Bjkliler Gs ile dalga geçenler Bjk 90 dk defans yapmasını nasıl buluyorsunuz?

Gs Fener de mi derbiymiş dedi Bjkliler bakalım bu maça 90 dakika 1 şutları var mı yok. Defans yaptı hep. Topu geç sokdu oyuna peki şimdi soruyorum Gs ile dalga geçtiniz ya kendiniz le de dalga geçicekmisiniz yoksa susucakmısınız.

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Yalanlar vee hikayelere devamm 😊
    sen olayı anlamıyosun ama
    Beşiktaşı bu haliyle yenemediniz. Ölü hali bile çalışıyo takımın 😉 sen ağlamaya devam et.
    Biz namağlup yola devam ediyoruz..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maçtan öncede dedim beraberlik ya da fb galibiyeti diye, zaten maçı izlersen fb için beraberlik cepte gibiydi ve ataklara bakarsak bir tık galibiyete yakın taraftı diyebilirim. Genel olarak zevksiz tatsız tutsuz bir karşılaşmaydı pozizyon bile yok diyebilirim maçta kaleci Volkan yere bile yatmadı fb de cılız ataklar geliştirdi bir iki çokda etkili olmayan poziziyon var yani beraberlik normal gibi hakemi değerlendirmedim ama kartlarda hataları vardı bazı poziziyonalrda.
    Bu arada Gökhan yok dedin oynadı :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Of hıc sevmıyorum su tarz soruları yenılgıyı kabul edemıyosunuz burda kalkmıs besıktasa laf atmayın takım elınden gelenı yaptı berabere kaldık evet ama saglık olsun yıne de hala #NagmalupBesıktas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hangi Gökhan korkmuştu oynamayacaktı balon haber :)

Fbnin kaleyi tutan şutu varmış gibi konuşmayın , iki kaleci de yattı. Beşiktaş in namagluplugu kadıköye gelene kadar diyenler vardı ne oldu?

#NamaglupBeşiktaş diyeceksiniz

0|1
    0|0
    • Engellemen korkaklığını mı gösteriyor.
      Fenerbahçe top oynamak isteyen takımdır Bjk ile topu oyuna geç sokan defansta top oynuyan takımdı.
      Hani Gs ile dalga geçiyordun ya Gs bizim maçta şu kadar topu geç oyuna sokdu Bjk kaç dakika oyunu soğuttu bir baksana. Siz ancak Anadolu takımı olursunuz büyük takım olmadığınızı bu yılda gördünüz dimi üç kişi kırmızı verilmedi malasef hakemler el le meye devam ediyor sizi. Olsun alıştınız karışmayalım biz. Şereflideğil Meteli Bjk kara günler yakında.

• futbolun içine etti hakem ve bjk resmen

0|0
    0|1
  • Yinemi sen muta nikahı çocuğu ehe:/

0|0
    0|0
  • Ebubekir cok iyi ya:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...