UEFA nın bjk ve fb için kararı ne olur sizce?

UEFA nın bjk ve fb için kararı ne olur sizce?

Güncellemeler:
UEFA disiplin Kurulu Hakimi Aziz Yıldırıma : " Dedikleriniz doğru ise Ceza mahkemesi neden size Hapis cezası verdi." ?

Aziz Yıldırımın cevabı : " Özel Yetkili mahkemeler Hukuk dışı mahkemelerdir ben bu yargılamayı saymıyorum."

UEFA disiplin kurulu hakimi aziz Yıldırıma : " Suç ortaklığından dolayı yargılanan yöneticilerinizin Cezaları onaylanmış Türk yargıtay tarafından. Bu çelişkili değil mi?
UEFA Fenerbahçe'ye 2+1, Beşiktaş'a ise 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası verdiğini bildirdi.

0|0
9|37

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım. Suçlular cezasını tabiki çeksin. bu klup ya da kişi. Fenerbahçenin bazı konularda su yönden haklı, "önemli futbolcularla ligde iyi oyun sergiledikleri halde ve bu oyuncuların şikeden haberi bile olmadan canla başla mücadele ettikleri halde bazı kişilerin bireysel şikeleri fenarbahçeyi rencide ve mağdur etmiştir" benim gözümde. bence fenerbahçe klübü orda savunma yapmak yerine, aziz yıldırım yapsın! fenerbahçe men cezası alacağına aziz yıldırım alsın. bu lig ne cimbomsuz ne fenersiz ne de beşiktaşsız tadı olmaz

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Bence ikisini de Men veya Fhes etmeli... Temizlik lazım Temizlik...Dürüstlük.. Ha bu diğer tüm takımlar için de geçerli. Özellikle Türk futbolcularının bu denli Totolarının havada olması çok sinir. Sanki bir mok becerebiliyorlar. Takımlar yine hep yabancı Futbolculara emanet..

2|0
    0|0
  • Beşiktaşta sıkıntı yok gerekli savunma yapıldı

2|0
    0|0
  • Şimdi fener men edilirse 5. olan kayserispor mu katılacak avrupa kupalarına ?

2|0
    0|0
  • Beşiktaş'a 2 yıl men,puan silme cezası,Adalı'ya 5 yıl veya ömür boyu men,Fenerbahçeye 2 yıl avrupa kupalarından men,Aziz yıldırım ömür boyu men cezası diğer yöneticiler 1-5 yıl arası men,karamsar mı oldu bilinmez ama Türkiye'de ki mahkemenin verdiği karara istinaden bir karar cıkacak bence Federasyon'un sahaya yansımama saçmalığı şeklindeki kararını çürütecekler Aziz yıldırım'ın savunması basit ben yapmadım ama yaptıysam onlarda yapıyo ondan yapmısımdır

2|0
    1|0
    • Savunma gayet basit ama konunlarda basit kardeşim uefa Türkiye deki mahkemeyi baz alamaz. Çünkü federasyon özerk bir kuruluştur ve federasyonu baz alması gerekir. (kanuna göre) Kaldı ki eğer mahkemeyi baz alırsa. Sonucunu beklemek zorundadır.

• Götze'nin oynayıp oynamamak istemesi ile alakalı kimsenin bir açıklaması yok sakat olmasaydı da oynayacağına inanıyorum,burada yaptıgın savunmanın Aziz Yıldırım'ın yaptıgı savunmadan hiçbir farkı yok,ayrıca bir kulüp başkanının ( şikeden yargılanan bir kulübün hemde ) şikeden yargılanan başka kulüplerin desteğini alarak federasyon başkanı seçilmesini özerklikle bağdaştırıyorsan o ayrı,TFF hiçbir zaman özerk olamadı

• Tahkim'de bu cezalar onanırsa haklı çıkıyorum ek dosyalarla kişilere de ceza gelebilir hadi bakalım üzücü oldu

• Bence UFA nın Türkiyedeki yargı süreci tamamlanmamış bir davayı avrupa insan hakları mahkemesı gibi değerlendirip karara bağlaması Türkiyenin uefa yerine yeni bir alternatif aramasını sağlar. Bir beşiktaşlı olarak uefa ya alternatif futbol organizasyonunu tercih ederim. Zira küçük fransa galatasaray ve laz cumhuriyeti trabzon uefada oynasın biz ayrılalım.

0|1
    2|2

• Şike yaptığı mahkeme tarafından tescil edilmiş... Hapis cezası almış suç örgütü kurmaktan yargılanmış ve cezasını almış birisi içi nhala hangi yüzle bir şike yapmadan şampiyon olduk diyebilyorsunz... Trabzonspor Başkanı tff genel kurulunda bir suratına tükürmediği kaldı tüpçü ile şikecilerin niye çıkıp bir tanesi karşısına kendini hakkını savunamadı ? bugün adalet tecelli eder fener ve şikeye karışanlar kim olursa olsun 2. lige düşer pazartesinden sonra da herkes kafasını dinler...

2|1
    0|0
  • Fenerbahçe ye en az 2 yıl ceza verilir ama Beşiktaş ı bilemicem

1|1
    0|0
  • fener artık öyle tırsıyoki :) uefadan gelecek cezanın sorumlusunu tff olarak gösteriyor kaypak bunlar ya

2|0
    0|1
  • Güncelleyip paylaştığın şeylerde kesinlikle yalan. Çünkü uefa binasına bir tane bile basın mensubu kişi alınmıyor. hatta sivil kimse alınmıyor. asparagas haberlerle medya gücü yaratmaya çalışılmaya çalışılıyor her zaman ki gibi bu yüzden en büyük FENERBAHÇE

1|0
    2|1
  • Kupa görmek isteyen Trabzonlulara sesleniyorum. Gelin müzemizde görün gidin öyle çocuk gibi benim o ya benim o ya diye tutturmayın. Şerefinizle çıkıp sahaya mücadele edin kaç galibiyetiniz var Fenerbahçe'ye karşı Her maç o seninin anısına sahaya çıkıp o senede olduğu gibi yeniliyorsunuz :) Yanıp tutuşmayın boşuna Uefa dan ne caza gelirse gelsin. Kupa müzemizde kalacak. Hadi gidin siyasetçilerin Uefanın kapısında ağlayın durun hadi koşun çocuklar.

1|0
    2|1
    • Siz şikebahçeliler mi şerefden bahsediyorsunuz hahahahaahah . Uefa kupanın sahibi olarak sizi görseydi şampiyonlar ligine Tabzonsporu göndermezdi. Hak yerini bulacak inş. tff nin yapamadığını UEFA yapacak !

• Kararı alan UEFA dır. tff uefa nın kararını uyguladı. tek bilmediğin futbol olsaymış keşke. daha bayanlarla nasıl konuşman gerektiğini bilmiyorsun. "lan" nedir ? artık muhattabım değilsin

• sende benim gözümde lansın. Benim nasıl konuşacağıma karar veremezsin. Azcık Yargılama sürecine saygı göstermiş olsa idin. Seninle bu şekilde konuşmazdım.

• Bence 2 sine de zarar gelmesin

1|0
    0|0
  • Canlı Takip edebilrisiniz

link

2|0
    0|0
    • bu adam fb ceza almazsa hesabımı kapatcam diye yemin etti :)

• davaya müdahil olma isteği uefa nın işime karışma ben hallederim demeisnden kaynaklandı... trabzonspor u dahil etseydiler tarafsızlık la alakalı sorgulanacaklardı... ince mantık yürüt birader... şu an orda paylaşılan ressimler vs twitter dan paylaştı an ve an ne olyuorsa yazıyor adam... bu adamın trabzonspor ve trabzon sevdalısı olduğunu tüm trabzon biliyor sen tanımıyorsun olabilr... itirazım yok... ama ben de hak hukuktan yana biri olarak söylüyorum ki eğer bu işin içinde trabzonda varsa

• dşürülsün... dolayısyla zannetmiyrum yalan haber olduğunu

• Fenerden yana ne acınız var :DDDDDDDDDDDDDD

1|2
    2|1
    • Ve siz bu acıyı bir ömür boyu unutamayacaksınız :DDDD

Fenerin yaşayacağı bu cezalarla kendizi tatmin etmeye devam edin :DDD

• Ayrıca sahanızda fenere 2-1 yenilerek şampiyonluğu kaçırmadınız mı? Adam gibi oynasaydınız şampiyon olsaydınız. 95-96 sezonu sen yoktun belki ozamanlar.:))))

• 7 maçtaki puanınız silinirse biz zaten şampiyonuz averaja kalmazdı işimiz. Kaç puan gerimizdeydiniz be

• Beşiktaş'a bir şey olmaz.Şikeci Fener alır cezayı.

3|1
    0|1
    • İnşallah. Kupa TRabzona gelsin artık :)

• beşiktaşı belediye ile olan kupa maçından dolayı aldılar ve o maçta ibrahim akın şike yyaptıgını kabul etti sonra reddeti vs... tape lerde var... büyük ihtimalle beşiktaş da fener kadar ceza alacak... asıl soru şu ? kupa yı verince TRABZONSPOR a ödenecek tazminatlar :) TFF + Fener = 500.000.000 $ bahsediliyor...

• Trabzon birşey beklemesin o kupa müzede kalacak

1|1
    2|1
  • Haha duruşmaya canlı bağlantı yapmışsın :DDD benim hakkımdada bir şey diyorlar mı bari

0|0
    2|0
  • UEFA yola gelir :)

1|0
    0|0
  • Kirli maskeler düşecek Türkiyede oynadıkları oyunu Uefaya yediremeyecekler özellikle fenerbahçe...

2|0
    0|0
  • avrupadan men edilicekler malesef .s

2|0
    0|0
  • beşiktaşa bişey olmaz

2|0
    0|0
  • Haydi hayırlı olsn

1|0
    0|0
  • nereden takip ediyorsun ?

1|0
    0|0
  • 3 yıl önceki Seria A'ya benzettiler ligi

1|0
    0|0
  • Acı olur...

1|0
    0|0
  • yöneticilere men versinler yeter .aziz gitsin

fedarasyon fes edilsin

1|0
    0|0
  • Fener 2 sen men

1|0
    0|1
  • fb niniki iyi çıkcak

0|0
    0|0
  • Valla şu son yaşanan Gezi olaylarında yaşananları gördükten sonra futbol bana çok boş geliyor artık...

0|0
    0|0
  • bu konuşma metinlerine birde link verseydin kaynağına bakardık uydurmamı geerçekmi

0|0
    0|0
  • beşiktaşa b irşey olacagını sanmıyorumda fenere olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...