İlişkinin adını koyamayan erkek, kızın gözünde nasıl bir yere sahiptir ?

Bir erkek düşünün kızlar. Sizi tavladı, bulustunuz. 5-6 kere bulustunuz toplamda. Her seferinde de sizi bilmediginiz yerlere götürdü, bilmediginiz şeyler anlattı, sizi etkiledi, tavladı, kibar, eglenceli, esprili bir adam bu. Ne zaman bulusmak istese gittiniz, eglendiniz. Daha yapacagımız çok sey var dediniz, onunla resimler çektirdiniz vsvsvs

Ama adam bir türlü adım atmıyor. Yani size sıkıca sarılmıyor, elinizden tutmuyor, öpmüyor. Kısacası sevgili adımına geçmiyor. Ama çok güzel vakit geçiriyorsunuz.

Ne düşünürsünüz ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• O kadar vaktı nasıl gecırdınız merak ettım dokunup sarılmadın mı? Utangac biride oldgnu sezmıyorum maceracı be flörtoz birisin bence. O kızn yerınde olsaydım bir gunde ben sana suprz yapar ailemin yanına gotururdum bakalım o zaman me degişirdi

0|0
    0|0
    • Bir sey oldugu zaman sarılıyorum, resim çekilirken belinden tutuyorum, yürürken sırtına dokunuyorum, vedalasırken sarılıyorum. hep durum sarılmaları tutmaları. sevgiliye sarılma gibi bir sarılma olmadı yani. veya yolda el ele dolasmadık.

Kızlar Ne Diyor 5

• hımmmm ...öncelikle bu kişinin sen oldugunu dusunurdum:) kıza gelınce sabır taşı değil ya elbet çatlar birgün...o zaman kendine vakit geçirebileceğin elini tutmayacağin onu öpmeyeceğin baska bir arkadas bulmak kalır...:)

0|0
    0|0
    • kız milleti bu belli olmaz. şimdi sarılırız elinden tutarız tokadı yapıstırırlar. karısık işler yani

• yani ayrılırken sarılıyoruz sıkıca, elimden tutuyor, telefona bakmak için yanıma sokuluyor vsvs. ona dokununca elinden tutunca veya belinden tutunca kızmıyor bir şey demiyor. ama yok koyamıyorum işte. ben sadece takılmak, güzel vakit geçirmek istiyorum. yani gezelim, öpüselim, sarılalım ama sevgili olmayalım :)

• ee olmayın o zaman istediğin buysa...:))kız demek ki sana bayağı aşık baksana onun yanında nefes alsan kabul o derecede:))

• ya sevgilim olsun elimden tutsun ya da s.ktrsin gitsin. beni oyalamasın :)))

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• şu alaka bir erkekle 5-6 kere randevuya çıktıysam onu sevgili olarak görmeye başlamışımdır ama o öyle görmüyosa kendimi oyalanmış gibi hissederim. zaten arkadaş olsaydık randevuya çıkmazdık ne arkadaşım ve sevgilim değilse hiçbirşeyim oluyor :(

• artık açıl yani bir zahmet :D

0|0
    1|0
  • Akışına bırakmak en iyisi elbet bir gün açılıcaktır :D

0|0
    0|0
  • Feriha koy

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• eeee zaten adını koymuşlar arkadaşım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...