Erkekler, Fenerbahçe 0-0 Beşiktaş? Hüseyin Göçek?

Kaç yaşında hakem şu Hüseyin Göçek kaç senedir hakemlik yapıyor ama bu kadar mı acemice yönetilir bir maç.
Quaresma net kırmızı kartlık kasti bir darbe Hasan Aliye. Yan hakemin yanında oluyor olay ve sarı kart veriyor. Tosic kasti şekilde tabanlarını sakatlamak amaçlı kayarak sarı kart ile yırtıyor zaten yüz ifadesi de biliyordum kırmızı vermeyeceğini gibi. Çünkü malum hakemin acemi kararları.
Yani maça koyulacak hakem ölmüş bitmiş artık. En azından bir Cüneyt Çakır koyulsaymışta bu kadar hata yapmazmış en azından. Yani az hata yapmak var saçma sapan hatalar yapmak var.
Maçta zaten Beşiktaş kaleye 1 tane kafa vuruşu dışında şut çekemedi.
Çok ağır bir üstünlükle geçti fakat savunmayı çok çok iyi yaptı ve Fenerbahçe de boş kalan pozisyonlarda iyi vuruşlar yapamadı. Berabere bitti. 2 net ve tartışmaya açık olmayacak şekildeki kırmızı kartların verilmemesi Türk hakemleri adına çok üzücü gerçekten. Her hafta bir olay.
Sonuçta Türkiye'nin "şu an ki" en iyi derbisi denilecek bir derbiyi yönetiyorsun ve hadi görmedin diyelim Quaresma'nın kasti olarak arkadan hasan aliye, kaba tabir ile geçirdiğini.
Tosicin sakatlamak amaçlı kasti tabanlarıyla kayışı neydi?
Yani çok mu sert oynadı beşiktaş evet.
Fenerbahçe de sert oynadı. Sert bir maçtı fakat autu bile korner olarak vermiş bir hakem yani.

İki takıma da başarılar dilemek düşer önündeki maçlar için.
Türk hakemlerine çözüm gelmez arkadaşlar bunu da belirtelim sadece yeni sistem gelirse bilgisayar yardımı ile bazı şeyler çözülür. Baskette ne güzel. Yanlış karar diye bir şey yok neredeyse.

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• Maçtan öncede dedim beraberlik ya da fb galibiyeti diye, zaten maçı izlersen fb için beraberlik cepte gibiydi ve ataklara bakarsak bir tık galibiyete yakın taraftı diyebilirim. Genel olarak zevksiz tatsız tutsuz bir karşılaşmaydı pozizyon bile yok diyebilirim maçta kaleci Volkan yere bile yatmadı fb de cılız ataklar geliştirdi bir iki çokda etkili olmayan poziziyon var yani beraberlik normal gibi hakemi değerlendirmedim ama kartlarda hataları vardı bazı poziziyonalrda hakem konuşa konuşa bjk maçlarında ben bıktım hakemler bıkmadı o yüzden ben maçı yorumladım.

0|2
    0|0
    • Maç orta da zaten izleyen görmüştür.
      Hakemlere karşı uzatmakta iyi değil sadece sinir halimde bir eleştirimdi zaten uzatmam ben hiç bir zaman fakat çok üzücü. Galatasaray ile dalga geçen Beşiktaşlılar Galatasarayın 10 da 1 oyununu oynayamadı. Pozisiyonlar da Galatasaray maçına nazaran bence çok daha netti. Özellikle Skrtel %100 gol pozisyonu. Souza yerine Mehmet topal dahi olsaydı orada isabetli yollardı. 2 net kırmızı hakemin acemliği bu kadar net. Riekerink VS Şenol Güneş farkının da olmadığını görüyoruz. Bu demek değil ki kötü olan Riekerink hayır bence acemi olmasına rağmen takımı fena oynatmıyor. Şenol Hoca geldi şanslı bir beraberlik ama süper sonuç,, Riekerink geldi şanslı olmadığı için kaderine mahkum oldu.
      Umarım bu kadar şanslı sonuçtan sonra bir başarıya imza atarda gruptan çıkar Beşiktaş yoksa ben Beşiktaşlı diye katılırım aralarına yönetim istifa diye bağırmaya başlarım. Fenerbahçe de Zicodan sonra düzgün bir teknik direktör gelmiş onu anladık.

• Türkiye'ye kazandırılan puanlara bakıyorum bir saati bulamadım ama klüp sıralamasının yanında puanlar yazıyor ona göre GS 54.000, Fb 31.000, TS 24.000. Bunlarda pek bir şey ifade etmedi bana neye göre yapılmış kendi ligdeki başarıları içinde herhalde veya Avrupadaki başarılarına göreyse sadece doğal olarak puan da kazandırmış olur. Real açık ara birinciymiş takım sıralamasında. Sadece katsayı dedikleri şeyi gösteren bir tabloyu gördüysen link at merak ettim şimdi.

• Lig tv de okumuştum geçen hafta sitesinden bulabilirsin belki dediğin gibi sıralama öyleydi ama ts den önce bjk vardı 1-2 basmaak yükselmişler.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• o kadar kaliteli hakem varken hüseyin göçek'in atanması komikliktir.

0|1
    0|0
  • Doğru dürüst oynasaydınız da yenseydiniz. Van Persie'nin Tolgayın aşil tendonuna basması da kırmızydı kart bile vermedi. Pozisyon bile olmadı ki hakemi suçlayasın. Zaten 7 kişi kalsak bile bizi yenemeyecektiniz. İyisi halinize şükredin

0|0
    0|1
    • 1 tane bile pozisyonu bırak şutu olmayan bir takımdı Beşiktaş. 7 kişiden bahsediyorsun?
      Sence mantıklı mı? Kasten sakatlamak amaçlı yeni sakatlıktan çıkmış adam kaymak adamlıksa eyvallah Tosic adamın dibidir.

• Bitti kardeşim yazmayın ya. Allah aşkına yazmayın. Yazacaksan da artık Müslüman bir kardeşimiz olarak algılamam seni.

• olayı tahrik eden kendisi hemde gelmiş laf atıyor. 0-0 berabere bitmiş ve fb'nin daha iyi oynadığı maçta sırf kışkırtmak için bu feneri elimizden kaçırdık diyor.
      bak şampiyonlar ligini elinden kaçırdın, hemde hakem hatasıyla...

• onuda fenere haksizca verilen hakem desteklerine say be dostum

0|1
    0|0
    • Böyle bir şey demen saçma oldu bence.
      Maç zaten açık ara Fenerbahçe üstünlüğü ile geçmiş. 2 net kırmızı verilmemiş bu bana koymaz klasik mevzular ama 3 puan bu kadar gerekirken saçma oldu.
      Beşiktaşa moral oldu o ayrı bir şey ama sevinemiyorum maalesef çünkü 3 puan şartken ve Galatasaray maçı ile dalga geçen Beşiktaşlı arkadaşlar Fenerbahçe karşısında takımının nasıl oynadığını gördü. Ama sinirim geçtiğinde yine sevinirim Beşiktaş adına. Malum çok kritik bir maçları var Kiev ile her ne kadar kolay gözükse de bu maç Beşiktaşın en zor maçı olacaktır.
      İnşallah kazanırlar da boş yere 1 puan alıp gitmiş olmasınlar. Zaten yenemezlerse Beşiktaş taraftarlarından çok ben sinirleneceğim. Bu kadar güzel sonuçlar üstüne yenemiyorsun Kievi olacak iş mi derim yani.

• okumadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...