Squat konusunda yardimci olablirmisnz?

45 kilo 160 boyundaym kalcam cok duz die squata basladm bugn 3. Gunum ama her sefernde belim agrior ve agirligmi nereye verdgmi anlayamiorm ki. Topuga vermm gerekior ama nasl yapcam blmiorm. Bilgisi olan?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış şekilde yapıyorsun demekki bacaklarını omuz hızasında acıp popoyu dışarı dogru cıkartarak yapckan

0|0
    0|0
    • Inan oyle yapiorm aynadan bakiorm kendime ama sorn ne bilemedm

• Agirliksiz yapiordum zaten. d

• Ozaman bilemicem duruştan kaynaklı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• https://youtu.be/qQwZbF3lWyI hareketin dogru formda yapilisini iyice öğrenmeden agirlikla girme. hergun squat yapacagina haftada 3 gun tum vucut calissan hadi kalca bacak gununu haftada iki gun yapsan daha mantikli. bir tek squat ile hic bisey olmaz sihirli bir hareket degil onu tamamlaman lazim baska hareketlerle

0|0
    0|0
  • eski sevgilim yapiyordu
    nasil yapildigini bilmiyorum
    ama sonuc cok guzeldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bel ve kalçan düz mü? benim belim ince ve buna rağmen yaptım ise yaradı, yanlıs yaptiğın bir yer var

0|0
    0|0
    • Ewet duz ama bel kismim kalcama gore biraz daha ince

• Squat en fazla biraz daha ortaya çıkarıyor. benim belim aşırı ince ki bu biraz iğrenç çünkü kalçan daha çıkık oluyor. Yanlışlarını düzelt,😎 fighting 🤗🤗

Yükleniyor...