck faul bekledi tamam ama ya Beck gerçekten ayağına kaysa kırmızı yese bu takım ne yapacaktı? Yani ilk golü çok basit yediler biraz ileride kapalı savunmayı açmaya çalıştı sonra Beşiktaş ama başaramadı sonra da saçma karar. 6-0 sebebi hakem değil oyunculardır sadece Beşiktaşın yenikken de umudu vardı bunu zedeledi. 6. Gol ofsayt ki buda bir şey değiştirmez Kiev gibi çöp bir Ukrayna takımından 6 yemek çok üzücü ve Oğuzhan gibi çalım atmaya çalışıp çalım yerse dönen toplar böyle gol olur işte yani gerçek bir hoca o oğuzhanı kadrodan çıkarır belli bir süre ama Beşiktaş gibi büyük bir klüp Oğuzhana bağlı maalesef.

• oğuzhanın kaç maçını izledin ya da canlı hiç izledin mi? gerardın açıklamalarını iyi dinle maç çok farklı sonuçlanacaktı hakem içine etti diye açıkça söylüyor ki konsantrasyon gitti o dakikadan sonra, 5-0 da yenik olsa son 5 dakikada 4 gol atmış takımız ve 5-4 ü yakaladık denizli maçında. hakem alanenen doğruyorsa oynayamazsın haklı bir karar olsa o maç 2-0 danda dönerdi emin ol

• Futbol muhabbetin bunda öte gidemiyor veledi zina çocuğu

0|0
    0|0
  • Ligin üçüncüsü ile berabere kalınca neden sevinsinler. Van persieye kırmızı verilecekti dimi

0|1
    0|0
Yükleniyor...