Kilo aldıran sporlar nelerdir?

Çok zayıfladım kilo aldırıcı yapabileceğim spor olarak neler önerirsiniz?

0|0
911

En İyi Kız Görüşü

• Ben kickboks yaptim birkac sene kesinlikle antrenmanlarda com yoruldugu icin hemen kilo aliyor insan;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi tüm yorumlara kulaklarını tıka ve beni dinle aynı durum bende de vardı. Ben hep kemik torbası gibiydim kilo almak istiyordum ama alamıyordum doktora gittim kan tahlilleri falan yaptı bişey çıkmadı diyetisyene yöneltti. Diyetisyen bana bir beslenme programı yaptı ama uygulayamadım ozamnalr Üniversite sınavına hazırlanıyordum. Üniversiteye gittim gene aynıydım. Ünide fitness a gittim 4 ay boyunca gene almadım hep yerimde saydım. Sonra 8 ay ara verdim fitness a sonra fark ettim ki bir yanlış yapıyordum fitness a giderken. Meğersem ben spor yaparken az yemek yeyiyordum. E doğal olarak vücut da aldığını direk yakıyordu. E fazla yemesem nasıl gelişsin ki bu vücut dedim kendi kendime. Sonra kendi kendime bir program yaptım. Dedim ki sporla beraber günde en az 4000 kalori alacam ve nekadar kalorili yemek varsa yiyecem ki öyle yaptım. Günde 5 öğün yemeye ve aburcubur da dahil baya yemek yemeye başladım. Normal günde yediğimin yaklaşık 3 katı yemeye başladım. Hatta bazen mesela 1 tabak makarna yerken +1.5 tabak daha makarna yerdim. Okadar midemi zorluyordum ki kusacak gibi olduğum zamanlar çok oldu. Ayrıca her akşam yatmadan önce kalorili şeyler de yemeye başladım. Ve 3 ayda 64 kilodan 80 kiloya çıktım. Ama aldığım kiloları kas olarak almıştım yani yağ yok göbek yok kollarım artık zayıf değil kaslı duruyordu. Tabi yaptığım programa çok sadık kaldım. Taviz vermedim. Arkadaşları ektiğim çok oldu sırf programım aksamasın diye. Neyse benden bukadar bu dediklerimi takip edersen bana teşekkür edersin. Bu arada Eig seçersin artık okadar yazdım. :)

2|1
    0|1
    • Ortak çok ama çok teşekkür ederim sana mesaj atayım bana ptogramı atar mısın, eig senin köpeğin olsun 🙂

• Dostum program dediğim program kafamdaydı. Yani net hergün şunu yiyeyim diye bişey yoktu ne yiyiyorsam onun iki katını hatta yiyebildiğimden fazlasını yeyiyordum. Özellikle kalorili ne varsa süpürüyordum.

• Anladım ama belli birşey olması lazım ya..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• bol bol ye uyu

0|0
    1|0
  • Haftada 1 kez yuzmeye git yuzmeden sonra cok acikmis olacaksin zaten ve kalorili yiyecekler ye. Ben zayiflamak icin gidiyordum yuzmeye ama tam tersi kilo almistim cunku cok aciktiriyor yuzme ve dayanamayip yemege saldiriyorsun

0|0
    0|1
    • Doğru peki kalotili yiyeceklerden kastın ne?

• Spor kilo aldırmaz bana göre spor yapmadan önce tıka basa ye zaten spordan sonra acayip acıkacaksın kuzenim bu sayede haftada dört kilo aldı vitamin suyu içebilirsin...

0|0
    0|1
  • Yemek yemek

0|0
    0|0
  • Uyumadan önce bol kalorili şeyler tüketin. Çünkü uyuduğunuz zaman vücut yediklerinizi yağa çevirir sindirmeye uğraşmaz

0|0
    0|0
  • Ye kardeşim ye. kalorili şeylerden ye. spor kilo aldırmazki.

0|0
    0|1
    • Spor neden aldırmaz?

• Kiloda aldırabiliyor

• Napcan kilo alıp, zayıf olmak daha güzel eğer çok istiyorsan kilo almayı sağlıklı yemeklerden bol bol ye

• Tövbeler olsun öyle kilo aldıran spor da mı varmıs

0|0
    0|1
  • PİLATES

0|0
    0|0
    • Yorumlar o yönde teşekkürler

• tüh

• Neye tüh

Erkekler Ne Diyor 10

• Kilo alamayan erkek off delircem benim bir arkadaşım da senin gibi. Ben istesem 1 haftada 5-10 kilo alırım. Gece maç izlerken yarım ekmeği gömerim colayla birlikte. Sonra cerezimi, çikolatamı, cipsimi alırım yanıma yumul babam yumul :D Derdine yanayım kardeş muhtemelen çok çabuk eriten bir bünyen var. Neyse sen dediklerimi yap bir bakalım

0|0
    0|0
    • Öyle yağlılarla oluyo bünyem evet çabuk eritiyor

• Sen benim dediklerimi yap kardeşim. Şimdi yerinden kalk ve yarım ekmek arası domates, zeytin, peynir doldur yanına da cola al ve ve gömül. Ardından evde yencek ne varsa mideye yolla :D Eskiden ben böyleydim şimdi sağlıklı beslenmeye çalışıyorum

• Daha yeni yedim domates peynir ekmek 😄

• Bu nasıl bir kilo almak?
    Spora gitmene gerek yok evde otur yemek ye ekmek ye şeker tüket kilo alırsın.

0|0
    0|1
    • Hep evdeyim alamadım ki işte

• Teşekkür ederimm

• spor kilo aldirmaz cok beslenmek kilo aldirir.

0|0
    0|0
  • sporla birlikte saglikli kilo alirsin. sana kilo aldiran spor olmaz yediklerin olur yine. karbonhidrat alimini artirman gerekir öğün sayilarini da artir. spor yapmadan kilo alirsan yaglanman max olur

0|0
    0|0
  • 1 arkadaş fitnessa gidip 11 kilo almış

0|0
    0|0
  • Herkes spor kilo saldırmaz demiş.. Sen boşver onları sağlam yemegini ye fitness salonuna yazıl günlük kalori miktarından fazla al spora git bakim nasıl kilo alıyorsun

0|0
    0|0
  • Protein tozu bol vitamin kola kahve çikolata makarna plav karbonhidrat ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • Cok cahilsiniz cok. Bidy building kas yaparak kilo alimini saglar

0|0
    0|0
  • Ye Otur Yat.. Bu üçü sana yardımcı olur kardeşş

0|0
    0|0
  • squat :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...