Bugünkü oynanan maçta hakem hatası varmıydı?

Ben görmedim de fenevliler ağlayıp duruyor hakem ne hata yaptı millet?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• yoktu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yarı Hasan Ali yaptığı poziziyon sarı karttı birde bjkli bir oyuncu voleybol oynadı Tosic'miydi hatırlamıyorum oda net sarı karttı. İkinci yarı kırmızı kart denen poziziyonlara tekrar bakmak lazım ben bjklilerle izledim maçı onlar taraflı baktığından nargile içerken iyi süzemedim ama onlarda sarı kartlara sövüyordu. Yani detaylıca skain bir şekilde tekrar bakmam lazım ama ilk yarıdaki poziziyon Tosic ise Lens'e yaptığından sonra ikinci sarıya atılmalıydı gerçi direk kırmızı diyorlar ama bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Hepsini demissin de rvp nin kırmızısı nerede :)

• İkinci yarı başında vardı bir poziziyon ayağa basma onu kastediyorsun sanırım kart bile çıkmadı yani ben olsam sarı kart garanti veririm kırmızı olurmu tartışılır giriş evet ama yumuşak bir müdehale yani çokda sert değildi açıkcası benim yorumum ordada kart vermedi hatalı karar evet ama sarımı kırmızımı tartışılır ben ikisinede birşey demem açıkcası doğru poziziyonsa hatırladığım

• @KurabiYe Yani sen bu dedikleri doğru olduğunu kabul ediyorsun dimi.

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş ☆☆☆ yıldızı takınca daha çok ağlıyacaklar 😄😄

0|0
    0|0
  • Yoktu sanirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Maçta hakemden önce konuşacak konu maçın tatsız tuğsuz olmasıydı. Kalecilerin top tutmadığı mac oldu. He illa hakem diyenler şunlara da baksın
    Persie 1 degil 2 kez kirmizi gormeliydi şu pozisyonda kasten basiyor. Hasan alinin tiyatroyla kendini yere atip quaresmayi sari yuzunden oyundan cikartmasi da var.
    mobile.twitter.com/.../805097128343306240
    Josef bizimkinin kafasını sıkıştırdı hakem bunu da es geçti

0|0
    0|0
  • van persie tosicin arkadan bileğine bastı kırmızı görmedi kartta görmedi, hasan ali ilk yarı gökhan gönüle sarı kartlık faul yaptı, ikinci yarı quaresmanın pozisyonunda hakemi aldatmaya yönelik hareket ikinci sarıdan kırmızı ama görmedi kart o da. birde hasan alinin ilk yarı ofsayt pozisyonu var vermedi hakem onuda atamadı fener

0|0
    0|0
  • Size göre yok ötlek gizliler. bu nasıl efendi beşiktaş la böyle efendimi olur. çiirkeflik diz boyu efendiliğin bir duruşu olur. neyse neyse yav he he yoktu hakem 10 numara yönetti maçı.

0|0
    0|0
    • gizliden nasıl çıkılır çıkacam

• izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...