Erkekler, Fenerbahçe 0-0 Beşiktaş? Hüseyin Göçek?

Kaç yaşında hakem şu Hüseyin Göçek kaç senedir hakemlik yapıyor ama bu kadar mı acemice yönetilir bir maç.
Quaresma net kırmızı kartlık kasti bir darbe Hasan Aliye. Yan hakemin yanında oluyor olay ve sarı kart veriyor. Tosic kasti şekilde tabanlarını sakatlamak amaçlı kayarak sarı kart ile yırtıyor zaten yüz ifadesi de biliyordum kırmızı vermeyeceğini gibi. Çünkü malum hakemin acemi kararları.
Yani maça koyulacak hakem ölmüş bitmiş artık. En azından bir Cüneyt Çakır koyulsaymışta bu kadar hata yapmazmış en azından. Yani az hata yapmak var saçma sapan hatalar yapmak var.
Maçta zaten Beşiktaş kaleye 1 tane kafa vuruşu dışında şut çekemedi.
Çok ağır bir üstünlükle geçti fakat savunmayı çok çok iyi yaptı ve Fenerbahçe de boş kalan pozisyonlarda iyi vuruşlar yapamadı. Berabere bitti. 2 net ve tartışmaya açık olmayacak şekildeki kırmızı kartların verilmemesi Türk hakemleri adına çok üzücü gerçekten. Her hafta bir olay.
Sonuçta Türkiye'nin "şu an ki" en iyi derbisi denilecek bir derbiyi yönetiyorsun ve hadi görmedin diyelim Quaresma'nın kasti olarak arkadan hasan aliye, kaba tabir ile geçirdiğini.
Tosicin sakatlamak amaçlı kasti tabanlarıyla kayışı neydi?
Yani çok mu sert oynadı beşiktaş evet.
Fenerbahçe de sert oynadı. Sert bir maçtı fakat autu bile korner olarak vermiş bir hakem yani.

İki takıma da başarılar dilemek düşer önündeki maçlar için.
Türk hakemlerine çözüm gelmez arkadaşlar bunu da belirtelim sadece yeni sistem gelirse bilgisayar yardımı ile bazı şeyler çözülür. Baskette ne güzel. Yanlış karar diye bir şey yok neredeyse.


0|0
6

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...