Kapat

Fenerbahçe 0-0 Hüseyin Göçek?

Abi böyle maçmı yönetilir. bu nasıl hakem o tosice dk 80'de niye kırmızı çıkmaz. kırmızı için lensi öldürmesimi lazım. beşiktaşa kaçtane öften pöften faul yaratıp duran top şansı verdi yazıklar olsun. ulaan herşeyi geçtim ilk yarı dk 39'da sow kaçtı van persie topu sow gönderiyor atibamı marcelomu tam hatırlamıyorum eliyle kesti topu kart yok. o top geçse sow kaleciyle karşı karşıya laan. böyle efendi olacaksanız hiç olmayın gerçek efendilere yazık.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• van persie ilk yarı tosicin arkadan bileğine bastı kırmızıysa görmedi, hasan ali ilk yarı gökhan gönüle sarı kartlık hareket yaptı görmedi, ikinci yarı quaresma pozisyonunda hakemi aldatmaya yönelik hareketten ikinci sarıyı görmedi, birde hasan alinin ofsayt pozisyonu vardı ilk yarı devam ettirdi iyice alıştınız kollanmaya varya

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Maçtan öncede dedim beraberlik ya da fb galibiyeti diye, zaten maçı izlersen fb için beraberlik cepte gibiydi ve ataklara bakarsak bir tık galibiyete yakın taraftı diyebilirim. Genel olarak zevksiz tatsız tutsuz bir karşılaşmaydı pozizyon bile yok diyebilirim maçta kaleci Volkan yere bile yatmadı fb de cılız ataklar geliştirdi bir iki çokda etkili olmayan poziziyon var yani beraberlik normal gibi hakemi değerlendirmedim ama kartlarda hataları vardı bazı poziziyonalrda.

0|0
    0|0
    • Gs ile dalga geçenler sence Bjk ile de dalga geçermi. Bir şutu yok kalemize hakem olmasa yenerdik. Tosic pozisyonu el pozisyonuna kart verilmedi.

• Galatasaray ile dalga geçnler tabiki kendi takımları ile geçmezler :) Dalga geçilcek durumda yok zaten ben utbol yorumladım he kastın buysa bjk evet 1 puan için gelmiş ve istediğinide aldı.

• Yazık ama.

• Nasıl Beşiktaşa şans verdi ki tek pozisyonumuz yok. Bence hakem diye ağlayacağınıza doğru dürüst oynayıp yenseydiniz. Sizinkiler de az yatmadı yerlerde. Kısacası ağlamayın!

0|2
    0|0
    • Hangi maçı izledin yavrum benim izlediğim maçta yatan beşiktaştı.

• Tam tam aynen öyle maç bittiye beraberlik zaferini aldınız ya konuşuyon bol keseden. 2 maçta görüşmek üzere.

• görüşelim.

• T*aşak mı geçiyorsunuz mk ağlamayın hakem diye Bağırın ulan Namağlup Beşiktaş Bey diye!

0|3
    0|1
    • Ağlanacak halinize gülüyorsunuz. neyse relax dostum gece sizin geceniz kadıköyden 1 puan çıkardınız büyük zafer sizin.

• Galatasaraydan kötü oynayıp sevinmek. Ama ben Beşiktaş gibi büyük bir klübün aynı şekil Galatasaray için de geçerliydi bu söylediklerim. Bir iki tane saygısız taraftarı yüzünden gözümden düşecek hali yok. Bu Türkiye'nin 3 büyüğü belli. Ama maç konuşuyorsak zaten orta da Beşiktaşlı arkadaşları tebrik ediyorum sevinsinler ve oyunculardan net bir Kiev galibiyeti bekliyorum.

• Tosic kasti sakatlamak amaçlı kayıyor net kırmızı, Quaresma arkadan yapıştırıyor Hasan Aliye hemde topsuz alanda sinirden ona da kırmızı yok.
    Gerçekten berbat bir maçtı Beşiktaşlı arkadaşları tebrik ediyorum.
    Bayram onlar için. Umarım Dinamo Kiev takımını yenerler.
    Fenerbahçe Beşiktaşın boyunu aşıyormış onu anladık bu maçta.
    Hem pozisyonların değerlendirelememesi hem de 2 kırmızı yemek varken kırmızı yemeden maçı bitirmek çok çok önemli şeyler. Fenerbahçe kale de 1 şut dahi görmedim sadece kornerden kaleye 10 metre yanından geçen bir kafa vuruşu vardı Marcelo'nun.

0|0
    0|1
    • Ya abi adamlara rahat 10 tane duran top şansı verdi hakem beleşten. neyse lig uzun nereye kadar bakalım gidecekler hakemle.

• Verdiğim paraya yazık böyle olcağını bilseydim gitmezdim stada. O kadar para vericeğime evdede izlerdim.

0|0
    0|0
  • Ya bırakın bunları şimdi hasanın quaresma'ya yaptığını gördük çok bariz şekilde geri döndü quaresma önüne bile bakmıyodu yere attı kendini boku bokuna sarı yedi adam

0|3
    0|0
    • Laa maç boyu Fener lehine verdi tek yanlı hareket orada kabul bişey yok ama. quaresma ondan önce hasana ne yaptı onu söyle topsuz alanda sinirden arkadan girip yapıştırmadımı adamı. ona kart çıkmadı ona say.

• Onu söylüyorum zaten düzgün oku quaresma önüne bakmıyodu hasan geri döndü nedense koşarken çarptı orda kendini nasıl yere attığınıda gördük yemeyin bizi şimdi

• Hakem maçı çok etkiledi de beşiktaş savunması da sağlamdı. Atakta kanatlardan pek bir varlık gösteremediniz

0|0
    0|1
  • Beşiktaş hakem sayesinde puan aldı diyenler ya kördür ya da canım.

0|2
    0|0
  • tosıcc ve n u denen cibiliyetsizler kırmızıyla direk atılmalıydı göçeğe gelince tam bir görev adamı bir takımı nasıl olurda keserım diye düşündü ve uyguladılar göçekle işin aslı şu beyler göçek maçı beşiktasş kazanamıcaksa berabere bitırttirmeye gönderildi ve öylede oldu fenerbahçenin hemen hemen her ıkılı mucadelesınde çekme yitme bileğe hareket vs biz bu akşam son 5 6 maçın altında kaldıysak kupa maçı hariç göçek denilen tetikçi yüzündendir ve bazılarının yalaması gayet başarılı diyorum..

0|0
    0|2
  • Üç kırmızı verilmedi. Defans yaptı sadece bir şut yok kalemize. Hakem olmasa yenerdik.

0|0
    0|2
    • 3 kırmızılık bir durum görmedim belki quaresma 2 sarıdan gide bilirdi ama genel olarak hakem çok önüme çıktı.

• Tosic ilk yarı Sow'a giden topu el ile kesiyor sarı vermedi ikinci yarı sarı gördü.
      Quaresma arkadan daldı sarı verilmedi ikinci yarı sarı gördü.
      Necip son dakika taban yaptı sarısı vardı.

Yükleniyor...