Fenerbahçe - Beşiktaş maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Maç kimin hakkıydı sizce ankete yumulun millet..

#Gencaver
#FENERBAHÇE

• Fenerbahçe
    26%(7)59%(50)Oy Ver74%(43)
  • Beşiktaş
    74%(20)41%(35)Oy Ver26%(15)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2

En İyi Kız Görüşü

• İkisi de kazanamadı oh canıma değsin 😂

Beni de böyle hiç alakam olmayan soruya davet edersen böyle olur işte 😂

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kalecilerin top kurtarmadan bitimesi tuhafti :) Son yılların en tatsız tutsuz derbisiydi. Şenol reis kiev maçı öncesi kasmadan kadıköyde nasıl kaybedilmez bunun dersini verdi. Hakem ise maçta en son konuşulacak konudur bazı fbliler hakemi bahane etmeden şunları da okumalı

Persie kirmizi gormeliydi şu pozisyonda kasten basiyor. Hasan alinin tiyatroyla kendini yere atip quaresmayi sari yuzunden oyundan cikartmasi da var.
    mobile.twitter.com/.../805097128343306240
    Josef bizimkinin kafasını sıkıştırdı hakem bunu da es geçti

Sonuç olarak namağlup devam etmek güzel

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bilmem anlamam maçtan :/

0|1
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım İsviçreyim şu an 😂

0|1
    0|0
  • Izlemedim dusunmuyorum :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Maç tatsız tuzsuz bir maç oldu. Beşiktaş önemli ölçüde beraberlige gelmiş ciddi bir atakları yoktu, hatta atakları yoktu. Fenerbahçe ise bir kaç pozisyon yaratmış olsa bile üretkenlik konusunda sıkıntı yaşadı. İki takımda saha içinde birbirini kilitleyemeye top oynatmamaya çalıştı. İki takımıda tartı koyarsak Fenerbahçe maçı kazanma isteği açısından beşiktaştan yarım adım öndeydi diyebiliriz. Keşke kazansaydık ama olmadı sağlık olsun. Ama beşiktaşın kadıköyde galip gelememe hasretini 12 yıla çıkardık. Ayrıca Şenol Güneş 26 yıllık kariyeri boyunca 6 farklı takımla geldiği kadıköyden galibiyet alamadan gönderdik. Adeta Şenol Güneşe bu sene olmadı gelecek sene yine dene dedik... :D

0|1
    0|0
  • Maçtan öncede dedim beraberlik ya da fb galibiyeti diye, zaten maçı izlersen fb için beraberlik cepte gibiydi ve ataklara bakarsak bir tık galibiyete yakın taraftı diyebilirim. Genel olarak zevksiz tatsız tutsuz bir karşılaşmaydı pozizyon bile yok diyebilirim maçta kaleci Volkan yere bile yatmadı fb de cılız ataklar geliştirdi bir iki çokda etkili olmayan poziziyon var yani beraberlik normal gibi illaki kazanan olsaydı fb biraz daha istekliydi bjk zaten gol atmaya pek niyeti yoktu.

0|1
    0|0
  • Bjk beraberliğe oynadı. İstedigini aldı.

0|4
    0|0
  • Çok güzel oldu çokta iyi oldu (Galatasaray temsili)
    www.alicinaroglu.com/.../04-480x288.jpg

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Maçın hakkı beraberlikti. Kimse oynamadı zaten. Sabaha kadar oynansa 0-0 biterdi

0|3
    0|0
  • #Beşiktaş kazansın.

0|1
    0|0
  • ben ızlıyemedım macı dışarıdaydım valla ozet verırse bakıcam

0|1
    0|0
  • 3.20 oranı vardı kuponu yatıracaktım vazgeçtim adanademirs. a yatırdım oda berabere kaldı nalet olası

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım, Beşiktaş çok kötüydü.
    Hasan Ali çirkef oynadı. Q7 iyi ki çıktı kırmızı yiyebilirdi. Hakem sarı olmayan pozisyona sarı verip, olan pozisyonlara sarı vermedi.
    Fener, Beşiktaştan iyiydi. Ama yenilmediğimiz için yine de idare eder.
    Cenk manyağı berbattı, Aboubakarı Cenk in yerine ve Gökhan İnler i ikinci yarı başında oğuzhan ın yerine almalıydı, belki oyun şekli değişirdi

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlılar yine pozisyonları paylaşacaklarmı sosyal medya hesaplarında ağlayacaklarmı tek merak ettiğim konu bu

0|1
    0|1
    • benimde merak ettigim şu ligde kayrılıyoruz ya biz beşiktaş takımı olarak avrupadadamı hüseyin gçöek yinetiyo maçları siz iyi oynuyosunuzda napoli benfica kötü takımmı bak ne diycem 4 kez karşıya karşıya kaçırmış gibi konuşmayın

• @obsesifmilitan Bak ne diycem ben beşiktaşı elimizden kaçırdık demedim süper oynadık demedim ezdikte demedim merak ettiğim konuyu yazdım konuşma şeklimde ona göre yaptım sen yanlış anladın saygılar

• Bjkliyim sonucu bilmiyorum

0|1
    0|0
  • gerçekten çok mu umrunda bu senin

0|1
    0|0
  • Yav derbiler eskiden zevkliydi zevki kalmadı mac zevkli olsun sonuç onemli degil

0|2
    0|0
  • Şükrü Saraoğlu diye bir stad yapmışlar o stada konuk takım olarak gidenler beraberliğe seviniyor

0|3
    0|0
  • iki takım da rezildi. daha çok çabalayan fb olsa da iki kaleyi de bulan tek şutun çıkmadığı rezil ligin berbat bir maçıydı

0|1
    0|0
  • Peru 3. lig maci daha zevklidir

0|2
    0|0
  • Kaç kaç bitti maç neredeydi

0|1
    0|0
  • Bjk 90 dakika defans yaptı 3 kırmızı verilmedi Bjk ye. Yazık hakemler devam ediyor.

0|1
    1|2
  • BEŞİKTAŞ ı yenen daha doğmadı kardeş hayırdır fenere 😉

1|0
    0|0
Yükleniyor...