Hayatta en çok ne yapmak için geç kaldınız ?

Hayatımız boyunca; "keşke zamanında ... yapsaydım" dediğimiz anlar olmuştur. Geriye dönüp baktığınızda, hayatta en çok ne yapmak için geç kalmış olduğunuzu düşünüyorsunuz ? Boşlukları doldurunuz :))

0|0
17|16

En İyi Kız Görüşü

• hiçbirşey için asla geç değildir. önemli olan yeterince istemek ve çalışmaktır.

keşke demem. keşke demeyi de sevmem. pişmanlıklarım tabii ki oluyor ama oturup "ay keşke bunu yapmasaydım" diyip kafayı kırmak yerine yaptığım hatalardan ders almaya çalışıyorum.

sevdiğim bir söz vardır, türkçe çevirisi şöyle: "hiçbirşeyden pişmanlık duyma. çünkü bir zamanlar onlar tam anlamıyla yapmak istediğin şeylerdi."

kendi irademle aldığım her kararın yanlış da olsa arkasındayım haliyle. önemli olan sonrasında yanlışların farkına varıp bunları düzeltebilmek. sonuçta kimse mükemmel değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben kaderci biriyim keskelerim yok geriye baktigimda ne güzel yasamisim diyorum ve ileriye baktigimdada büyük hayallerim yok , hayat bana ne sunuyorsa onu yasiyorum

0|1
    0|0
  • Üniversite sınavına bir kere daha çalışıp istediğim bölüme girebilseydim

1 yıl daha kaybetmeyeyim diye farklı bir bölüm bazen sıkıldığım bir işim oldu :/

0|1
    0|0
  • oturup ygs de adam akıllı çalışıp hemşire olmalıydım

0|1
    0|0
  • bence olumden baska her bir seyin caresi var diye duwunuyorum.yani hic bir sey icin gec diyil..ama bazen insanin icinde oyle bir duygular olurki insan zamani durdurupta geriye donmek ister ...

0|1
    0|0
  • Basketbol oynamak için geç kaldım mesela :(

0|1
    0|0
  • keşke yapsaydımdan ziyade keşke yapmasaydım dediklerim oldu. ama keşke yapsaydım demeye yeğlerim. bu yuzden canımın istedğini yapmaya çalışıyorum.

0|1
    0|0
  • keşke dersimi zamanında çalışsaymışım :/

0|1
    0|0
  • her an bir pişmanlık doğuruyor, yanlışlar içinde bir dünyada yanlışlar içinde yaşadığımdan pişmanlık her an yanımda..fakat ben umursamıyorum.

0|1
    0|0
  • Keşke I like I like gezip tozmsaydımda .. hemşire değilde ... Çok çalışıp bir doktor olsaymışım :/

0|1
    0|0
  • nikah masasında hayır demek için çok geç kaldım

0|2
    0|0
  • bazı zamanların değerini biraz daha bilseydim diyorum geriye dönüp bakınca.

0|2
    0|0
    • pismanliklarimizdan guller yapsak ex lerimizin ayaklarina doksekte artik cok gec.. ama pismanlik piskinlikten iyidir.. tecrube akli beraberinde getirir.. bundan sonrasinda birkez daha yasatmasin allah o aciyi...

• umarim sikintinda allah yardimcin olur.. zaman icerisinde eski sikintilarini unutturacak kadar guzellikler seni bulsun ins ;)

• amin.

çok şükür o kadar büyük sıkıntılarım olmadı ama umarım dediğin gibi olur ve aynısı senin içinde geçerli olsun

• ergenligime geri donmek icin bayagi bir gec kaldim sanirim

0|1
    0|0
  • Resim yaptığımı birilerine kanıtlamak için .

0|1
    0|0
  • Üniv. de başka bir bölüme gitmeliydim geçen yıll :/

0|1
    0|0
  • gec kalmak diye birsey yok ki abim benim hayatimda. sadece derslere gec kalirim o kadar.

0|1
    0|0
  • keşkeee baleye gitseydim :(

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• evlenip baba olmak için 35 li yaşlarda 16-17 yasında bir oğlum olsun isterdim onun her şeyine bir arkadaş gibi yanaşmak onla o yaşlarımı tekrar yaşamak isterdim pehhhh beaaa canım sıkıldı bak şimdi

1|1
    0|0
  • sosyal aktiviteler için geç kaldım gençken yapılacak olandan ya da ne bileyim bir spor dalında ilerlemek isterdim boks falan...ama olmadı işte

0|1
    0|0
    • Kac yasindasin ? Spor icin aslinda hic gec degil :)

• 24 yaşındayım kardeşim seneye bir boksa falan başlıcam denicem ama geç gibi sanki

• Egitim.

Cok tembeldim ve bu cahiligi simdi cekiyorum. Zaman makinam olsa, giderim gecmise ve gecmis kendimin agzini burnu kirardim okusun niye.

Öyle.

0|1
    0|0
  • Keşke ''Beni S*k'' deseydim.En azından kurduğum hayale üzüleceğime, yaptığın gerçekliğe sevinirdim...

0|1
    0|0
  • evlenmek ve bir kız çocuğu sahibi olmak için çok geç kaldım.hala biraz umut besliyorum ancak yaş ilerledikçede umut azalıyor..

0|1
    1|0
  • futbol yeteneğimi çok geç farkettim.farkettim denmez aslında biliyodumda 10lu yaşlarda keşke gideymişim biyerlere.şimdi meloyu kesmiş selçuğun yanında oynardım bee

0|1
    0|0
  • Keşke 2013 yılında da değil 2010 yılında SMMM staj başlatma sınavına girseydim... şimdi mali müşavirdim !

0|1
    0|0
  • İlk aşk yaşadığım kişiyi kaçmak istemesine rağmen gurur ettim kaçırmadım keşke kalsaydık. Çok geç malesef

0|1
    1|0
  • 4 yıl önce o kıza erşeyi söylemeye geç kaldım. şimdi evli

1|1
    0|0
  • her zaman bir geç kalınmışlık vardır yazmaya kalksam satırlara sığmaz

0|1
    0|0
  • mactan eve donerken otobusu kacirdim

0|1
    0|0
  • Doğmak için ! Abimin yerinde olsaydım kaybetmezdim biçok şeyi

0|1
    0|0
  • Doğmak için ! Abimin yerinde olsaydım kaybetmeydim biçok şeyi

0|1
    0|0
  • Derse Geç Kaldım Öğretmenden azar işittim..

0|0
    0|0
  • profesyonel sporcu olmak

0|1
    0|0
  • mal yemek...

0|1
    0|0
Yükleniyor...