Ömer Aşık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tek kelimeyle gururumuz bence..

Chicago'da çok bir şey yapamasa da,Houston'da patlama yaptı resmen..Houston'un da gözdesi oldu bence..NBA'de kendini biraz daha geliştirdikten sonra Türkiye'ye gelmeli aslında..

İster miydiniz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• takıma çok faydalı bir oyuncu özellikle savunma yönü çok iyi de daha az gelişmiş haliyle NBA'e gidip üstüne kendini geliştirdikten sonra Türkiye'ye neden dönsün NBA'de devam eder adam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Adam normal sezonun en fazla ribaund alan 3 oyuncusundan biri

düşünsene nba de o kadar devin arasında ilk 3 e giriyorsun

tek eksiği hücumdu ama bu sene ortalaması 10 un üzerinde

gayet iyi

1|0
    0|0
  • Mip ödülünü Paul George'un alması çok büyük haksızlık oldu ömerin alması lazımdı tabi Nikola Vucevic de güçlü adaylardandı ama olmadı büyük ihtimalle Jeremy Lin+Ömer Aşığı sezon sonu free agent kalan Dwight Howard için teklif edecekler çok yazık olur howard prime sezonunu geçti çünkü 2009 daki Howard dan eser yok .Ama ömeri tutup en büyük draft bustlarindan thomas robinson+ terrence jones birde draft hakkı koyup yıldız bir 4 numara da alabilirler.Darly morey olunca takımın başında tahmin etmek zor.

1|0
    0|0
  • kesinlikle Türkiye'ye gelmemeli bence gayet başarılı ve devam etmeli nba'de yalnız serbest atışlarına acilen çözüm bulmalı :)

1|0
    0|0
  • iyi düşünüyoz

1|0
    0|0
  • bir dönem mehmet okurla ayak üstü bir muhabbetimiz oldu nba ligini sordum oyuncuları felan sordum çok iyi olduğunu söyledi ömer aşık için nba de oynamak daha iyi...

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim basketçilerden biridir gelmesin bence NBA'de devam etsin Avrupaya daha fazla sporcu göndermeliyiz

1|0
    0|0
  • basketbolu pek takip etmem ama nba da oynayan her oyuncu bizim için grurdur bunu biliyorum ömer aşığıda bir yerden gözüm ısırıyo

1|0
    0|0
    • ilkan da atıyordu bazen,ilkanın atması daha ilgi çekici :D

• :)) onu tanımıyorum o kimdi:) he bide bu amerikalı Lemron varya bikere uykum kaçmıştı televizyonu açtım nba vardı izliyim dedim o maçta 7 de yedi attı :)9 8. attı ama girmedi:)) spiker çıkdırıyodu hoşuma gitti

• gelsin tabikide ufaklik...;))

1|0
    0|0
  • benim akrabam olur kendisi benimde soy adım aşık :) gerçekten

1|0
    0|0
  • NBA'de kalsın ne yapacak Türkiyede :/

Enes vardı bi' ona noldu? :D

1|0
    0|0
  • yok yahu gelmesin avrupaya falan kalsın orda :D

0|0
    0|0
  • maçlarını izledim çoğu maçta pasif kendine güveni yok ama gelişti tabi

1|0
    0|0
  • kendini baya geliştirdi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok sverim kendisini o da beni sever.dhfjfjj. kalsın Nba'da.

1|0
    0|0
  • Sağlam Fenerlidir ama severim kendisini <3

Gelirse bize gelsin yoksa da Nba devam :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...